15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Scott
Posty: 176
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2014, 10:01
Lokalizacja: Opole

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: Scott »

Ja napisałem 9 stycznia do rezydencji o rezerwację. Kilka dni nie było odzewu to zadzwoniłem i dostałem rezerwację z podanym numerem pokoju.
Dziś dostałem odpowiedź na mojego maila, że mam rezerwację, ale mam odpisać jaki numer pokoju mnie interesuje ;)
Odpisałem, że już wcześniej potwierdzili mi rezerwację telefonicznie i podałem numer pokoju.

Do czerwca wiele się w tych rezerwacjach może jeszcze zamieszać. ;)
Może rzeczywiście zróbmy tu listę z numerem pokoju ;)
Easy Star II, 450, 250, 120, 90, 33 ...
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: miś »

Ja pierdziu, to musi być wielkie wydarzenie że trzeba robić rezerwację na 5 miesięcy wcześniej :lol:
Jak na 2 tydnie przed terminem nie będzie miejsc to znaczy że trzeba zmienić miejscówkę, bo zaplecze noclegowe jest niewystarczające i tyle. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: kamilborkowski »

Tam większy problem jest z ogarnięciem się właścicieli niż z miejscami noclegowymi.
Awatar użytkownika
zbipok
Posty: 1965
Rejestracja: środa 30 mar 2011, 10:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: zbipok »

miś pisze:Ja pierdziu, to musi być wielkie wydarzenie że trzeba robić rezerwację na 5 miesięcy wcześniej :lol:
Jak na 2 tydnie przed terminem nie będzie miejsc to znaczy że trzeba zmienić miejscówkę, bo zaplecze noclegowe jest niewystarczające i tyle. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Z przyjemnością odwiedzę równie dobrą miejscówkę. Czekam na propozycje.

Mogę dopisać numer pokoju na pierwszej stronie jak mi go podacie.
Zbyszek
Awatar użytkownika
Scott
Posty: 176
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2014, 10:01
Lokalizacja: Opole

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: Scott »

Nie chodzi o dwa tygodnie czy 5 miesięcy.
Nieważne kiedy zarezerwujesz miejsce - i tak po przyjeździe nie wiesz czy będziesz mieszkał ;)
Najgorsze jest jak przyjadę w piątek o 22giej ... i zaczyna się kombinowanie. Piszę z doświadczenia ;)
Do tej pory zawsze pokój był, bo przyjeżdżam w piątek, ale czy w sobotę ktoś nie miał problemu to nie wiem.....
Easy Star II, 450, 250, 120, 90, 33 ...
Awatar użytkownika
madejson
Posty: 146
Rejestracja: środa 13 lis 2013, 09:07
Lokalizacja: Wrocław/Tarnów

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: madejson »

Scott pisze:Nie chodzi o dwa tygodnie czy 5 miesięcy.
Nieważne kiedy zarezerwujesz miejsce - i tak po przyjeździe nie wiesz czy będziesz mieszkał ;)
Najgorsze jest jak przyjadę w piątek o 22giej ... i zaczyna się kombinowanie. Piszę z doświadczenia ;)
Do tej pory zawsze pokój był, bo przyjeżdżam w piątek, ale czy w sobotę ktoś nie miał problemu to nie wiem.....
Też mam podobne doświadczenie z tamtego roku. Pokój zarezerwowany dużo wcześniej, zaliczka zapłacona. Przyjeżdżamy na miejsce w pt a tam się okazuje, że pokój dla nas został już komuś oddany. Na szczęście znalazł się inny dość ładny pokoik, ale tak się trochę zdziwiłem, że rezerwacja, która powinna być kontraktem, niczego nie oznacza...
Sky Cruise 2400, Turnigy 9XR-Er9x, RangeLink, OSD+AP+BF+GS by Zbig & Pitlab, Fox 1.2GHz 800mW(8ch), Sony 600TVL+MOBIUS
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: TorFPV »

Pokój zarezerwowany ;)
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
zbipok
Posty: 1965
Rejestracja: środa 30 mar 2011, 10:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: zbipok »

Dlatego uczulałem w pierwszym poście na pewne potwierdzenie. Podajcie mi numerki pokojów.
Zbyszek
Awatar użytkownika
mDario
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 22 lis 2015, 10:23
Lokalizacja: Opole

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: mDario »

madejson pisze:
Scott pisze:Nie chodzi o dwa tygodnie czy 5 miesięcy.
Nieważne kiedy zarezerwujesz miejsce - i tak po przyjeździe nie wiesz czy będziesz mieszkał ;)
Najgorsze jest jak przyjadę w piątek o 22giej ... i zaczyna się kombinowanie. Piszę z doświadczenia ;)
Do tej pory zawsze pokój był, bo przyjeżdżam w piątek, ale czy w sobotę ktoś nie miał problemu to nie wiem.....
Też mam podobne doświadczenie z tamtego roku. Pokój zarezerwowany dużo wcześniej, zaliczka zapłacona. Przyjeżdżamy na miejsce w pt a tam się okazuje, że pokój dla nas został już komuś oddany. Na szczęście znalazł się inny dość ładny pokoik, ale tak się trochę zdziwiłem, że rezerwacja, która powinna być kontraktem, niczego nie oznacza...
Jak jechałem na ostatni mini zimowy :mrgreen: to z myślą, że pomimo rezerwacji, zaliczki etc może być opcja powrotu do domu :roll:
No i faktycznie, coś tam sobie źle pozapisywali, na szczęście po pół godzinie udało się znaleźć pokój 8-)
never ending 250 class (ZMR250, flip32+BF, dys1806+dysBH16A)
Permanentny brak czasu
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: jacekV »

