Wrocław FPV na hali Hardy Crossfit

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
blasbike
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 08:39
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław FPV na hali Hardy Crossfit

Post autor: blasbike »

Hej, jest ciekawa opcja polatania małymi quadami na hali Hardy Crossfit. Tutaj fotki hali, widać że jest potencjał i masa różnych przeszkód https://www.instagram.com/hardycrossfit/

Jest zgoda właścicieli na spotkania najlepiej w weekendy.
Pytanie czy są chętni we Wrocławiu?
Zauważyłem, że w Polsce są popularne raczej większe quady 250. Może dopiero niedawno sprzęt tak staniał, że można sobie pozwolić na micro FPV 70mm-120mm i nie zrujnować budżetu.
W każdym razie właśnie zacząłem RC od tiny whoop/blade inductrix, idealny na przezimowanie. Przydała by się jednak większa przestrzeń i szukam chętnych do wspólnego latania.

Cześć wszystkim na forum:)
Awatar użytkownika
blasbike
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 08:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław FPV na hali Hardy Crossfit

Post autor: blasbike »

Odzewu zero, to może wrzucę zajawkę, jak się totalny nowicjusz rozbija i wszystko jest całe ;)

Przy okazji widać problem BS na eachine d2, o którym była mowa. Wyszło na dipolu jak na dłoni.
Awatar użytkownika
super_oko
Posty: 155
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 12:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław FPV na hali Hardy Crossfit

Post autor: super_oko »

Jest spora grupa we wroclawiu, większość posiada tez mikrusy. Daj znać w jakich godzinach, byly by mozliwe spotkania.

Awatar użytkownika
blasbike
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 08:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław FPV na hali Hardy Crossfit

Post autor: blasbike »

Nawet pod tym filmem komentowałem. Rozpoznałem tam stary dworzec towarowy super miejsce.
Jeśli chodzi o Hardego, to mam info że najlepiej w weekendy. Jeśli robiliście już takie spotkania, to ile czasu trzeba w sumie liczyć?
Wiadomo że ograniczają nas pakiety, jeden to pewnie max 4-5min. Czyli na moje oko to mogą być 1-2godziny max zajętej sali?

Mieliście już takie spotkania gdzieś na hali?
Awatar użytkownika
ejassie
Posty: 0
Rejestracja: wtorek 21 cze 2016, 05:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław FPV na hali Hardy Crossfit

Post autor: ejassie »

Opcja fajna tymbardziej że blisko mnie ale niestety dla mojej 210 trochę za mało miejsca. Może zainwestuje w qx95 myślałem nawet o tym ale nie bardzo jest gdzie latać właśnie :)
ODPOWIEDZ