Podróbka Sj4000 czy wyprowadzę av?

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

DronNOOB

Re: Podróbka Sj4000 czy wyprowadzę av?

Post autor: DronNOOB »

Prawdopodbnie pojawi się po update oprogramowania.
Jeśli masz oryginalną sjcam sj4000 ściągnij i rozpakuj jeden plik, wgraj jego na sformatowaną kartę wstaw w kamerkę i wplącz.

https://sjcamhd.com/sj4000-series-firmware/
architect
Posty: 19
Rejestracja: niedziela 20 mar 2016, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podróbka Sj4000 czy wyprowadzę av?

Post autor: architect »

Co proponujecie do wyciągnięcia AV z HDMI - mam kamerkę RECO SJ6000 próbowałem już wszystkich kombinacji możliwych do wykonania z USB i nic - brak wizji po USB, w menu brak ustawienia TV out. Po podłączeniu pod HDMI obraz jest wyświetlany bez problemu. Czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu?

z tego co się da znaleźć to istnieją konwertery HDMI to AV w Polsce nie znalazłem takiego bez konieczności dodatkowego zasilania
konwerter bez zasilania tylko z Chin - koszt 46$ - jak widać cena stosunkowo wysoka - lepiej kupić SJ4000 i podłączyć się po usb
kolejna opcja - HDMI to VGA i z VGA do AV - spora kombinacja ....
aktualizacja softu ? - nie znalazłem - do pobrania na ten model

Jeszcze jakieś pomysły ?
Awatar użytkownika
darnur
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 wrz 2015, 18:38
Lokalizacja: Leszno

Re: Podróbka Sj4000 czy wyprowadzę av?

Post autor: darnur »

Mam podobny problem z kamerką Manta m336. Do tego z braku kabla mini HDMI nie wiem czy podaje sygnał na gniazdo HDMI podczas nagrywania. Zależy mi na tym żeby było FPV i nagrywanie razem. Znalazłem u Ali takie coś może Ci się przyda.
queed90
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 10 lis 2016, 00:05
Lokalizacja: Sdz/Ldz

Re: Podróbka Sj4000 czy wyprowadzę av?

Post autor: queed90 »

witam, dałem sie zwieść i kupiłem na wiadomo jakim portalu aukcyjnym kamere sj4000...
oczywiscie po sprawdzeniu menu brak zakladki tv out czy jak to sie tam zwie.
Sprawdzajac wersje oprogramowania pokazuje sie nastepujaca informacja: DV-20160426
wiec nawet nie jest to w formacie informacji o wersji ori sj4000.
Miał ktoś podobny przypadek, badź jest w stanie mi powiedzieć czy dam rade wyprowadzić sygnał
jej złączem usb? kabel juz do mnie idzie, kupiony dedykowany do sj, jest szansa ze to zadziała?
ODPOWIEDZ