Ktoś pomocny z Gliwic?

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

dudi011
Posty: 90
Rejestracja: piątek 05 sie 2016, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Ktoś pomocny z Gliwic?

Post autor: dudi011 »

Witam wszystkich serdecznie!
Jestem początkującym w tematyce dronów :-). Posiadam zakupioną, złożoną 450-tkę którą chciałbym trochę rozbudować :-).
Czy jest ktoś może obeznany w tematyce dronów, kto za jakąś drobną rekompensatą pomoże i doradzi w kwestiach technicznych :-)?
Jestem z Gliwic.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!!
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Ktoś pomocny z Gliwic?

Post autor: matulekpl »

a nie łatwiej samemu próbować i podpytywać na forum?:) na pewno ktoś pomoże;)
a uwierz, że jak uda Ci się coś samemu ustrugać to będziesz miał coś, czego nie zapłacisz mastercard;) - radochę że hej:)
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
dudi011
Posty: 90
Rejestracja: piątek 05 sie 2016, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ktoś pomocny z Gliwic?

Post autor: dudi011 »

W sumie rację masz tylko boję się, że jak zadam głupie pytanie to mnie wszyscy zjedzą :-) Już próbuję sam coś przerabiać i kombinować ale w kwestii aparatury jeszcze jestem zielony :-).... A już jak przyjdzie do lutowania to mam dwie lewe ręce :-)!!
Awatar użytkownika
notgroove
Posty: 520
Rejestracja: czwartek 13 mar 2014, 23:24

Re: Ktoś pomocny z Gliwic?

Post autor: notgroove »

Musisz spróbować samemu by zrozumieć jak to działa.
Bez wiedzy technicznej nie dasz rady całkowicie ogarnąć swoich modeli.
Musisz wiedzieć co i jak by samemu coś poprawić, zmienić ustawienia itp.
To jest modelarstwo a nie gotowy produkt z fabryki :)

Nawet jak kupisz gotowy model to musisz wiedzieć jak to działa bo inaczej szybko go stracisz.
No chyba że masz tyle kasy że będziesz je wymieniał jak rękawiczki.

Ale i tak to nie działa w ten sposób że ktoś powie ci co kupić, zamontuje i wio.

Poza tym ta wiedza jest Ci potrzeba do bezpiecznych lotów i tu jeszcze kłania się znajomość przepisów, które to regulują.
DJI Mavic Pro - DJI Inspire 1Pro X5 - DJI S1000 - Canon - Sony - Panasonic - Sigma - HiTec - DJI - 3DR - Align
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ktoś pomocny z Gliwic?

Post autor: Adrián »

Pogoda robi się już coraz bardziej zniechęcająca. Do wiosny jest trochę czasu, to ogarniesz tematy. Jak nie wszystkie, to chociaż większość. Chyba nie chcesz z każda "popierdułką" latać do życzliwych kolegów i prosić ciągle o pomoc?
Awatar użytkownika
FrancKa
Posty: 252
Rejestracja: wtorek 23 sie 2011, 12:19
Lokalizacja: Ruda Slaska

Re: Ktoś pomocny z Gliwic?

Post autor: FrancKa »

To już 2 -go taki sam temat piszesz .Jest temat "Latanie na śląsku" tam znajdziesz mapę lotnisk Zabrze "cyc" tu lata wszystko drony , szybowce , smigłowce , samochody .
Wiedza tych modelarzy jest ogromna wystarczy podjechać w bezdeszczową pogodę i pogadać.
Pionier 14000 )__( Turnigy TGY 9X P51 "Mustang"
Biedrona V929 , Trainerek U CAN FLY
dudi011
Posty: 90
Rejestracja: piątek 05 sie 2016, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ktoś pomocny z Gliwic?

Post autor: dudi011 »

Nie drugi taki sam bo tam proponowałem wspólne loty, a tutaj pytam o pomoc przy budowie drona :-) Ale w sumie racja - będę próbował sam to ogarnąć. Dzięki za pomoc......
ODPOWIEDZ