[S] Wyprzedaż (Tarot ZYX-M, silniki DJI, Futaba, Nano-tech)

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
LordPikaChu
Posty: 75
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 21:45
Lokalizacja: Łódź

[S] Wyprzedaż (Tarot ZYX-M, silniki DJI, Futaba, Nano-tech)

Post autor: LordPikaChu »

Zdjęcia dostępne na moich ogłoszeniach na OLX (link do profilu poniżej). Wszystkie rzeczy w stanie idealnym, latane bardzo mało, większość czasu spędziły w szafie :(

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/bWt5t/

1. Kontroler lotu Tarot ZYX-M FC - 400zł

Kontroler lotu Tarot ZYX M - wszystko co w zestawie producenta z oryginalnym opakowaniem. Sprzęt w stanie idealnym, bardzo mało latany, głównie leżał w szafie. W zestawie wszystko, co daje producent.

W gratisie dorzucam składany maszt do GPS :)


2. Futaba R6303SB - mikro odbiornik FASST 2.4GHz S.Bus - 230zł

Mikroodbiornik Futaba Fasst 2.4GHz R6303SB z S.BUS I pełnym zasięgiem. Kompatybilny z popularnymi aparatura i typu T8 czy T14. Więcej info znajdziecie na stronie producenta. Odbiornik waży coś koło 7g i jest malutki: 37x22x9mm! Stan idealny, latał jakieś kilkanaście razy.


3. Pakiety Turnigy Nano-Tech 4S 4000mAh 25-50C - 105zł / sztuka

Do sprzedania mam 3 pakiety Turnigy Nano-Tech 4S 4000mAh 25-50C.

Pakiety były latane po kilka lub kilkanaście razy każdy w bardzo lekkim quadrocopterze, więc nigdy nie żyłowane. Potem leżały kilka miesięcy w szafie w trybie storage. Są zbite i twarde jak nowe :)

Cena za sztukę. Przy zakupie trzech cena promocyjna - 300zł za wszystko :)


4. Silniki DJI 3212 (E310) - zestaw 4szt. - 180zł / zestaw

Zestaw silników DJI E310 (2312, 2xCW, 2xCCW). Silniki w stanie idealnym, mają na koncie coś ponad dwadzieścia lotów. Większość czasu leżały w szafie.

Do zestawu E310 posiadam też nieużywane śmigła DJI 9" - cały zestaw (4 silniki i 4 śmigła) mogę sprzedać za 210zł.


5. Afro Slim 20A ESC - 5 sztuk + programator - 220zł / zestaw

Zestaw 5 sztuk ESC Afro Slim 20A. ESC nie posiadają oryginalnych owijek - 4 sztuki są w czarnym termokurczu, piąta zapasowa bez termokurcza. ESC odbyły jakieś kilkanaście (albo 20-kilka) lotów z silniczkami DJI E310 (do kupienia na innej mojej aukcji) i śmigłami DJI 9x45 na 4S (baterie Nano-tech też do kupienia na innej mojej aukcji) i sprawowały się idalnie! Są mega lekkie i malutkie!

W gratisie dorzucam programator do Afro ESC :)


6. Fatshark ImmersionRC SpiroNet 5.8GHz - anteny FPV Tx Rx - 65zł

Zestaw anten (koniczynki) TX i RX Fatshark ImmersionRC SpiroNet 5.8GHz. Typ złącza pokazany na drugim zdjęciu. Antenki praktycznie nowe, użyłem ich może ze dwa lub trzy razy.


7. Monitor FPV 7" z 5.8GHz RX - FieldView 777rx - 85zł

Monitor FPV o rozmiarze 7" z wbudowanym odbiornikiem 5.8GHz. Rozdzielczość monitora to 800x480. Monitor w stanie idealnym, mało używany. Posiada wejścia cinch i wejście zasilające. W zestawie osłona przesiwsloneczna i zasilacz 12V.


8. Ramiona do ramy S500/S550 - para (kilka par, czarne i niebieskie) - 20zł / para

W sumie 10 sztuk ramion do ramy S500/S550 - 8 sztuk czarnych, 2 sztuki niebieskich. Cena 20zł za parę. Jeżeli potrzebujesz więcej - daj znać, dogadamy się :)
Don't forget to bring a towel...
ODPOWIEDZ