Orange

Samoloty, szybowce, skrzydełka, delty...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

do-man
Posty: 30
Rejestracja: sobota 20 lip 2019, 09:46

Orange

Post autor: do-man »

Maiden flight + crash :lol: I drugi lot juz bardziej udany. Troche wietrznie jak na loty testowe :mrgreen: Pierwszy lot - GC wyliczone :lol:

Waga 520 g bez linku video, bedzie ~ 600g
Ciag statyczny silnika 430 g ... zbyt malo do powolnego latania
Eleres na pokladzie
Ostatnio zmieniony piątek 23 sie 2019, 14:24 przez do-man, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Orange

Post autor: cobra »

W domu też stawiasz telewizor pionowo? :roll:
________________
Cobra
do-man
Posty: 30
Rejestracja: sobota 20 lip 2019, 09:46

Re: Orange

Post autor: do-man »

Oczywiscie :mrgreen: Bo czesto ogladam tv lezac na boku :lol:

Jak slychac na filmie kamerowanie bylo tylko dodatkowym zajeciem kamerzystki, wiec I tak wielki szacun za pomoc sie nalezy :)

Duzo ludzi czepia sie tych nagrywajacych wertykalnie, a nikt nie czepia sie producentow smartfonow I aparatow ktore taka mozliwosc wprowadzily, dlaczego?

To jest tak, nagrywasz telefonem, odtwarzasz na telefonoe jest ok, wrzucasz film na yt, probujesz odtworzyc na telefonie I juz nie jest ok ... magia :lol:
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Orange

Post autor: pawelsky »

do-man pisze:Duzo ludzi czepia sie tych nagrywajacych wertykalnie, a nikt nie czepia sie producentow smartfonow I aparatow ktore taka mozliwosc wprowadzily, dlaczego?
Bo to nie wina producenta telefonu tylko jego uzytkownika ktory nie potrafi go uzywac...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Orange

Post autor: Adrián »

do-man pisze:Duzo ludzi czepia sie tych nagrywajacych wertykalnie, a nikt nie czepia sie producentow smartfonow I aparatow ktore taka mozliwosc wprowadzily, dlaczego?
I bardzo dobrze, że się czepiają, bo jak zobaczyłem początek nagrany pionowo, to mi się odechciało oglądac dalszą część.
Na smartfonie też oglądam poziomo.

Bo masz być mądrzejszy od producentów smartfonów i tak nie kręcić.
do-man
Posty: 30
Rejestracja: sobota 20 lip 2019, 09:46

Re: Orange

Post autor: do-man »

Ja sie czepial nie bede kamerzystki :mrgreen:

"Jak slychac na filmie kamerowanie bylo tylko dodatkowym zajeciem kamerzystki, wiec I tak wielki szacun za pomoc sie nalezy :)"

Chill to tylko minutowy filmik 8-) a tu widze dysputy filozoficzno egzystencjonalne sie pojawiaja.

Nastepnym razem bede pamietal I poprosze kamerzystke o nagrywanie pod katem 45° 8-)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Orange

Post autor: Adrián »

Dlaczego nie wytłumaczysz "kamerzystce" , że tak się nie kręci? Nie popełni tego błędu w przyszłości.

Minutowy, a i tak nie obejrzałem..

Jak nie potrafisz przemówić do rozsądku, to niech chociaż film obejrzy, nawet na smartfonie:

Ostatnio zmieniony piątek 09 sie 2019, 07:35 przez Adrián, łącznie zmieniany 1 raz.
noman1
Posty: 94
Rejestracja: piątek 23 cze 2017, 10:19
Lokalizacja: Wrocek

Re: Orange

Post autor: noman1 »

Jego latadło jego film... się czepiacie, a że mało widać to i widownia mniejsza
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Orange

Post autor: Adrián »

Ale jak wystawia ten film publicznie i chce żeby ktoś to obejrzał, to będę się czepiał.
do-man
Posty: 30
Rejestracja: sobota 20 lip 2019, 09:46

Re: Orange

Post autor: do-man »

Nie bede jej tlumaczyl, bo sam nawet nie pomyslalem o tym zeby cokolwiek krecic :) Poza tym powoli przymierzam sie do trackera antena + kamera :)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Orange

Post autor: pawelsky »

do-man pisze:nikt nie czepia sie producentow smartfonow I aparatow ktore taka mozliwosc wprowadzily, dlaczego?
do-man pisze:widze dysputy filozoficzno egzystencjonalne
do-man pisze:poprosze kamerzystke o nagrywanie pod katem 45°
do-man pisze:Nie bede jej tlumaczyl
Chyba pora zmienic nicka na "don't-man". Cobra zwrocil Ci uwage na czesty blad, a Ty zamiast grzecznie podziekowac strzelasz fochy. Slabe wejscie na forum...
Awatar użytkownika
Chestnut
Posty: 336
Rejestracja: czwartek 22 sie 2013, 20:28
Lokalizacja: Krosno

Re: Orange

Post autor: Chestnut »

W sumie producenci starych kamer na taśmy vhs jakoś też nie zabezpieczyli ich przed nagrywaniem w położeniu innym niż właściwe, a jednak trudno trafić na stare materiały które ktoś nagrywał kamerą przechyloną na bok...
Popieram twierdzących że nagrywanie "w pionie" świadczy o niewiedzy bądź ignorancji użyszkodnika sprzętu.
Mój największy lęk to sytuacja w której ja umieram, a Żona sprzedaje moje "zabawki" za tyle, za ile jej powiedziałem że je kupiłem...
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Orange

Post autor: cobra »

Ok, skończmy męczyć temat w tym miejscu. Ja to rozpocząłem, ale dajcie już spokój Koledze.
Jeśli ktoś wyciągnie z tego jakiś wniosek to ok :mrgreen:
________________
Cobra
do-man
Posty: 30
Rejestracja: sobota 20 lip 2019, 09:46

Re: Orange

Post autor: do-man »

Pitu pitu o pogodzie a nikt sie jeszcze do konstrukcji nie przyczepil 8-) Co prawda calosc zmontowana by jak najszybciej ulotnic skrzydelko, ale jednak.

Vhs to slaby przyklad, telefon zazwyczaj trzymasz wertykalnie, dlatego tak ludzie nagrywaja.

To nie moja praca, to hobby, wiec chill out.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Orange

Post autor: Adrián »

Widzę, że jesteś niereformowalny.. To źle wróży na tym forum.
ODPOWIEDZ