Poznań Luboń gdzie latacie

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

dawmarek2
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 12 mar 2018, 19:51
Lokalizacja: Luboń

Poznań Luboń gdzie latacie

Post autor: dawmarek2 »

Witam.
Czy jest moze ktos z Lubonia i okolic?

Gdzie mozna tu bezpiecznke polatac bez gapiow i spokojnoe soe pouczyc albo i spotkac aby pogadac.

Wiem ze teren trudny bo lotnisko Lawica i wojskowe Krzesiny ale na pewno ktos tu lata i doradzi a moze nawet ma ochote na malego spota by pogadac o sprzecie.
W dronach nie jeatem mega zaawansowany ale chce sie nauczyc sobrze obslugiwac i w spokojnych nezpiecznych waru kach.

Dajcie znac co i gdzie.
antoniusz200
Posty: 64
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 18:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań Luboń gdzie latacie

Post autor: antoniusz200 »

Jestem z Borowca i latam właśnie w okolicach kamionek, szczytnik i borowca
Jest dużo spokojnych miejsc jeśli nie lata się za wysoko to samoloty nie przeszkadzają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój zestaw:
-ArduPilot 2.6
-Rama Tarot f450
-Emax MT2213-935KV
-ESC SimonK 30A
-FlySky FS-i6
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: Poznań Luboń gdzie latacie

Post autor: Carrock »

antoniusz200 pisze:Jestem z Borowca i latam właśnie w okolicach kamionek, szczytnik i borowca
Jest dużo spokojnych miejsc jeśli nie lata się za wysoko to samoloty nie przeszkadzają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W MATZ latac nie polecam bo jak Cię ktoś udokumentuje to kaplica. Takie rzeczy groza natychmiastowa sprawa w prokuraturze i sadzie z duuzym wyrokiem. Jesli juz chcesz tam koniecznie latac zadzwon i zapytaj w MATZ czy takim i takim sprzetem wtedy i wtedy tam i tam do takiej wysokosci mozesz polatac.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
P3A v.2
dawmarek2
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 12 mar 2018, 19:51
Lokalizacja: Luboń

Re: Poznań Luboń gdzie latacie

Post autor: dawmarek2 »

Carrock pisze:
antoniusz200 pisze:Jestem z Borowca i latam właśnie w okolicach kamionek, szczytnik i borowca
Jest dużo spokojnych miejsc jeśli nie lata się za wysoko to samoloty nie przeszkadzają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W MATZ latac nie polecam bo jak Cię ktoś udokumentuje to kaplica. Takie rzeczy groza natychmiastowa sprawa w prokuraturze i sadzie z duuzym wyrokiem. Jesli juz chcesz tam koniecznie latac zadzwon i zapytaj w MATZ czy takim i takim sprzetem wtedy i wtedy tam i tam do takiej wysokosci mozesz polatac.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
To wiem ze trzeba zglosic ale chodzilo mi same miejscowki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