sprzet do latania fpv

Samoloty, szybowce, skrzydełka, delty...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

capa
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 04 lis 2010, 04:13

sprzet do latania fpv

Post autor: capa »

Witam Panów ogladam wasze filmiki i bardzo mnie to wciągnęło latanie fpv , nigdy jeszcze nie latałem z kamerka , ale mam zamiar zacząć niebawem , mieszkam w Usa ale wracam na stale do Polski w grudniu , jestem z Bilgoraja pograniecze lubelskiego i podkarpackie , chcial bym sie poradzic jaki sprzecik zamuwic myslalem o kamerce sony 600 tvl z ebay , zamuwilem juz nadajnik z odbiornikiem 1.2 700mw , mam pilot dx7 JR , mysle o okularach headplay widze ze mozna je wmiare tanio wyrwac na ebay , czekam na porady bo jestem ziolony w tym , latam samolotami i heli od 3 latek , ale nie mialem okazi widziec tego tutaj , czekam na porady z gory dziekuje Dawid
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Witaj Dawidzie ;-)
jeśli masz pieniądze to pomyśl o goglach Fatshark lub Z800 (ale to już wysoka półka)
zresztą wszystko jest już opisane na forum.
capa
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 04 lis 2010, 04:13

Post autor: capa »

pare zloty jest na te zabawki , no ale 1700$ za z800 to troszke zaduzo , a z tego co wyczytalem tutaj na forum to headplay prezntuja sie chyba troszke lepiej jak fatshark
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

a z tego co wyczytalem tutaj na forum to headplay prezntuja sie chyba troszke lepiej jak fatshark
Niektórzy twierdzą, żę odwrotnie :roll:
capa
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 04 lis 2010, 04:13

Post autor: capa »

w takim razie pewnie kupie ta , ktora da mi sie taniej wylicytowac , a co myslicie o tej kamerce http://cgi.ebay.com/Super-WDR-600TVL-HD ... 3cb206c3bd
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

capa pisze:w takim razie pewnie kupie ta , ktora da mi sie taniej wylicytowac , a co myslicie o tej kamerce http://cgi.ebay.com/Super-WDR-600TVL-HD ... 3cb206c3bd
Ja kupuję w securitycamera2000.com, tutaj masz tę samą kamerkę, parę dolców taniej i wysyłka za free.
Do mnie też jedzie sześćset liniówka ale inna, taka z OSD ... za parę dni opiszę testy...no i czekam na słońce :-) czyli najważniejszy test.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
ODPOWIEDZ