XIAOMI MI DRONE FULL HD

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

XIAOMI MI DRONE FULL HD

Post autor: Pieth »

Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: XIAOMI MI DRONE FULL HD

Post autor: MrOwA »

Ale cena jednak nie powala :( Dokładamy 600pln i jest PH3A.
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
DronNOOB

Re: XIAOMI MI DRONE FULL HD

Post autor: DronNOOB »

Kod: Zaznacz cały

Trybu początkującego nie da się wyłączyć przed wylataniem 300min, nawet jeżeli jesteśmy obeznani w tematyce dronów i ich sterowania.
Latać 5 godzin ( czystego lotu) w takim trybie to ok 20 ładowań baterii, jak nie masz zapasowej długo to potrwa.
Z tego co pisze wysokość ograniczona programowo ( na amen) do 120m / 100 w trybie początkującego.
Cena chyba OK jak na nowość, później obstawiam będzie na poziomie ok 400 USD, dają 2 lata gwarancji, wystawiają FV a to już -23% dla tych co mogą odliczyć, muszą mieć fundusze na serwis i płacić podatki. Minus to kamera FHD/60 w obecnych czasach mają kamery za 200 zł taką rozdzielczość, trocha lipa, wizerunkowo trzeba było startować od razu z 4k.
W tej kwocie ciężko złożyć coś podobnego aby miało te funkcję, aplikację a konkurować z byłym PH3A będą ceną. Jak ustawią ją na poziomie - minus ok 1000 zł będą sprzedawać paletami.
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: XIAOMI MI DRONE FULL HD

Post autor: Pieth »

W imadło, podłączyć stałe zasilanie i niech się dociera ;-)
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: XIAOMI MI DRONE FULL HD

Post autor: MrOwA »

DronNOOB pisze:

Kod: Zaznacz cały

Trybu początkującego nie da się wyłączyć przed wylataniem 300min, nawet jeżeli jesteśmy obeznani w tematyce dronów i ich sterowania.
Latać 5 godzin ( czystego lotu) w takim trybie to ok 20 ładowań baterii, jak nie masz zapasowej długo to potrwa.
Z tego co pisze wysokość ograniczona programowo ( na amen) do 120m / 100 w trybie początkującego.
Cena chyba OK jak na nowość, później obstawiam będzie na poziomie ok 400 USD, dają 2 lata gwarancji, wystawiają FV a to już -23% dla tych co mogą odliczyć, muszą mieć fundusze na serwis i płacić podatki. Minus to kamera FHD/60 w obecnych czasach mają kamery za 200 zł taką rozdzielczość, trocha lipa, wizerunkowo trzeba było startować od razu z 4k.
W tej kwocie ciężko złożyć coś podobnego aby miało te funkcję, aplikację a konkurować z byłym PH3A będą ceną. Jak ustawią ją na poziomie - minus ok 1000 zł będą sprzedawać paletami.
Jak cena spadnie -1000pln to i ja kupię jeden dla Młodego ;) niech się uczy. A z tym trybem początkujący to naprawdę jakaś lipa, ale pewnie da się to jakoś obejść.
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
ODPOWIEDZ