Zanim...
Zanim...

Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest poniedziałek 20 sie 2018, 05:48

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

1) KFC-32
Używane, tylko główna płytka, piony pionowe, nie wiem ile było aktualizacji od ostatniego uruchomienia, oceniam na 12-16 miesięcy.

2) LiPole:
A) Dualsky 10000mAh 6S 22.2V 20C/2C - ładowana 6 razy, używana do zbudowania i testowania hexy,
B1) MultiStar 10000mAh 4S 14.8V 10C - ładowana około maksymalnie 20 razy, używana do drona z pkt. 3),
B2) MultiStar 10000mAh 4S 14.8V 10C - ładowana około maksymalnie 20 razy, używana do drona z pkt. 3),
C1) 5500mAh 3S 11.1V 20C - ładowana około 25-30 razy, używana w pierwszym kopterze,
C2) 5500mAh 3S 11.1V 20C - ładowana około 25-30 razy, używana w pierwszym kopterze,
D) RC 5000mAh 3S 11.1V 20-30C - ładowana około 30 razy, pierwsza bateria do pierwszego koptera.

3) Quadcopter
Zbudowany dwa lata temu, idealnie nadający się do własnych prób z budowaniem i konfigurowaniem sprzętu, wgrywaniem własnych ustawień w FC i robienia modów. Oparty o Pixhawk PX4 (oryginalny) z GPS, buzzerem, modułem USB, regulatory ESC 30A Dys Opti 2-6S 20-500 Hz, silniki Sunnysky V3508-29 KV: 380, śmigła przykręcane (o ile dobrze pamiętam 16x5.5 cala, kilka kompletów w zapasie) oraz ultra lekka i wytrzymała rama z odpinanym podwoziem, które w razie kraksy nie połamie się. Do startu potrzebny będzie akumulator (latałem na B1 i B2 z opisu powyżej) oraz odbiornik RC (u mnie był zamontowany eLeReS, sprzedałem go jakiś czas temu).

Ceny: czekam na propozycje, niewygórowane oczekiwania, chce oczyścić szafę
Wysyłka: kurier lub paczkomat
Allegro: możliwość wystawienia na Allegro ale wtedy do ceny doliczymy prowizję
Odbiór osobisty: Warszawa (Żoliborz / Bemowo)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adnotacja #1: najnowsza

Taśma izolacyjna na każdym pakiecie to dodatkowe zabezpieczenie rzepu który jest po drugiej stronie aby się nie oderwał podczas odpinania od drona.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.