WheelSpin-jakieś opinie?

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

mikpasz
Posty: 158
Rejestracja: czwartek 31 gru 2015, 17:32

WheelSpin-jakieś opinie?

Post autor: mikpasz »

Witajcie
Mam zamiar kupić carbon-z cuba i w Uk znalazłem świetną propozycję-416$. Czy ktoś ma doświadczenia z tym sklepem http://www.wheelspinmodels.co.uk/i/204195/ ? Wygląda ok, jednak nie chcę się wpakować w kłopoty.

EDIT - scalenie

Zaryzykowałem i zamówiłem. Ogólnie sklep świetny, samolot jest sprawny i lata, ale dpd to tragedia! W czwartek wysłali przesyłkę i w niedzielę pomylili się przy sortowaniu i przez to przesyłka trafiła do mnie we wtorek, a bez problemu mogła w poniedziałek. Później w mailu było napisane, że przesyłka zostanie doręczona 19:00-20:00 (nie pisało o przewidywanych godzinach tylko ostatecznie kiedy będzie) przesyłka została doręczona o 22:10. Wyglądała okropnie! W pudle były takie dziury, że po odwróceniu paczki bez problemu mógł wylecieć nadajnik!!! Na szczęście wszystko jest całe i zdrowe, ale następnym razem będę unikał dpd.
Phantom 4 pro + Spektrum dx6e + Spektrum dx6i + Blade Nano qx + Su 29 mm na pływakach + Carbon-z Cub + HydroPro Inception
Było: Sky Surfer + Phantom 3 advanced + Cessna 182 1m + Blade MSrX + Alpha 1500 + Piper j3 Cub 1,4m + Hobby Engine Saint Princess
ODPOWIEDZ