Polskie Forum FPV
http://rc-fpv.pl/

Okolice Katowic
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=25&t=45506
Strona 1 z 1

Autor:  o0mysz0o [ środa 12 gru 2018, 20:07 ]
Tytuł:  Okolice Katowic

Witam.
Jestem nowy w tym hobby i chciałem się zapytać czy są jakieś osoby chętne do spotkania i pogadania (i oczywiście polatania :D) dronem w okolicach Katowic.
Przedstawię się może na początek.
Mam na imię Łukasz i mam 27 lat. Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Pracuję dla podwykonawcy od Orange, T-Mobile oraz Play (i paru innych firm) jako Technik utrzymania siec, tz. wspinam się po dachach, wieżach i kominach :)
Latania mam we krwi :D (mój ojciec lata na paralotni :) ) i od 3-4 miesięcy zacząłem się interesować FPV, a mianowicie dronami wyścigowymi.
Aktualnie posiadam aparaturę FlySky fs-i6s dzięki której szkolę się na symulatorach takich jak np. LiftOff, oraz niedawno kupiłem Fatsharki dominator V1 za okazyjną cenę lecz bez odbiornika (jeśli ktoś ma odbiornik to byłbym wdzięczy jeśli mógłbym je sprawdzić w jaki sposób działają) oraz dwa dni temu zakupiłem whoopa Mobula7 na ebay (u chińczyka) więc na początku przyszłego roku powinien być już w moim posiadaniu :) . Posiadam również drona Visuo xs812.
Pozdrawiam forumowiczów oraz Życzę miłego wieczoru :)

Autor:  pma_ [ środa 12 gru 2018, 22:35 ]
Tytuł:  Re: Okolice Katowic

W rudzie masz lotnisko modelarskie, klub nazywa się gwarek

Autor:  o0mysz0o [ czwartek 13 gru 2018, 23:56 ]
Tytuł:  Re: Okolice Katowic

pma_ pisze:
W rudzie masz lotnisko modelarskie, klub nazywa się gwarek

Napisałem do klubu i dowiedziałem się o spotkaniach co weekend :)

Jest ktoś w posiadaniu, w obrębie 40-50km, odbiornika do fatsharka bądź monitora do którego można by było podczepić gogle? Zależy mi tylko na tym żeby go podpiąć na chwilę i sprawdzić czy gogle działają tak jak powinny :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/