Autel EVO

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Autel EVO

Post autor: mohinder »

Czy jest juz ktos z tym dronem I moze sie podzielic swoimi uwagami?
Z tego co mi sie udalo wyczytac I zobaczyc to wyglada interesujaco. Ma jeden duzy plus, nie ma stref NFZ. Ale zauwazylem tez ze ma problem z gimbalem I czesto horyzont mija sie z poziomem. Ponoc wyszedl nowy firmware poprawiajacy to ale nie widzialem jego efektow.
Pozdrawiam
terron696
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 14 sty 2019, 07:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Autel EVO

Post autor: terron696 »

Na YouTube jest sporo recenzji i porównań. Właśnie oglądam Evo vs mavic 2 pro. Idą łeb w łeb. Evo ma gorszy sensor ale objawia się to mniejszej rozdzielczości zdjęciami. 12 vs 20. Wiem że mpx to nie wszystko a w sumie nie wiele jednak liczba szczegółów w mavicu jest o wiele lepsza. Dynamic range jest super i w większości sytuacji radzi sobie idealnie z automatu. Ma 4k w 60fps ale nie wiem jaki bitrate. Kontroler zdaje się być bardziej poręczny z racji wbudowanego ekranu. Strasznie przeszkadzają mi smigielka w ujęciu za każdym razem kiedy się pochyla. Baterię ma lepszą. Ale nie jakoś bardzo.
Ostatnio zmieniony środa 30 sty 2019, 09:52 przez terron696, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Autel EVO

Post autor: Adrián »

terron696 pisze:Kontroler zdaje się być bardziej poręczny z racji wbudowanego ekranu
Ale ma słabą jasność i mały rozmiar i tak chciał byś podpiąć coś większego, bynajmniej ja bym tak zrobił. Więc to żaden plus.
terron696
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 14 sty 2019, 07:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Autel EVO

Post autor: terron696 »

Tak też tak uważam ale w razie jak nie mamy telefonu można polatac z jakimkolwiek podglądem.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Autel EVO

Post autor: Adrián »

Telefon zawsze mam przy sobie. Prędzej nie wezmę koptera niż telefon.
Jakby był większy ekran to byłby plus, a tak..
ODPOWIEDZ