givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Uka
Posty: 339
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 19:57
Lokalizacja: Otwock

givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: Uka »

Co to? Cashback 12% z gearbest i innych stron, np banggood do 7% na elektronikę.


1. Wyłącz wszystkie adblocki i inne dodatki w przeglądarce.
2. Uruchamiasz przeglądarkę w trybie incognito
3. Wchodzisz na givingassistance.org, robisz konto na maila używanego na paypalu
4. Wyszukujesz w GA sklep w których chcesz zrobić zakupy-czyli geeabest albo banggood zapewne.
5. Wyskakuje okienko z informacją z kuponami i na dole jest przycisk shop now-klikasz w niego :)
6. Na nowo otwartej karcie robisz zakupy logując się wszędzie NA KONIEC w koszyku. (ale nie koniecznie)
7. Płacimy paypalem normalnie i to wszystko w zasadzie.

Można rejestrować się z mojego ref. link:
https://givingassistant.org/?rid=jx5gxrSUF7

Na dzień dobry dostajesz 5USD. Ja czekam swoją wypłatę.

Oczywiście nie odpowiadam za twoje zakupy, mam nadzieje, że jesteś dorosły i liczysz się z ryzykiem związanym z korzystaniem z chińskich sklepów.

I niech oszczędności będą z wami.

Łukasz





http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=19032
Drone them all...
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: kamilborkowski »

No lekko to śmierdzi... Na czym niby miałby zarabiać lub z czego oddawać kasę ten cały givingassistant?
Awatar użytkownika
biczownia
Posty: 271
Rejestracja: poniedziałek 07 cze 2010, 18:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: biczownia »

Polecam givingassistance - używam od kilku miesięcy i faktycznie dostaję cashbacki.
Z tego co wyczytałem to jest to organizacja ?charytatywna? która odprowadza na te cele część zwrotu ze sklepów (mogę się mylić) + przyciąga nowych klientów do sklepów


Żeby nie było też zarzucę reflinkiem jakby ktoś chciał się zarejestrować:)
https://givingassistant.org/?rid=HihJNkI2xp
... i tak skończysz na kiss24A
Uka
Posty: 339
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 19:57
Lokalizacja: Otwock

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: Uka »

Koledzy z innego forum korzystają od dłuższego czasu i jeszcze nie pojawiło się nic niepokojącego. Liczba sklepów jest duża, Banggood, Alli itp. Sama witryna posiada jakieś zabezpieczenia. Płatności idą przez Paypal, więc jest dodatkowe zabezpieczenie.
Drone them all...
pkucaba
Posty: 141
Rejestracja: poniedziałek 06 paź 2014, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: pkucaba »

Może też się wypowiem. Nazbierałem nieco $ z zakupów na koncie givingassistans. Od mniej więcej półtora miesiąca próbuję "wypłacić" pieniążki.
Nie ma możliwości. Konsultanci mnie zwodzą i twierdzą, że mają problemy techniczne.
Na razie jestem na nie...

Wygląda to tak, sporo osób pisze: - ktoś kiedyś i gdzieś dostał zwrot...
Tylko nie wiadomo gdzie i kto... I każdy chętnie dzieli się reflinkiem :P
Awatar użytkownika
tofficzeq
Posty: 288
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2015, 06:16
Lokalizacja: Śląsk

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: tofficzeq »

Ja też się wypowiem, bo kasę dostałem bez problemu z pierwszego zamówienia.
To żadna ściema.

Konto email z givingassistant musi byc takie samo jak paypal i kasa wraca.Zachęcam do zdrowego rozsądku i do zakładania kont używając innych haseł.. żeby profilaktycznie hasło z paypal nie było takie samo jak z givingassistant bo po co kusić los :)

Jak ktoś chciałby skorzystać z mojego reflinku to zapraszam: https://givingassistant.org/?rid=2XeSrFJJ2O
Uka
Posty: 339
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 19:57
Lokalizacja: Otwock

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: Uka »

Dziś dostałem mój pierwszy zwrot. Czekałem z 2 miesiące, podobno jakbym dał parę procent na cele charytatywne to by było szybciej.
Drone them all...
pkucaba
Posty: 141
Rejestracja: poniedziałek 06 paź 2014, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: pkucaba »

Jako, że mój głos był sceptyczny, wypadałoby sprawę wyprostować.
Spędziłem wieczór na rozmowie z konsultantką (jak sądzę). Problemy były z moim mailem. Ale ostatecznie faktycznie dostałem zwrot.
Jako, że nie chcę być do końca "cebulą" część zwróciłem do siebie, część zakliknąłem na cele charytatywne.

