Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

koennn
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 18:25
Lokalizacja: limnanowa

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: koennn »

Myślę i robię.

Za parę miesięcy zrozumiesz co miałem na myśli. Ale rozumiem że Twoje myślenie nie wybiega poza stan aktualny. I właśnie będę dążył do tego by zderzenie w powietrzu nie oznaczało zniszczenia. Ale ok. Rozumiem że musisz zobaczyć. Obserwuj wydarzenie
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: Verid »

Uwielbiam jak ktoś tak na siłę chce ociekać zajebistością - typowy niezrozumiany artysta :mrgreen: Może to być dla ciebie zaskoczeniem ale nie potrzeba miesięcy żeby zrozumieć co masz na myśli za to takim podejściem jak twoje może tych miesięcy brakować żeby zrozumieć że ktoś może nie podzielać twojej euforii, uważać pomysł za skrajnie idiotyczny i dlaczego.
Ten wredny...
superkb
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2013, 13:24
Lokalizacja: krk

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: superkb »

Heh no nie wiem nie specjalnie zależy mi na opinii ani na jakichś fajerwerkach.. jakby to powiedzieć to Twój punkt widzenia. Nie będę się z Tobą kłócił czy może to mieć dla kogoś sens czy nie bo Twoje zdanie poznałem. Rozumiem że mój nieszablonowy pomysł nie trafia do Ciebie i tyle. Jednak myślę że świat RC nie składa się tylko z osobowości o Twoim kierunku myślenia. Oby. Ale dzięki za Twoje zdanie w temacie ;)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: Verid »

superkb pisze: nie specjalnie zależy mi na opinii
koennn pisze:Cześć,
co myślicie o takim pomyśle?
Coś tu się nie spina biorąc pod uwagę tok dyskusji to po pierwsze. Po drugie - które konto mam zbanować jako duplikat? Może oba tak dla zasady żeby się odechciało multikont?
Po trzecie - nie tylko moje zdanie poznałeś więc nie musisz aż tak dobitnie zaznaczać że jest moje, sugerując niby że jest odosobnione. A po czwarte się powtórzę - ociekanie zajebistością na siłę jest strasznie żałosne. Naprawdę powinieneś przestać. Nieszablonowy pomysł? A co że przepraszam w nim takiego nieszablonowego?
Walki latadeł z rozwałką? Było (i jest nadal). Z jak spektakularnym odzewem się to spotkało w przypadku kopterów już się dowiedziałeś. W przypadku samolotów poczytaj o Air Combat i ESA. Walki latadeł bez rozwałki? Też było. Ba, nawet w wersji komercyjnej tak w przypadku kopterów (AR Drone Combat) jak i samolotów (działko IR by Zbig).
Nie zrozum mnie źle - to bardzo miło że chcesz coś zorganizować tylko miej świadomość że to ani żadne novum ani żaden szał. No, może z wyjątkiem ESA i AC w ramach których są rozgrywane ogólnoświatowe zawody ale to chyba nie do końca o to ci szło...
Ten wredny...
koennn
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 18:25
Lokalizacja: limnanowa

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: koennn »

Możesz zbanować superkb, oba są moje - kiedyś mialem problem z logoawaniem i na potrzebe chwili zostalo stworzone drugie. I zostalo jak wiadac, a teraz mi się pomieszało.

Serio, dajmy juz spokój. Jesli nie będzie chętnych tu to nie i tyle. Na tym miała polegać ta opinia. Ja rozumiem że jesteś zapewne dużo bardziej doświadczony i masz takie zdanie ktore uwazasz za jedyne sluszne, ale kazdy ma prawo miec swoje wizje i mogą być one rozne. Mimo negów dalej chcialbym sprobować sam takiej rozgrywki. Nie będzie chętnych tu to na pewno ktoś się znajdzie. W koncu utworzone wydarzenie widzą wszyscy.
Dzięki za opinie, kiedys dam znac czy mi cos z tego wyszlo. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: Verid »

koennn pisze:Ja rozumiem że jesteś zapewne dużo bardziej doświadczony i masz takie zdanie ktore uwazasz za jedyne sluszne, ale kazdy ma prawo miec swoje wizje i mogą być one rozne.
Prosiłem. Grzecznie nawet ale najwyraźniej kolega ma taką nie inną mentalność że po prostu musi... :roll: No cóż, regulamin tego nie zabrania...
Tak czy inaczej - powodzenia.
Ten wredny...
koennn
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 18:25
Lokalizacja: limnanowa