Podobnie jak ub.r. biorę namiot. Wieczòr i poranek z widokiem na stok - bezcenny.
:mrgreen:
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
jahoox
Posty: 106
Rejestracja: piątek 21 lut 2014, 07:37
Lokalizacja: Mielec

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: jahoox »

Ja ma potwierdzoną rezerwację na pokój nr 11. Już sobie zapamiętali bo to będzie teraz czwarta wizyta...
Awatar użytkownika
zeman0
Posty: 684
Rejestracja: poniedziałek 17 gru 2012, 22:07
Lokalizacja: łódzkie

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: zeman0 »

zbipok pisze:
miś pisze:Ja pierdziu, to musi być wielkie wydarzenie że trzeba robić rezerwację na 5 miesięcy wcześniej :lol:
Jak na 2 tydnie przed terminem nie będzie miejsc to znaczy że trzeba zmienić miejscówkę, bo zaplecze noclegowe jest niewystarczające i tyle. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Z przyjemnością odwiedzę równie dobrą miejscówkę. Czekam na propozycje.
Skoro Skoczów odpada (tak myślę) jako główna miejscówka na zlot a gospodarze "Góra Chełm" mają kłopoty logistyczne z ogarnięciem tylu osób to chyba najlepszym rozwiązaniem jest organizacja zlotu w Konarzynach. Kto tam był to wie o czym mowa... Kwestia czy chłopaki z Kaszub podejmą się organizacji bo z chętnymi to raczej problemu nie będzie. A co do miejscówki z wątku to chyba nie jest najlepsza o czym mogą świadczyć ubiegłoroczne "przypadki".
Taranis 9XD, eLeRes, GS, OSD i AP by Zbig & Pitlab, FOX 800 1,2GHz, Talon.
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: kamilborkowski »

zeman0, tylko że Konarzyny są naprawdę daleko dla wszystkich z południowej Polski. Góra Chełm ma swoje minusy, ale już wiele razy się tam spotykaliśmy i jakoś dało radę.
Jak już się ona bardzo znudzi to mamy jeszcze wiele ciekawych miejsc na południu - w tym fantastyczna kotlina Kłodzka która ma świetne tereny do latania tylko trzeba znaleźć jakieś miejsce do startów i noclegów.
Awatar użytkownika
madejson
Posty: 146
Rejestracja: środa 13 lis 2013, 09:07
Lokalizacja: Wrocław/Tarnów

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: madejson »

kamilborkowski pisze:zeman0, tylko że Konarzyny są naprawdę daleko dla wszystkich z południowej Polski. Góra Chełm ma swoje minusy, ale już wiele razy się tam spotykaliśmy i jakoś dało radę.
Jak już się ona bardzo znudzi to mamy jeszcze wiele ciekawych miejsc na południu - w tym fantastyczna kotlina Kłodzka która ma świetne tereny do latania tylko trzeba znaleźć jakieś miejsce do startów i noclegów.
Właśnie tak się zacząłem zastanawiać... czemu akurat Goleszów? Wg mnie nie jest to idealne miejsce dla modelarzy, dla samych szybowców może, ale przecież my potrzebujemy przestrzeni dookoła, a nie stok. Tam mamy korytarz pomiędzy drzewami, które bardzo często jednak były lądowiskiem (a nawet i dwu-dniową bazą :D) i dodatkowo lot "za plecami" jest raczej niezalecany (dom, auta itp).
Kotlina Kłodzka dla mnie osobiście była by ok bo mam blisko, ale wcale się na nią nie upieram, natomiast wyjazd do Konarzyn u mnie (i podejrzewam, że dla większości z Wrocka) odpada.

Jak coś mam zarezerwowany razem z zybyzy pokoj nr 5 (choć właścicielka wcale nie była pewna czy to ten pokój).
Ostatnio zmieniony wtorek 24 sty 2017, 14:58 przez madejson, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Cruise 2400, Turnigy 9XR-Er9x, RangeLink, OSD+AP+BF+GS by Zbig & Pitlab, Fox 1.2GHz 800mW(8ch), Sony 600TVL+MOBIUS
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: 15-18.06 Zlot pilotów FPV Goleszów (Góra Chełm)

Post autor: kamilborkowski »

Góra Chełm wynikła przede wszystkim z tego że masz na miejscu spanie. To mega wygoda nawet w porównaniu do Skoczowa. Niemniej jak się pojawi jakiś nowy pomysł to też bardzo chętnie się przejadę w nowe miejsce bo góra Chełm nie nadaje się za bardzo do latania racing quadami a dla samolotów rzeczywiście pozostaje jeden kierunek (przynajmniej dla tak początkujących jak ja pilotów).
ODPOWIEDZ