Poznan potrzebna pomoc !

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Luk
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 22 mar 2012, 11:29
Lokalizacja: Nieporęt

Poznan potrzebna pomoc !

Post autor: Luk »

Witam. Potrzebuje pomocy w Poznaniu. Dron najprawdopodobnej usiadl na dachu budynku podczas awaryjnego ladowania. Jesli ktos moglby pomoc z dronem i zerknac na dach czy sprzet jest obecny ? Do szybkiego kontaktu podaje numer do pilota na miejscu: 691260082.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Łukasz
Luk
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 22 mar 2012, 11:29
Lokalizacja: Nieporęt

Re: Poznan potrzebna pomoc !

Post autor: Luk »

Dziekuje za szybka reakcje kolegow z forum. Pomoc sie przydala i dron zostal odnaleziony. Jednak zdazylo sie cos nieprawdopodobnego, a wiec po zlokalizowaniu drona na dachu, ekipa zaczela szukac drabiny itd... w tym czasie kilku gamoni wlazlo na dach z drugiej strony i skradlo koptera. Pilot mogl tylko z gory popatrzec jak ekipa dzieciakow ze sprzetem ucieka przez ulice.
Sprawa zgloszona na Policje, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Mam nadzieje ze kolega ktory latal bedzie mogl napisac cos wiecej ( jak mu zlosc przwjdzie ).
Ale dziekujemy za blyskawiczna pomoc. Bylo idealnie.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Łukasz
castillo0
Posty: 6
Rejestracja: środa 21 gru 2016, 12:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Poznan potrzebna pomoc !

Post autor: castillo0 »

Cześć
To co przeżyłem w ostatni czwartek w Poznaniu na Wildzie nadaje się na scenariusz filmu kryminalnego z udziałem Dorna Phantom 3 adv. Nie pozostaje mi nic jak szukać słów pocieszenia na forach oraz liczyć, że moje doświadczenia staną się dla kogoś przestroga by zapobiegać takim sytuacjom oraz zreformować organizacje organów ścigania w naszym kraju. W ramach opisu wydarzeń udostępniam treść swoich zeznań na policji KP Wilda oraz mapę poglądową w poście na facebooku.
link https://www.facebook.com/groups/2902960 ... 2908527924
Pragnę z tego miejsca podziękować i polecić usługi jednego z forumowiczów (rc-fpv.pl) z firmy MM Konkret / FLY SYSTEM który przyjechał pomóc odszukać moją zgubę ,którą potem mi skradziono
Jeżeli ktoś będzie widział na jakiejś aukcje bądź fizycznie Phantoma 3 ADV o numerach SN: P76UDI01B20040, W322B , FCC ID: SS3-WM3221210 to proszę o kontakt
ODPOWIEDZ