Fpv w nitro buggy 1/8

auta...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
hyp3ro
Posty: 1
Rejestracja: piątek 11 sie 2017, 18:42
Lokalizacja: Londyn

Fpv w nitro buggy 1/8

Post autor: hyp3ro »

Miło mi w samą wigilię powitać wszystkich forumowiczów. Oczywiście na starcie zdrowych wesołych świąt chociaż pogoda nie ciekawa. Jestem na urlopie w Polsce . Jestem Kamil lat 26 . Jestem nowy i nie jestem pewien gdzie szukać pomocy. Jestem szczęśliwym posiadaczem kyosho INFERNO neo 2.0 od ponad pół roku. Przed zakupem dużo czytałem na temat tego rodzaju zabawek i kilka razy juz go rozbierałem więc wiem zapewne nie wiele. Szukam pomocy bo nie wiem jak zacząć a rozchodzi się o fpv. Chciał bym zamontować w nim kamerkę fpv ale nie mam pojęcia za co się zabrać . Niedawno zaczęłam mieć niedosyt z samej jazdy i chciałbym to zmienić montują w aucie jak wyżej nadajnik z kamerą. Z tego co się orientuję musiał bym zmienić zapewne cała aparaturę na taką z większym zasięgiem czego nie chce robić. Na początek wolał bym zamontować aparaturę fpv oddzielnie ale nie wiem gdzie szukać pomocy. Wiem że jest opcja na odbiornik z możliwością podpięcia po androida. Posiadam ekran telefonu o przekonanie 6,44 wiem miał bym wyświetlacz z głowy ale nie mam obycia co do aparatury i nadajnika który by był odpowiedni. Model ma zasięg ok 800m aparaturę i kontroler zapewne zmienię w następnej kolejności dlatego zasięg fpv przydał by się dość duzy. Silnik przepalił dopiero 10 l nitro 16% i jest dobrze exploatowany chociaż poszukuje także drugiego takiego modelu na części zamienne. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia od czego zacząć . Chciał bym jeździć z fpv w terenie i nie tylko. Mieszkam na dużym osiedlu i z chęcią zrobił bym trochę zamieszania na nim bo staranie tu spokojnie. Moja przygoda zaczęła się już dawno ale dopiero teraz mam na to więcej czasu. Był bym wdzięczny za jaką kolwiek poradę lub pomoc by zacząć rozwijać moja dalszą przygodę. Uwielbiam modele i te latające i te śmigające po ziemi ale co do fpv w rc buggy to jedyne forum na jakie natrafiłem

Edytuj posty!

Lub jak znacie inne forum na którym będę mógł się w miarę doszkolić w temacie fpv ?
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: Fpv w nitro buggy 1/8

Post autor: Baqsthc »

Standardowo, pierwszy post powinien być w Przywitalni. Dobrze że w ogóle się przywitałeś boo I z tym są problemy. Używaj edycji postów. Nie pisz jeden pod drugim. Co do fpv w Polsce lepszego forum z informacjami na ten temat nie znajdziesz. Poczytaj forum i spróbuj nabyć chociaż podstawową wiedzę. Nie lubią tutaj dawać niczego paniczom na tacy. Ostatnio był jeden albo 2 tematy na temat aut fpv. Poszukaj. Jest kategoria od tego.
ODPOWIEDZ