WLtoys V686G FPV- opinie

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

ko17 pisze:tak pierwsze gniazdo od czarnych śmigieł kolejne gniazda nie mam pojęcia do czego służą ale są różne wersję tego drona np.V686L,V686J,V686M V686K, i nasz V686G a elektronika jest do wszystkich ta sama a kazdy model ma co innego pod sobą doczepionego i zapewne powpinane do innych gniazd...

znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/quadcopter-wltoys-v68 ... 04009.html
Awatar użytkownika
ko17
Posty: 80
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 11:54
Lokalizacja: Kraków

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: ko17 »

koszt elektroniki 49zł i koszt dostawy 49zł no nieźle..............
WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

No chyba rozwiązałem problem................................gniazdo USB !!!!!!!!!!!!!!!!!! przez które ładowałem najprawdopodobniej nie dawało prądu :(
podłączyłem do lapka i mam sygnał :):):)
W dalszym ciągu interesuje mnie jak się uruchamia ten auto return , wie ktoś ?????
WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

miroslaw123 pisze:

Dopiszę, te 950mAh pasują idealnie!
A na ile starcza lotu ta 950-tka ?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: Adrián »

WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

WALDEKPIRANIA pisze:No chyba rozwiązałem problem................................gniazdo USB !!!!!!!!!!!!!!!!!! przez które ładowałem najprawdopodobniej nie dawało prądu :(
podłączyłem do lapka i mam sygnał :):):)
W dalszym ciągu interesuje mnie jak się uruchamia ten auto return , wie ktoś ?????

jednak chyba to nie wina USB- załamka ,muszę poszukać jakiegoś elektronika :(
WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

Adrián pisze:Chwila szukania https://www.youtube.com/watch?v=g23FrgEX3as

THX Adrian
Awatar użytkownika
ko17
Posty: 80
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 11:54
Lokalizacja: Kraków

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: ko17 »

miroslaw123 pisze:

Dopiszę, te 950mAh pasują idealnie!

park przy osiedlu 30'to lecia ;-) pozdro z Siemaszek 8-)..... czyli co ,ten auto return to uaktywnia się po naciśnięciu prawego przycisku koło anteny????
Awatar użytkownika
miroslaw123
Posty: 80
Rejestracja: czwartek 26 lut 2015, 10:48
Lokalizacja: Kraków

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: miroslaw123 »

Taa park na xxx-lecia, 950 starcza na tyle ile oryginał, a może i nawet mniej bo odnoszę wrażenie że jest gorsza prądowo, generalnie trzeba wypatrywać migajacych światełek...
WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

ko17 pisze:
miroslaw123 pisze:

Dopiszę, te 950mAh pasują idealnie!

park przy osiedlu 30'to lecia ;-) pozdro z Siemaszek 8-)..... czyli co ,ten auto return to uaktywnia się po naciśnięciu prawego przycisku koło anteny????
ten prawy jak przytrzymasz to zaczyna robić back flipy
Awatar użytkownika
ko17
Posty: 80
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 11:54
Lokalizacja: Kraków

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: ko17 »

to może ktoś by mi zdradził gdzie jest ten magiczny guzik,przycisk od tego AUTO RETURN
WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

ko17 pisze:to może ktoś by mi zdradził gdzie jest ten magiczny guzik,przycisk od tego AUTO RETURN
Też jestem ciekaw ........... no i czy naprawdę jest ? na tym filmiku widać ,że apka jest prawie,prawie taka sama ale do powrotu ma jeszcze taki mały srebrny przełącznik po prawej, który gościu przełącza żeby zrobić return :)
WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

No dobra, z tego co wyczytałem na zagranicznych forach to do powrotu ( auto return) należy przytrzymać dłużej przycisk od kamery ( ten po lewej z przodu apki ) ..........niestety kicha z bułą :( u mnie nie działa .Podejrzewam ,że w ogóle tego auto powrotu nie ma w tym modelu :(
Ale mam pytanko ......... czy można zwiększyć zasięg fpv oraz samego drona ????
Awatar użytkownika
ko17
Posty: 80
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 11:54
Lokalizacja: Kraków

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: ko17 »

Dobre pytanie,też się przyłączam do niego a z tym return to home to jest chyba jakaś ściema aczkolwiek nie wiem jak to jest z tym do końca...jade na weekend na ranczo i będę testował...przyszedł mi akumulator tylko lipa po całości waga 65g dron nie oderwał się od podłoża :/ akumulator został zwrócony cza kupić lżejszy dam znać co i jak....
WALDEKPIRANIA
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 04 sie 2015, 18:54

Re: WLtoys V686G FPV- opinie

Post autor: WALDEKPIRANIA »

ko17 pisze:Dobre pytanie,też się przyłączam do niego a z tym return to home to jest chyba jakaś ściema aczkolwiek nie wiem jak to jest z tym do końca...jade na weekend na ranczo i będę testował...przyszedł mi akumulator tylko lipa po całości waga 65g dron nie oderwał się od podłoża :/ akumulator został zwrócony cza kupić lżejszy dam znać co i jak....
obejrzałem masę filmików i................... HEADLES MODE to podobno system pozwalający na łatwe kierowanie dronem
; czyli ustawia się odpowiednio do operatora , nie musimy sie motać w którą stronę skręcić żeby leciał tam gdzie chcemy po obróceniu się modelu w naszą stronę ( podobno tak jest ) Na filmie widziałem jak gość po włączeniu drona i apki zaczyna kręcić w ręku modelem najpierw w jedną potem w drugą stronę , nastepnie wciska przycisk funcion , następnie znowu kręci i znów przycisk.Potem sobie leci przyciska magiczny przycisk i............DRON WRACA !!!!! ale jak on to zrobił to.......nie wiem ?????
ODPOWIEDZ