FPV Racing Festiwal Dwóch Jezior Wałcz - zawody racerów

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

FPV Racing Festiwal Dwóch Jezior Wałcz - zawody racerów

Post autor: PiotrSz »

Wrzucam tutaj informację o zawodach racerów w Wałczu które organizuje kolega Be Du którego nie ma na naszym forum. Kontakt do niego na facebook znajduje się w zapowiedzi na stronie F3U do której link znajduje się niżej.

Rejestracja potrwa tylko TYDZIEŃ CZASU. Uprzejmie wszystkich proszę o szybkie i sprawne zapisy tym bardziej że to tylko parę kliknięć

Rejestracje znajdziecie pod tym linkiem
http://f3u.pl/pl/zawody/fpv-racing-fest ... zior-walcz

Wydarzenie na facebooku dla członków grupy Race Kopter https://www.facebook.com/events/1818020135191906/

WAŻNE!!!
1 - Opcja aeroclub - Jeżeli jesteś chętny/a na wyjazd do Bornego Sulinowa w Niedziele po zawodach wpisujemy hasło "BORNEO"
Muszę wiedzieć ile osób reflektuje na ten wyjazd.
2 - W opcji numer licencji jeżeli ktoś nie posiada swojego numeru proszę wpisać "0"
3 - W opcji imię i nazwisko proszę dopisać oprócz wymienionych SWÓJ NICK!

Wymagania!!
1. Ubezpieczenie OC - może być to OC w życiu prywatnym ale musi obejmować drony
2. Nadajnik dopuszczony do imprezy to IRC Tramp, TBS Unify, stary immersion 25mw z racebandem.
3.Minimum dwa paski ledów na tylnych ramionach z możliwością zmiany koloru
4. Podpisana kamera nickiem (tym samym który będzie widniał na tabeli wyników)
6. Dostęp do OSD kamery co by wygodnie i sprawnie zmienić ustawienia na nocne
5. Rozsądek i wyobraźnia!! Latamy na małym terenie boiska typu „ORLIK” (60/30m) ogrodzonym zaledwie 6 metrowa siatka. Jeżeli scraszujemy to odpuszczamy a nie gazujemy na pałę.

Zatem:
- nie zachowujemy się jak nooby
- każdy ma failsafe
- każdy ma OC dronowe
- nie wchodzimy na tor kiedy inni latają
- nie dodajemy gazu kiedy tracimy kontrolę nad quadem !!
- nie odpalamy/testujemy quadów przy innych (lub kiedy ktoś lata)
- startujemy i lądujemy tylko w wyznaczonych miejscach
A teraz już same cukiereczki i dobre wieści!
Imprezę poprowadzi nikt inny jak sama śmietanka komentatorko organizacyjna! Ta sama co miała okazje nas gościć na PDN 2016 czyli Kral i Kkacper!
Co więcej Ci Panowie również zapewnią nam pomiar czasu na imprezie.
Lepszego toru nie ma co szukać bo ten zapewnia grupa ROTOINVADERS.
Porwałem się na jeszcze jeden smaczek! a mianowicie na nocne latanie przy pięknym kolorowym oświetleniu wraz z małą niespodzianką która oślepi nie jednego pilota.

Wstępny plan wygląda następująco:
07.07.2017
10.00 Rozpoczęcie rejestracji
11.30 Odprawa
12.00 Rozpoczęcie treningowego piątku
16.00-17.00 Przerwa obiadowa
19.00 Wstawienie oświetlenia
24.00 Zakończenie piątkowych treningów :)
08.07.2017
10.00 Start
12.00 - 16.30 Latamy systemem pucharowym
17.00 Wręczenie Pucharów na Głównej scenie Festiwalu Dwóch Jezior w towarzystwie Burmistrza miasta Wałcza.
09.07.2017
08.00 Zbiórka i wyjazd do Bornego Sulinowa
Zapewne się jeszcze pojawią jakieś kosmetyczne zmiany
Sprawy mniej przyjemne.

Noclegi:
To niestety temat z którym zostałem mocno na lodzie. Miałem obiecaną dużą ilość pokoi w Ośrodku MOSIRu niestety jest tam tylko parę miejsc.
Sugeruje zatem już teraz szukać kwater których jest ponoć całkiem sporo w tym miasteczku. Jak i dowiadywać się w hotelu biały domek
http://www.bialydomek.pl/
Bede się starał jeszcze załatwić możliwość rezerwacji pokoi w Ośrodku przygotowań Olimpijskich Bukowina. Niestety na tą chwile nie potrafię nic obiecać.
Dla samotnych kawalerów mam jeszcze jedna opcję. W Wałczu zawsze były fajne dziewczęta wiec przyjedźcie dzień wcześniej a zapewne znajdziecie jakąś miłą dziewoję co się Wami zaopiekuje przez ten weekend. To małe miasteczko one potrzebują Pilotów bohaterów :)
Nagród nie ma i nie będzie! Będą tylko i wyłącznie puchary ufundowane przez miasto. Bardzo mi przykro z tego powodu ale fundusz jaki był został już dawno wyczerpany.
Drodzy moi chciałbym Wam tylko uświadomić że ja organizuje tą imprezę całkowicie PROBONO. Robię to w dodatku z drugiego krańca Polski czyli z Krakowa. Od imprezy dzieli mnie 650km. Tak tak Wałcz leży prawie nad Bałtykiem a nie przy Krakowie:)
Robię to tylko po to abyśmy mogli się wspólnie spotkać i dzielić się pozytywna energie tego sportu. Chciałbym aby ta impreza miała charakter dla Was wszystkich bardziej towarzysko integracyjny niż zawodniczy. Proszę również Was o wyrozumiałość przy niedociągnięciach które zapewne wystąpią.
ODPOWIEDZ