IRIS+ z walizką i osprzętem

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
Radauskas
Posty: 209
Rejestracja: czwartek 26 lis 2015, 00:05
Lokalizacja: Warszawa

IRIS+ z walizką i osprzętem

Post autor: Radauskas »

3 lata temu napaliem się na zabawę w drona, kupowałem wszystko co tylko wydawało mi się niezbędne i jak już miałem wszystko to okazało się, że trochę mnie ta zabawa przerasta Oczywiście nie chodzi mi tu o samo "polatanie" ale o całkowita konfigurację zestawu i wykorzystanie jego pełnych mozliwości.. Brak czasu, brak dobrej znajomości jęz. angielskiego ( multum wiedzy na forach ale w znacznym stopniu po angl.) doprowadziły mnie do zaniechania tej zabawy. Dron zbudowany na chyba najlepszym kontrolerze PIXHAWKU, oryginalny, nie żaden chiński klon. Daje ogromne mozliwości ale wymaga też sporo wiedzy w zakresie konfiguracji. Teraz wszystko leży i się kurzy, walizka znaczy,a nie dron. Dronem zrobiłem kilkanaście lotów. Żadnego crasha bo wciąż wszystko na etapie ostrożnych prób i zbierania doświadczeń. Tak więc w zestawie: Dron, 3 x aku, jakieś dodatkowe smigiełka, gimbal 3D na Stormie32, mini nadajnik fpv, chyba 600mW, minimOSD, któego jeszcze nawet nie próbowałem montować. W zasadzie wszystko widać na filmiku, na którym chwalę się walizką. Cena, o której rozmawiamy nie uwzględnia Monitora FPV i gogli, które widać na filmie. Ale też mogę sprzedać.
https://www.youtube.com/watch?v=kkXzC0RppwY
Co do ceny - jestem otwarty na rozsądne propozycje. Mam świadomość, że to ile na to wszystko wydałem i teoretyczna wartość zestawu mają się nijak wobec wartości rynkowej więc ciężko mi zaproponować jakąś cene. Ktoś coś...?
Klon Symy 5 ( wiele razy na drzewach wieszanej ), IRIS+
ODPOWIEDZ