V911 - WL Toys V911 - Tani Helikopter o Dużych możliwościach

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

Jeżeli już chcesz helikopter, to jednak brałbym ten zestaw. Tym bardziej, że kosztuje <30 zł.
Konrad
purple
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 07:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: purple »

No i mimo problemow z przesylka mialem zamawiac ten zestawik (2 posty wstecz), a tu sie dzis okazuje ze BANGGOOD nie wysyla do Polski, nic co ma w sobie baterie.

Ktos wie czy takie ograniczenia juz wczesniej byly i zostalo to jakos zalatwione?
Czy trzeba poszukac innego zrodla?
Sprawdzalem na szybko kilka sklepow i ceny sa czesto o 50% wyzsze.
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

purple pisze:No i mimo problemow z przesylka mialem zamawiac ten zestawik (2 posty wstecz), a tu sie dzis okazuje ze BANGGOOD nie wysyla do Polski, nic co ma w sobie baterie.
Skąd taka informacja ?
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
modlib
Posty: 52
Rejestracja: środa 14 sie 2013, 13:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: modlib »

misiekkk pisze:
purple pisze:No i mimo problemow z przesylka mialem zamawiac ten zestawik (2 posty wstecz), a tu sie dzis okazuje ze BANGGOOD nie wysyla do Polski, nic co ma w sobie baterie.
Skąd taka informacja ?
Ano właśnie! Czekam na LiPole do gogli! Czyżbym czegoś nie wiedział?
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

modlib pisze:
misiekkk pisze:
purple pisze:No i mimo problemow z przesylka mialem zamawiac ten zestawik (2 posty wstecz), a tu sie dzis okazuje ze BANGGOOD nie wysyla do Polski, nic co ma w sobie baterie.
Skąd taka informacja ?
Ano właśnie! Czekam na LiPole do gogli! Czyżbym czegoś nie wiedział?
Do mnie przyjechały lipole z banggood w tym tygodniu bez żadnych problemów.
( fakt że malutkie, ale zawsze )
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
kardelenn
Posty: 1
Rejestracja: piątek 30 maja 2014, 19:24
Lokalizacja: Kraków

jak to naprawić?

Post autor: kardelenn »

Witam wszystkich.

Przeczytałam wątek od samego początku i dzięki niemu zadecydowałam, że model V911 będzie idealnym prezentem dla 30letniego chłopaka. Dziękuje!

Dziś dokonałam zakupu. Sprzedawca w sklepie przed sprzedażą przetestował helikopter i wszystko było ok. Po powrocie do domu chciałam (aj, kobiety ;) ) sprawdzić jak lata i niestety nowy nabytek buchnął w ścianę, odpadły łopaty, podopinały się te ruchome elementy przy łopatach ... Na kobiecy rozum złożyłam, jak umiałam, jednak jeden element chyba uległ skrzywieniu. Bardzo proszę powiedzcie mi, jak to wyprostować? Boję się, że to złamię, a helikopter jest na prezent urodzinowy.

Obrazek

Pozdrawiam :)
purple
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 07:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: purple »

misiekkk pisze:
purple pisze:No i mimo problemow z przesylka mialem zamawiac ten zestawik (2 posty wstecz), a tu sie dzis okazuje ze BANGGOOD nie wysyla do Polski, nic co ma w sobie baterie.
Skąd taka informacja ?
Juz widze ze zostalo to zmienione.

Przez 4h od 9 rano po dodaniu czegokolwiek do koszyka co ma lipole, czy to heli czy battery packa, czy innych wynalazkow. Wyskakiwalo info ze towar nie jest wysylany do polski, nie dalo rady wybrac nawet platnych kurierow.
Nie wiem czym to bylo spodowane.
Teraz widze ze wyslka jest: Netherland Direct Mail
Tomik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 cze 2014, 09:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tomik »

Witam wszystkich,

od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem v911.
Ponieważ już na samym początku pojemność standardowych baterii w zestawie mi nie wystarcza, postanowiłem zakupić 200mah po wypowiedziach innych forumowiczów.
Mam tylko do Was pytanie czy te baterie http://rc4u.home.pl/pl/p/V911-aku-200-mAh-3%2C7V-nowe-zlacze/189 o tym oznakowaniu TC 551136 to są te same baterie co o oznaczeniu UC 551148?, bo przeczytałem na forum ze 200mah powinny mieć właśnie takie oznaczenie.

