fpv @ szczecin?

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

khann
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 23 lut 2012, 12:17
Lokalizacja: szczecin

fpv @ szczecin?

Post autor: khann »

Witam
Szukamy z kolegą ze Szczecina kogoś kto u nas lata w okolicy...
pogadać, polatać....

Pozdr maciek
Awatar użytkownika
xader
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2011, 13:40
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: xader »

Sam sie powoli przymierzam do latania na kamerze, chetnie sie przylacze, popatrze :)
universal
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 23 lut 2012, 20:11
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: universal »

Ja w kołobrzegu sie przymierzam kolega juz lata na skrzydle wlasnej konstrukcji
edit może napiszecie ile macie lat chociaż co
Ostatnio zmieniony piątek 24 lut 2012, 11:52 przez universal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Jutro jadę do kołobrzegu i będę do niedzieli wiec jak chcecie to jakoś można się spotkać o ile nie będzie wichrów wielkich :)
khann
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 23 lut 2012, 12:17
Lokalizacja: szczecin

Post autor: khann »

No tak - sam miałem ochotę podglądnąć jak inni działają:) A tak serio to razem z kolega z pracy mamy już trochę sprzętu i zorganizowana forma by nas zmusiła do częstszych może wypadów. Teraz strasznie wieje w okolicach SZCZ to raczej sie nei da...Co do wieku no coś koło 30+.
emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: emzet »

Siemka,
Gdzie latacie? Ja jestem z Nowogardu.
khann
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 23 lut 2012, 12:17
Lokalizacja: szczecin

Post autor: khann »

Ja smigam koło przecławia a kolega głównie miodowa i okolice. A w Nowogardzie masz jakieś warunki spektakularne? Można by coś o zlocie pomyśleć :)
emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: emzet »

W Nowogardzie to taka trochę partyzantka, ja latam na polach i łąkach, ale ciężko tutaj o dobre miejsce na spotkanie.

Za to proponuję lotnisko w Śniatowie: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 4add8f898b Czasami tam jeżdżę poszaleć, przyjeżdża też tam większa ekipa z regionu latająca klasycznie. Mam jeden filmik stamtąd ale słaby jakościowo, ale jak widać miejsce na zlot bardzo ciekawe: http://youtu.be/VNP_KlfgYiU
Awatar użytkownika
Bodziopilot
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 23 lut 2010, 15:43
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bodziopilot »

Jeśli chodzi o Szczecin to czasami Grzepnica( blisko skrzyżowania). Można spotkać tam czasami parę osób które również latają FPV, ale jakoś w naszych rejonach nie ma reguły gdzie kto lata. Być może warto przejechać się na kwadrat modelarski do dąbia i tam popytać.
Awatar użytkownika
Gmeracz
Posty: 852
Rejestracja: czwartek 08 gru 2011, 18:24
Lokalizacja: UE
Kontakt:

Post autor: Gmeracz »

Szczecin to przede wszystkim kwadrat modelarski w Dąbiu. Dojazd od południa, od strony trasy na Słonko.
Nie ma weekendu żeby tam nie stał jakiś samochód. Często latają samolotami, czasem też są małe zloty helików.
FPV to raczej jest mało albo w ogóle w tej okolicy, ale od czegoś trzeba zacząć :lol:

Wszystkie szczegóły i kontakty można znaleźć w tym wątku...
Od śmigła...
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: StoQ »

Ktoś może już lata w Szczecinie jakimś copterem? :)
czy nadal głucho cicho?
Awatar użytkownika
ddarc
Posty: 180
Rejestracja: czwartek 21 mar 2013, 00:27
Lokalizacja: Szczecin

Witam

Post autor: ddarc »

Ja kupiłem Copter od kolegi z forum ale jeszcze nie latam. Musze jeszcze dokupić radyjko itp.

Chętnie się spotkam na wspólne latanie jak tylko złożę całość. Na razie i tak zima :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: StoQ »

No w końcu ktoś coś :P Heh u nas w Szczecinie to cisza :)
Niech się cieplej zrobi to tez złożę do kupy mojego i można zacząć się uczyć latać :P
onufry
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 02 paź 2012, 20:31
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: onufry »

A może spotkanie na zakończenie sezonu letniego lub na rozpoczęcie sezonu jesiennego? Proponuję przyszły weekend 20-22 września 2013. Ja latam między głębokim a Wołczowem ale może ktoś zna lepsze miejsce?
MultiWii ATmega328 (ITG-3200 żyro, BMA-180 acc, M55611 baro, HMC5883L kompas) Regle turnigy 18A Fast PWM Silniki emaxGT2215/12 Apka SanwaSd6G
Awatar użytkownika
Rybskee
Posty: 1332
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 02:14
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Rybskee »

Jestem tam codziennie od 8-10 i 16-18. Katuje skrzydło i czasami heli. Kuźwa lataniem tego nie nazwę ale kopie tunel do Chin ^^
ODPOWIEDZ