Zanim...
Zanim...

Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest piątek 25 maja 2018, 11:55

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Do sprzedania dwa quady 250 i kopia TBS-a discovery:

1) Quad 250 na ramce spedix combo,, silniki emax PM, esc podświetlane na zielono i czerwono, esc 12A zintegrowane z ramką, ale można dać mocniejsze, FC naze 10 dof z baro i magnetometrem działa wyśmienicie ( trzymanie wysokości ) dodatkowo GPS ( jednak nie dałem rady skonfigurować z inavem, działać działa czytaj pokazuje pozycję lecz w trybach gps ucieka ), soft inav zainstalowany, gratis nowe nigdy nie używane microminimosd, komplet śmigieł i kilka zapasowych oraz odbiornik działający z modułami frsky, quad ma kamerkę turnigy i nadajnik TS5823 Boscam mini z antenką koniczynką dział wyśmienicie zasięg bardzo dobry, quad gotowy do lotu wystarczy zbindować odbiornik lub dać zwój inny i zrobić kalibrację aparatury w programie inav. Cena 400zł ( za przesyłkę płacę ja paczka pocztowa priorytetowa )

2) Quad na ramie kopi TBS discovery z kamerką i nadajnikiem FPV TS832 z antenką, FC APM 2,6 z GPS ublox 6M, buzzer-led, minim osd, oświetlenie z przodu dwa białe led włączane zdalnie, esc 40A simonk RCX, silniki RCX 2214 950kv śmigła t-style plastik ( dokładam piasty do śmigieł zwykłych ), zasilanie 3S, gratis elementy do zbudowania gimbala z silnikami + płytka bcg 3,0 ( oblatany lata wyśmienicie, ładnie trzyma pozycję )- odbiornik frsky ze zdjęcia nie podlega sprzedaży ( mogę sprzedać za dopłatą 70zł ) cena jaka mnie interesuje to 500zł za przesyłkę płacę ja ( paczka pocztowa priorytetowa )

Zdjęcia:
1 Obrazek
2 Obrazek
Adnotacja #1: niedziela 08 kwie 2018, 10:05

[url]Obrazek[/url]
[url][img]]https://photos.app.goo.gl/UoPmiMnJuTxoVkMC2[/img][/url]
Adnotacja #2: niedziela 08 kwie 2018, 17:46

https://photos.app.goo.gl/8vHrbtxsajnshkzA2
https://photos.app.goo.gl/sbwDgKS9d0WdoBYX2
Adnotacja #3: najnowsza

Zdjęcia w dwóch linkach powyżej, Nowa cena to 350zł za 250tkę i 450zł za clona TBS-a, reszta bez zmian czyli wysyłka pocztą polską na mój koszt paczka pocztowa, jest to naprawdę okazja, polecam, wysyłka po wpłacie na konto, satysfakcja 100% gwarantowana, możliwy odbiór osobisty w Brzegu Opolskim lub na Skarbimierzu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.