Z góry dziękuję za odp.
purple
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 07:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: purple »

A wlasni co do lipoli, czy ktos sie orientuje gdzie poza banggoods mozna zamowic tanio lipole do v911?
Niestety BG nie wysyla juz ich do Polski.
Kombinuje zestaw heli+ladowarka+elementy zamienne, ale nie bardzo wiem gdzie szukac baterii w korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
Bizkup
Posty: 12
Rejestracja: sobota 07 cze 2014, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bizkup »

Za sprawą tego forum postanowiłem kupić mały helikopterek, żeby nauczyć się latać. Wybór padł oczywiście na 911 (chociaż Syma F3 też wygląda sensownie), ale banggood w zasadzie nie wysyła już zestawów do europy :/ W necie mnóstwo jest informacji o tym. Zna ktoś może jakiś "kanał przerzutowy" z BG?
purple
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 07:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: purple »

Bizkup pisze:Za sprawą tego forum postanowiłem kupić mały helikopterek, żeby nauczyć się latać. Wybór padł oczywiście na 911 (chociaż Syma F3 też wygląda sensownie), ale banggood w zasadzie nie wysyła już zestawów do europy :/ W necie mnóstwo jest informacji o tym. Zna ktoś może jakiś "kanał przerzutowy" z BG?
Na chwile obecna, wydaje mi sie ze najsensowniejsza opcja przy kupnie full zestawu (heli+aparatura+lipole i ladowarka) to http://www.aliexpress.com.
Jest tam tego od groma.
Ewentualnie kompletowanie zestawu w kilku sklepach wysylkowych, tyle ze wtedy moze sie okazac, ze dostaniesz heli a na lipole bedziesz czekal nastepne 2 tygodnie - pytanie czy wytrzymasz :)
Damiox
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 19 cze 2014, 20:39
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Damiox »

Cześć

Z jakiego POLSKIEGO sklepu polecacie kupić nowszą wersję V911 (z nowym wejściem na pakiet) - jeśli to wejście jest wgl lepsze - w rozsądnej cenie ok. 200 zł? Może być alledrogo. No i gwarancja w razie jakiś problemów na samym starcie, dodam iż jestem początkującym.
kapsel_1
Posty: 2
Rejestracja: sobota 21 cze 2014, 11:24
Lokalizacja: Pomiechowek

Post autor: kapsel_1 »

Damiox pisze:Cześć

Z jakiego POLSKIEGO sklepu polecacie kupić nowszą wersję V911 (z nowym wejściem na pakiet) - jeśli to wejście jest wgl lepsze - w rozsądnej cenie ok. 200 zł? Może być alledrogo. No i gwarancja w razie jakiś problemów na samym starcie, dodam iż jestem początkującym.
ja kupowałem tu
http://nikogroup.pl/helikopter-wltoys-m ... -6306.html
przesyłka w 2 dni
polecam

natomiast mam pytanie
po wymianie łopat helik zatacza delikatne okręgi, powiedzmy delikatnie w prawo i do przodu
nie wiem jaka może być przyczyna
Awatar użytkownika
Bizkup
Posty: 12
Rejestracja: sobota 07 cze 2014, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bizkup »

Wytrymuj go. Ja po każdej zmianie wirników muszę trymowac od początku.

I mała rada: Jeżeli jeszcze nie zmieniłeś cięgien prawego serwa (patrząc od tyłu) na zewnętrzne dziurki, zrób to teraz. Helikopter staje się naprawdę żwawy :D
kapsel_1
Posty: 2
Rejestracja: sobota 21 cze 2014, 11:24
Lokalizacja: Pomiechowek

Post autor: kapsel_1 »

Bizkup pisze:Wytrymuj go. Ja po każdej zmianie wirników muszę trymowac od początku.

I mała rada: Jeżeli jeszcze nie zmieniłeś cięgien prawego serwa (patrząc od tyłu) na zewnętrzne dziurki, zrób to teraz. Helikopter staje się naprawdę żwawy :D
w tej chwili mam dwa
czarno pomarańczowy kupiony w Polsce, to jest v2
zielony z napisem commander to jest chyba v1
w obu prawe cięgno jest fabrycznie na zewnętrznej dziurce

różnice jakie zauważyłem to:
zielony jest stabilniejszy, łatwiej się nim lata w pokoju, inna kwestia że był jako 2 i umiałem już latać.
łagodniej obchodzi się z baterią tzn na tym samym pakiecie lata około 20% dłużej

w drodze jest 3 sztuka, jak dotrze napiszę jakie wrażenia
ODPOWIEDZ