Aomway commander do sprawdzenia w Warszawie

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

rosiak
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 13 cze 2017, 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Aomway commander do sprawdzenia w Warszawie

Post autor: rosiak »

Cześć,

Od jakiegoś czasu szukam dla siebie gogli, a jak wiadomo bez przymierzenia kupuje się kota w worku.

Sprawdziłem już fatshark dominator v3 (nie pasował), fatshark hd3 (rozmyte krawędzie i ból oczu) i skyzone sky02 (super, ale nie mają wiatraka i trochę boję się, że to może być problem). Został mi jeszcze aomway commander.

Czy ktoś w Warszawie ma taki sprzęt i zechciałby mi go pokazać? Oferuję dobre piwo :) Dajcie znać!
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4651
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: Aomway commander do sprawdzenia w Warszawie

Post autor: pma_ »

poczekaj na nowe skyzone, aomway i topsky
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
rosiak
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 13 cze 2017, 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aomway commander do sprawdzenia w Warszawie

Post autor: rosiak »

pma_ pisze:poczekaj na nowe skyzone, aomway i topsky
Tak zupełnie serio, to po obejrzeniu starych skyzone'ów nie widzę potrzeby pakowania kasy w coś z większym fov niż 30-32. Podane przez Ciebie propozycje to już troszkę wyższa półka cenowa i nie wiadomo, kiedy będzie można je kupić. W topsky w ogóle nie chcę się bawić, bo docierają już głosy o tym, że nowa wersja niewiele poprawiła (rcgroups).

Może faktycznie warto poczekać ze względu na to, że po ogłoszeniu nowych modeli cena za stare może spaść, ale z drugiej strony i tak wolałbym wcześniej sprawdzić commandery, więc oferta piwo za ich obejrzenie w dalszym ciągu jest aktualna :)
ODPOWIEDZ