Sky Surfer 2000 - FPV II Starcie

Samoloty, szybowce, skrzydełka, delty...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
SuperBartek
Posty: 252
Rejestracja: niedziela 06 gru 2015, 20:31
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Sky Surfer 2000 - FPV II Starcie

Post autor: SuperBartek »

Witajcie, po wdrążeniu sie troche w tematy fpv i po wlataniu sie troszke przyszedł czas na budowe platformy od zera, wcześniej sie szkoliłem na Becie 1400 rtfie więc to i owo podłapałem.
Pod lupę idzie Sky Surfer 2000 w wersji KIT który dziś do mnie dotarł, pierwsze wrażenie to - co za bydle. W porównaniu do bety wygląda potęznie ale dzięki wymiarom, wiec nie ma co porównywać , dwie rózne klasy.
Co ciekawe czytając i śledząc wątki o wersji kit tego modelu pisaliście że kadłub jest sklejony, a tu ku mojemu zdziwieniu kadłub jest w częsciach, nic nie jest posklejane, wszystko luzem.
Druga sprawa - jeżeli jestem w błedzie to mnie z niego wyprowadzcie - czy chińczyk zapomniał o klapach?
Setup jaki przewidziałem:
AP+OSD Pitlab - bedzie to moje pierwsze spotkanie z tym sprzętem ponieważ wczesciej bylo kfc32ftb
Eleres Rx na odbiornik
Fox800
Sony Super Had 600tvl
Turnigy Plush 40A - w pozniejszym czasie 60A
Pakiet napędowy 5000 3s
Pakiet Video 1000 3s - tak na start pozniej zobacze jak z ciezarem i wywazaniem
Silnik : Turnigy D3536/6 1250KV
Serwa : Corona CS238MG
Śmigło 9x6 APC

Zamierzam zacząć od wzmocnienia kadłuba - płaskownik węglowy od spodu modelu , po boku, i na wieżyczke silnikową.
Serwa wysokości i kierunku na ogon zeby pozbyc sie ich ze srodka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Model dopiero chwile u mnie, ide dalej sie przyjrzec i mini relacja na pewno bedzie, pozdro

Edit : Chyba budowa platformy bedzie musiala poczekac, model jest producenta xuav na co nie zwrocilem uwagi, myslalem ze jest z powerzone. Ciezko bedzie go przewozic i ogolnie brak klap, lipa. Szykuje sie zwrot towaru, dobrze ze to polski sklep.
Bartek, Pelikan Beta 1400 , SC 2400
kiepuri
Posty: 1235
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Sky Surfer 2000 - FPV II Starcie

Post autor: kiepuri »

Wszystko fajnie, ale to jest Pioneer XL ;-)
Pozdrawiam,
Paweł

http://paweu.eu
Awatar użytkownika
SuperBartek
Posty: 252
Rejestracja: niedziela 06 gru 2015, 20:31
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Sky Surfer 2000 - FPV II Starcie

Post autor: SuperBartek »

Falstart - ss2000 albo pioner xl jak kto woli, kontaktowalem sie juz ze sklepem i jutro zwracam, trzeba wiec bedzie dalej czekac na abc.rc az beda mieli na stanie, tymczasem temat mozna zamknac.
Bartek, Pelikan Beta 1400 , SC 2400
kiepuri
Posty: 1235
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Sky Surfer 2000 - FPV II Starcie

Post autor: kiepuri »

Sądzę, ze SS2000 szybko sie nie pojawi o ile w ogóle. Teraz są jeszcze dostępne SkyCruisery 2400.
Pozdrawiam,
Paweł

http://paweu.eu
Awatar użytkownika
SuperBartek
Posty: 252
Rejestracja: niedziela 06 gru 2015, 20:31
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Sky Surfer 2000 - FPV II Starcie

Post autor: SuperBartek »

Ponoć ok 20 lipca mają byc w abc.rc , jakis czas temu pisalem z abc rc, zapytam raz jeszcze, zobaczymy co jutro odpiszą, najwyzej silnik i regulator do zmiany i 2400.
Bartek, Pelikan Beta 1400 , SC 2400
KamilCK
Posty: 658
Rejestracja: sobota 23 sie 2014, 07:55
Lokalizacja: Kielce

Re: Sky Surfer 2000 - FPV II Starcie

Post autor: KamilCK »

Już miał być SC2400 w zeszłym roku koło listopada a pojawił się dopiero teraz tak więc i SS2000 pewnie gdzieś pod koniec roku będzie jeśli wogole będzie.

A tak wogule jak możesz to dołóż DO sC2400 Świetny model dużo lepszy od SS2000
ODPOWIEDZ