Rhino 3 FPV

auta...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Rhino 3 FPV

Post autor: Verid »

kazikfer pisze:Wygooglac potrafię sobie sam.
Najwyraźniej nie...
kazikfer pisze:Pisze tu żeby dowiedziec sie od kogoś kto wie, ma doświadczenie i jest na tyle uprzejmy żeby ta wiedza sie podzielić abym nie musial kupować pięciu mikrofonów..
Piszesz bo nie chce ci się szukać i nie jesteś na tyle uprzejmy żeby choć spróbować skorzystać na własną rękę z zawartej tu i gdzie indziej wiedzy czego klasycznym przejawem są posty powyżej. Mikrofon w modelu to nic nowego ale łatwiej pytać w kółko o to samo w nadziei że osoba która już o tym pisała, specjalnie dla ciebie napisze jeszcze raz niż wysilić czerep i poszukać.
kazikfer pisze:Wiec koledze za rady w moim wątku juz dziękuję, Verid idzi być wredny gdzie indziej
Niestety tak długo jak się nie ogarniesz i nie zaczniesz wykazywać choć minimum inicjatywy masz bardzo duże szanse na moje towarzystwo więc albo zaczynasz myśleć i korzystać z zasobów tego forum i nie tylko albo Verid nigdzie nie idzi.
kazikfer pisze:a najlepiej zmień ten podpis, bo jest nie zbyt miły
I taki właśnie ma być.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
kazikfer
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 12:33
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rhino 3 FPV

Post autor: kazikfer »

Moje skille do szperania po forum nie są aż tak zaawansowane. Możesz mi pokazac gdzie jest watek o mikrofonie do tego zestawu? RC805+TS351
Bogaty przedsiębiorca do bezrobotnego na zasiłku podczas rozmowy kwalifikacyjnej:
- Nie wstyd panu tak wykorzystywać system?
- A Panu?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Rhino 3 FPV

Post autor: Verid »

kazikfer pisze:Możesz mi pokazac gdzie jest watek o mikrofonie do tego zestawu?
Nie. Zrób to sam. Podpowiedź - szukając "do tego zestawu" zbytnio zawężasz sobie kwerendę i najprawdopodobniej nic nie znajdziesz. Dlaczego? Bo dyskutowane nadajniczki niemal w 100% lądują w kopterach gdzie dźwięk jest potrzebny tylko masochistom. Szukaj ogólnie o mikrofonach. Sposób podłączenia będzie ten sam zarówno w przypadku nadajnika 5.8 jak i 1.2 a w ten sposób bez trudu znajdziesz modele mikrofonów które się sprawdziły w boju. A, i jeszcze jedno - świat się nie ogranicza do naszego forum. Jest jeszcze w kit wiedzy poza nim - z opiniami na których ci tak zależy włącznie.
Ten wredny...
dextil
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 16 lut 2015, 19:06

Re: Rhino 3 FPV

Post autor: dextil »

A nie możesz wykorzystać krótkofalówki do transmisji dźwięku do bazy?
Awatar użytkownika
kazikfer
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 12:33
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rhino 3 FPV

Post autor: kazikfer »

Niestety funkcja VOX jest cienka jak doopa węża i nie daje rady, jedynie w stronę modelu jest to funkcjonalne.
Kupiłem też SJ4000 ale podobno tam mikrofon jest slaby, zestaw 5.8 jest w drodze... ktoś poleci jakiś mikrofon ?
Bogaty przedsiębiorca do bezrobotnego na zasiłku podczas rozmowy kwalifikacyjnej:
- Nie wstyd panu tak wykorzystywać system?
- A Panu?
Awatar użytkownika
kazikfer
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 12:33
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rhino 3 FPV

Post autor: kazikfer »

Szarpnelem sie na zestaw fpv do Patyczaka ale poki nie ma zimy to zestaw laduje w Rhino... Trzeba sie nauczyc jezdzic...

Obrazek
Bogaty przedsiębiorca do bezrobotnego na zasiłku podczas rozmowy kwalifikacyjnej:
- Nie wstyd panu tak wykorzystywać system?
- A Panu?
ODPOWIEDZ