platforma zaana

Samoloty, szybowce, skrzydełka, delty...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
zaan
Posty: 112
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 18:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zaan »

ECO mi wyskakuje tylko norma europejska czyli 10mW niewiem wygląda jakby była zblokowana zobacze jeszcze bo dawno w meni nie patrzyłem . Cholo ten wzmacniacz http://www.wasserman.pl/index.php?produ ... rod_id=772 to dx'a dawał bym jeżeli nie sprzedam a ten 1W do HK T6A jeżeli sie zdecyduje bo ta ma 400mW tak jak Ty to zrobiłeś bo pamiętam co pisałeś na rc cam .
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Mierzyliśmy z przemasem ale teraz nie pamiętam wiem jednak że różnice były bardzo małe
Awatar użytkownika
zaan
Posty: 112
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 18:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zaan »

Panowie mam pytanie , tylko nie bijcie :mrgreen: , o tuż czy można użyć kabli od serwa do połączenia kamery i nadajnika to raz dwa chce wlutować kable do nadajnika a żeby była możliwość wyciągnięcia zostawił bym wtyczki z serw i trzy miałbym powiedzmy linie z 3 kabli : sygnał + i - >>> czy można wpiąć sie z zasilaniem w tą linie ??? czy trza robić osobne kable???
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Mam tak zrobione u siebie. Z nadajnika wyprowadziłem kabelek od serwa z wtyczką męską (plus, minus i sygnał wideo). To samo zrobiłem z kamery. Następnie z przedłużaczy do serw (dwie wtyczki żeńskie) zrobiłem taki jakby trójnik. Kable sygnału zlutowane razem natomiast plus i minus w miejscu lutowania mają dodany jeszcze kabelek ze złączem do baterii.
Jedyne co to trzeba wybrać dobre wtyczki żeby ciasno pasowały do siebie - nie chciałbyś żeby ci się to rozlazło w trakcie lotu...
Awatar użytkownika
zaan
Posty: 112
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 18:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zaan »

Dzięki Verid . Polutowałem istna droga przez męke nie cierpie lutować ,ręce sie mi trzęsą jak rasowemu spawaczowi przed zażyciem dawki lekarstwa z rana :mrgreen: Narazie sie świeci więc działa jeszcze nie mam sie do czego podłączyć żeby sprawdzić czy kamera widzi :cry:
ODPOWIEDZ