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: koennn »

No cóż to najlepsza metoda postępu.
Powodzenia również a zainteresowanych zapraszam do zapisywania się na wydarzenie na Spikniku
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: Verid »

koennn pisze:No cóż to najlepsza metoda postępu.
Robienie z siebie sieroty poszkodowanej przez rzekomo bardziej zaawansowanego acz skostniałego umysłowo usera?
Ciekawa teoria...
Ten wredny...
koennn
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 18:25
Lokalizacja: limnanowa

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: koennn »

Panie verid,

W tym momencie to Pan próbuje naciągać sytuacje. Niech Pan da sobie spokój. Pana 99999 postów i wszelka duma to Pana sprawa. Ja zapytałem, otrzymałem dwie odpowiedzi. Dziękuję - czekam na kolejne. Jak więcej osób wypowie się w tym samym tonie to dotrze do mnie że nie ma zainteresowania i przełożę to na kiedyś albo zacznę w temacie działać sam dla siebie. Tyle.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: Verid »

koennn pisze:Panie
Za "panie" to się na zlocie pączki wszystkim stawia - biorąc pod uwagę liczebność ostatnich zalecam daleko posuniętą ostrożność jeżeli zamierzasz bywać.
koennn pisze:W tym momencie to Pan próbuje naciągać sytuacje.
Nie. Reaguję tylko na dziecinną postawę jaką próbowałeś (i nadal próbujesz) przybrać po otrzymaniu opinii niezgodnych ze spodziewanymi.
koennn pisze:Ja zapytałem, otrzymałem dwie odpowiedzi.
I zamiast się po prostu z nimi zapoznać, olać lub wziąć pod rozwagę (wedle woli) to musiałeś odpowiedzieć na nie w idiotycznym stylu którego przykład jest również w ostatnim poście:
koennn pisze: Pana 99999 postów i wszelka duma to Pana sprawa.
Tak silna potrzeba postawienia się w roli ofiary jest doprawdy zdumiewająca...aż jestem ciekaw z czym jeszcze wyskoczysz :mrgreen:
Ten wredny...
koennn
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 18:25
Lokalizacja: limnanowa

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: koennn »

Dziękuję za opinię :)
tombstone
Posty: 750
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 11:04

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: tombstone »

nie chcę się wcinać w waszą arcyciekawą dyskusję, ale tak się składa
że przeglądałem filmy nadesłane na dron festiwal i oto co mówi nasz guru 8-)
od 1:36


no i polecam wszystkie filmy
https://www.youtube.com/channel/UCsoIjn ... buQ/videos

czuwaj... bez odbioru ;-)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: Verid »

tombstone pisze:nie chcę się wcinać
Ale czemu nie? Będzie jeszcze ciekawsza :mrgreen:
tombstone pisze:przeglądałem filmy nadesłane na dron festiwal i oto co mówi nasz guru
O tym (między innymi) pisałem w temacie domniemanej innowacyjności pomysłu. Było....i słabo się sprawdziło. Filmowałem to Mydelnicą bo nie pomyśleliśmy żeby zawczasu zapiąć GoPro u szczytu klatki. Jeden z jutuberów to fajnie sklecił:

Ten wredny...
Cuki3r
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 26 gru 2016, 14:46
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: Cuki3r »

Hej. Lata ktos w czwartek ok 11:30 - czyzyny? Podobno temp bedzie zacna i wiaterek maly.
Szymon

Sprzęt: ZMR 250, x210, RFX 185, Babyhawk
czok123
Posty: 6
Rejestracja: sobota 06 maja 2017, 12:24
Lokalizacja: Kedzierzynka

Re: Kraków - lotnisko Czyżyny - Śmietnik - i inne

Post autor: czok123 »

Jest może ktoś z okolicy Dobczyc, Myślenic? czy tylko sam Kraków.
ODPOWIEDZ