Problem z uruchomieniem DJI Phantom Vision

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

qlex
Posty: 3
Rejestracja: środa 23 gru 2015, 22:17

Problem z uruchomieniem DJI Phantom Vision

Post autor: qlex »

Witajcie i pomóżcie proszę.
Od kilku tygodni walczę już z DJI Phantom Vision (kamerka oryginalna, ale gimbal z opcją Taco-RC), postępując zgodnie z instrukcją:
1. włączam kontroler
2. włączam range extender
3. włączam DJI
4. włączam kamerkę na WIFI on
5. Jestem zalogowany do apki (próbowałem i na Android i na iOS) i będąc w trybie samolotowym, podłączam się do wifi Phantom, następnie przeprowadzałem proces Binding (przez QR code nie udaje się, ale udało się przez wprowadzenie MAC adresu).
6. W momencie jak mam binding successful, jestem podłączony do wifi Phantom, włączam tryb Camera i widzę Phantom Connection Broken.
Na tym etapie zatrzymuje się, próbowałem poprawić kabelki w DJI, ustawiać kamerkę w CAM on (zamiast WiFI on) i nadal nic. Zauważyłem, że kamerka czasami nie jest nieruchoma, tylko non-stop drga i się rusza.
Mam brak pomysłów odnośnie uruchomienia - nie mając podglądu z kamerki na aplikacji, nie przeprowadzam też kalibracji.

Pozdrawiam,
Qlex
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Problem z uruchomieniem DJI Phantom Vision

Post autor: Pieth »

Nie bardzo wiem o co chodzi, lata czy nie lata?
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
qlex
Posty: 3
Rejestracja: środa 23 gru 2015, 22:17

Re: Problem z uruchomieniem DJI Phantom Vision

Post autor: qlex »

Latać pewnie lata, bo się uruchamia, ale nie aplikacja nie pokazuje podglądu kamery, bo stale jest Phantom Connection Broken, pomimo że binding jest successful (jak przeprowadzam binding za pomocą adresu MAC kamery)
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Problem z uruchomieniem DJI Phantom Vision

Post autor: Pieth »

A odpowiedni program masz w tym co stosujesz na podgląd? i pomyśl jeszcze czy jakaś sieć wifi Ci nie zakłóca jeżeli to robisz w pomieszczeniu.
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
qlex
Posty: 3
Rejestracja: środa 23 gru 2015, 22:17

Re: Problem z uruchomieniem DJI Phantom Vision

Post autor: qlex »

Tak odpowiedni DJI Vision bo dziala binding i dziala laczenie sie do wifi (widze ze jest podlaczony do phantom).nadal jest phantom connection broken jak wybieram camera. Mam tryb samolotu i zapomniane wszystki3 sieci wifi.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