Żeby koledzy mieli konkurencję podam również swojego reflinka: https://givingassistant.org/?rid=vr7yvykcet.
mimik
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 01 maja 2016, 11:22

Sposób na oszczędzanie na zakupach

Post autor: mimik »

Witam wszystkich.
Chciałbym przedstawić Wam jak zaoszczędzić trochę pieniędzy na zakupach w internecie w następujący sposób :
1.Na początku należy włączyć tryp prywatny przeglądarki i wyłącz dodatki blokujące reklamy np. AdBlock.
2. Założyć konto w serwisie Giving Assistant za pomocą tego linka https://givingassistant.org/?rid=wILhPBeeak (za rejestrację z tego linku dostaniecie bonus powitalny 5$)
3.Na stronie Giving Assistant wyszukujemy interesujący nas sklep (pełny spis jest w górnym menu pod nazwą „Cash Back Stores”).
4.Przechodzimy do wybranego sklepu za pomocą linka umieszczonego na stronie Giving Assistant.
5.Dokonujemy zakupu i czekamy na zwrot pieniędzy.
Zaoszczędzone pieniądze możemy wypłacić na Paypal po ubieraniu 5.99$, gdy ktoś zarejestruje się z podanego przez mnie linku ma 5$ na start, czyli musi zebrać tylko 0.99$ żeby dokonać pierwszej wypłaty.
Sklepów do wyboru jest bardzo dużo obecnie 2.564 , przykładowo w sklepie Aliexpress i Banggood dostajemy 7% zwrotu za zakupy.
W innych sklepach rabaty są od 2% do 12%. Także można zaoszczędzić sporo.
Serwis ten jest oczywiście wiarygodny i wypłacalny.
Zachęcam wszystkich do dołączenia do niego, to nic nie kosztuje a można na tym trochę zarobić.
W razie pytań piszcie w postach lub na pw, chętnie pomogę.
Pozdrawiam.

[MOD - Przeniosłem we właściwe miejsce bo temat już był wałkowany tylko kolega ma szukajkowstręt]
Ostatnio zmieniony sobota 31 gru 2016, 15:43 przez mimik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4540
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Sposób na oszczędzanie na zakupach

Post autor: Kowal »

mimik pisze:...Założyć konto w serwisie Giving Assistant za pomocą tego linka... (za rejestrację z tego linku dostaniecie bonus powitalny 5$)...
A ty ile dostaniesz naciągaczu :roll: Już za chwileczkę, już za momencik, czerwony krawacik zacznie się świecić.... i to za darmochę :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
mimik
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 01 maja 2016, 11:22

Re: Sposób na oszczędzanie na zakupach

Post autor: mimik »

Zarówno osoba zarejestrowana z podanego przez mnie linku jak i ja dostają po 5$. Nie jestem żadnym naciągaczem, założenie konta na tej stronie jest całkowicie darmowe, wystarczy podać mail, nazwę użytkownika i hasło.
Uka
Posty: 339
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 19:57
Lokalizacja: Otwock

Re: givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: Uka »

Robię zakupy przez tą stronę. Kilka razy dostałem zwrot USD, więc strona działa. Dodatkowo ustawiłem, żeby 1% moich oszczędności z zakupów trafiał na cele Polskiej Szkoły im. Jana Pawła II. Trudno powiedzieć co to za beneficjent, ale z nazwy jest to polska szkoła i to jest dla mnie wystarczające.
Drone them all...
ODPOWIEDZ