Spotkania _WĘZŁOWIEC

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Post autor: MGJ »

A zastała odnaleziona? Sporo lasu wokoło.
Awatar użytkownika
dymarkus
Posty: 215
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 20:20
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: dymarkus »

Według wskazań GPS model został odnaleziony ale organizacja wyprawy ratunkowej z odpowiednim sprzętem do ściągnięcia modelu z drzewa zajęła trochę czasu. Kiedy zorganizowałem drugie podejście ze sprzętem to okazało się że kadłub sam spadł na ziemię i dostał się w niepowołane ręce które ogołociły go z wyposażenia.
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Post autor: MGJ »

Właśnie doczytałem Twój "równoległy" temat - złość człowieka bierze po takich wiadomościach :evil: :evil: :evil: i odechciewa się...
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Post autor: MGJ »

A mój szybol sam "ogołocił się z wyposażenia" wypalając "bebechy". Cud, ze nie uciekł...


Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Gdyby samochody były robione jak ten model, asfalt roiłby się od dziur po pożarach ;-)
Awatar użytkownika
dymarkus
Posty: 215
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 20:20
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: dymarkus »

Grzegorz nie mów że leciał sam, jak sam zawrócił znad zabudowań i poleciał prosto wzdłuż łąki aby łagodnie wylądować, no chyba że jakieś siły nadprzyrodzone nad nim czuwały.Tak na serio to miałeś niesamowite szczęście. Mi nić nie spłonęło a modelu nie ma.
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Post autor: MGJ »

Sam byłem w szoku, że zawrócił i tak pięknie wylądował. W momencie jak pojawił się dymek próbowałem szybko wylądować ale aparatura zakomunikowała wysokość 80 metrów i następnie: "utracono sygnał telemetrii". Potem już tylko obserwowałem kierunek jego lotu i jak zawrócił zacząłem "dylać" przez łąki w jego kierunku.
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Post autor: MGJ »

W imieniu Prezesa:


Szanowni Koledzy,
Dnia 30.09.2014 o godzinie 18:00 w siedzibie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Chorzowie przy ul. Powstańców 70 odbędzie się zebranie członków Chorzowskiego Stowarzyszenia Modelarzy.

Cel zebrania to przyjęcie nowych członków oraz sprawy bieżące.

Osoby nie posiadające ubezpieczenia OC w życiu prywatnym rozszerzonego o uprawianie sportu modelarskiego proszone są o kontakt - w przypadku kilku chętnych istnieje możliwość zaproszenia przedstawiciela ubezpieczeniowego.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 605056955 lub e-mail na adres: zywczok@wp.pl

Proszę na zebranie przynieść legitymację. Kto jeszcze nie dał mi zdjęcia legitymacyjnego, proszę przynieść.
Osoby zalegające z płatnością (jeszcze nie wymieniam z nazwiska) proszone o uzupełnienie na zebraniu.
Z poważaniem,
Jacek Żywczok
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Post autor: MGJ »

Info od Prezesa Chorzowskiego Stowarzyszenia Modelarzy:

Szanowni Koledzy modelarze,
Mam przyjemność powiadomić, iż po grudniowych zabiegach w Urzędzie Miejskim w Chorzowie zwłaszcza u w-ce prezydenta otrzymaliśmy pisemną zgodę na udostępnienie nam dotychczasowego terenu na okres od 1.01.2015 do 31.12.2015 (z zastrzeżeniami jak poprzednio).
Życzę wszystkim zdrowia, pięknej pogody i wielu udanych lotów w całym 2015 roku.
Z poważaniem,
Jacek Żywczok
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Re: Spotkania _WĘZŁOWIEC

Post autor: MGJ »

Kolejne info:
Drodzy Koledzy,
Nie wszystkim napisałem, że zebranie 26.02.2015 o godz. 18:00 odbędzie się - jak zwykle - w siedzibie COP Chorzów ul. Powstańców 70 (wjazd na parkink od ul. Omańkowskiej). Proszę o niezawodne przybycie.
Z poważaniem,
Jacek Żywczok
Awatar użytkownika
dymarkus
Posty: 215
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 20:20
Lokalizacja: Siemianowice

Re: Spotkania _WĘZŁOWIEC

Post autor: dymarkus »

ma ktoś pożyczyć konwerter FTDI ( na FT232) PILNE
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Re: Spotkania _WĘZŁOWIEC

Post autor: MGJ »

W niedzielę pojechałem sobie po długim "niebycie" :mrgreen: na nasze lotnisko i z zaskoczeniem stwierdziłem brak łańcucha i zabezpieczenia na bramie wjazdowej. Mam pytanie do kolegów: czy to już jest taki standard i nie trzeba zabierać kluczy? Czy może "kroi" się zmiana zabezpieczeń? Albo jeszcze co gorszego :roll: ???
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Re: Spotkania _WĘZŁOWIEC

Post autor: MGJ »

Ogłoszenie PREZESA:

Szanowni Koledzy,
Zapraszam na spotkanie członków CHSM, które odbędzie się 22.06.2015 o godzinie 18:00 w naszej siedzibie przy ul. Powstańców 70/3 w Chorzowie (adres Centrum Aktywizacji Społecznej, dawniej Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych).
Długo nie chciałem absorbować Waszego cennego czasu, w końcu jednak muszę gdyż to ostatni termin z wolną salą przed wakacjami. Według naszego regulaminu musimy przeprowadzić wybory przedstawiciela stowarzyszenia.
Poza tym obowiązkowe poinformowanie o zmianie podmiotu użyczającego adres siedziby wraz z mediami.
Kolejne tematy to legitymacje, regulacja ewentualnych zaległości, zmniejszenie liczby członków (rezygnacja, brak kontaktu), sprawy bieżące.
Z poważaniem,
Jacek Żywczok
Awatar użytkownika
MGJ
Posty: 196
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Konigshutte
Kontakt:

Re: Spotkania _WĘZŁOWIEC

Post autor: MGJ »

Awatar użytkownika
Prono
Posty: 1496
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 20:07
Lokalizacja: Katowice

Re: Spotkania _WĘZŁOWIEC

Post autor: Prono »

Cóż to za konkretne skrzydełko na początku filmu?
Zefirek Z3?
ODPOWIEDZ