Składany quadzik

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Składany quadzik

Post autor: kefir »

Jako że wyjeżdżam postanowiłem zrobić składaną wersję koptera
Fakt że składała by się idealnie gdybym latał na śmigłach z dwoma łopatami no ale myślę że i tak wyszło nieźle
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

super Ci to wyszlo....te centerplytki sam robiles? ja ostatnio szukalem takiego laminatu 1,5mm to mi koles powiedzial ze taak, maja....i zaprowadzil mnie do drzwi przesuwnych mowiac, ""my oferujemy plyty laminowane w takich kolorach"....na to ja mu mowie raz jeszcze ze ja potrzebuje 1,5mm grubosci ,a on "no tak tylko w jakim kolorze" :evil:

LeroyMerlin....hehehe
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Lisu ja wszystko robię sam :)
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

Kefirku to czyli teraz zamiast Zagi to na pierwszym miejscu jest quadzik ?:P
Trutututu nici z drutu.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

No niestety jest to ciut problematyczne bo ta cholera za nic w świecie nie chce w szyku latać. :mrgreen:
Ale mam nadzieję że już niedługo doczekam się ujęć mojego ESa czy Zagi z GoPro umieszczonej na quadzie.....
Hmmm..... jakbym tak wolniej leciał to Kef mógłby kółka wokół mnie trenować - ale byłyby czaderskie ujęcia.
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

Verid pisze:No niestety jest to ciut problematyczne bo ta cholera za nic w świecie nie chce w szyku latać. :mrgreen:
Ale mam nadzieję że już niedługo doczekam się ujęć mojego ESa czy Zagi z GoPro umieszczonej na quadzie.....
Hmmm..... jakbym tak wolniej leciał to Kef mógłby kółka wokół mnie trenować - ale byłyby czaderskie ujęcia.
Kefir z GoPro na quadzie jakies 200m w powietrzu by wisial i filmowal Was lecacych w szyku nizej....alez piekne ujecie by bylo
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

A tu niespodzianka przyniosłem dzisiaj zagi i mam zamiar go zrobić aby jutro trochę polatać co by z wprawy nie wyjść :)
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Nie pierdziel (ups, może moderator nie wywali) Kefir, bo masz quadroka uziemionego na parę dni, więc co Ci pozostało... Trza sobie o zagi przypomnieć :mrgreen: Bo latać czymś trzeba. Ale już widzę tę zależność... Jak ktoś dorobi się quadroka, to skrzydlate lądują w kącie, i popadają w niełaskę :-P
Ale zaraza z tymi quadrokami :mrgreen:
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

Ale już widzę tę zależność... Jak ktoś dorobi się quadroka, to skrzydlate lądują w kącie, i popadają w niełaskę :-P
dobreee.....no to teraz juz sie zastanawiam czy nie sprzedac ESA :lol: super sie tym lata, ale skoro ma popasc potem w nielaske
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Ja myślałem raczej o takim ujęciu że samolot leci sobie powolutku udając Ziemię natomiast quadrok zasuwa po orbicie samolotu zwrócony kamerą do niego robiąc za Księżyc. Trudne ale myślę że to kwestia treningu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

Verid pisze:Ja myślałem raczej o takim ujęciu że samolot leci sobie powolutku udając Ziemię natomiast quadrok zasuwa po orbicie samolotu zwrócony kamerą do niego robiąc za Księżyc. Trudne ale myślę że to kwestia treningu. :mrgreen:
fajny pomysl, podoba mi sie...ale chyba najpierw trzeba by takie hollywood z wolna ZUZIA wyprobowac :mrgreen:
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
ODPOWIEDZ