Zanim...
Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest niedziela 29 lis 2020, 20:37

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkich forumowiczów

Po corocznym przeglądzie wszystkich szuflad z częściami, mam na sprzedaż kilka różnych różności w bardzo okazjonalnych cenach. Wszystkie oferowane części są sprawne, mało lub prawie wcale nieużywane. Niskie ceny wynikają z faktu, iż ja tych części nie używam, wręcz zalegają, a komuś mogą się przydać. Poniżej ich lista razem ze zdjęciami i cenami:

1. Aparatura Turnigy 9XR z nadajnikiem eLeReS, anteną, baterią oraz oryginalnym opakowaniem - 200 złotych
Obrazek Obrazek Obrazek

2. Do aparatury w gratisie mogę dorzucić kabelek trenera z przejściówką. W przypadku kupna osobno - 15 złotych
Obrazek Obrazek

3. Cztery śmigła Gemfan 10x4.5, naturalnie nieużywane - 4zł
Obrazek

4. 4xESC 30A z Chin, noname. Klasyczne ESC, zdatne do użytku (chwilę na nich latałem) - 30 złotych
Obrazek

5. 4x zestaw wtyczek bananowych + koszulki termokurczliwe - 5 złotych
Obrazek

6. 2x silnik 1000kV, typowe made in china - 15 złotych
Obrazek

7. VTX Eachine TX805 - 800mW, 5.8GHz, 40CH - 45 złotych
Obrazek Obrazek Obrazek

Do VTX'a nie posiadam niestety oryginalnego kabelka ze złączem SMA-female. Mam za to później dokupione kabelki, przedstawione w punkcie poniżej. W przypadku kupna VTX'a jeden (do wyboru) jest za darmo, opcjonalnie drugi za 5zł.

8. Przewody MMCX-SMA - 5 złotych sztuka
Obrazek Obrazek Obrazek

9. Antena Foxeer Pagoda Pro 5.8GHz - 20 złotych
Obrazek Obrazek

10. Antena kierunkowa Realacc TFP-mini - 20 złotych
Obrazek Obrazek Obrazek

Nie uchwyciłem tego na zdjęciu, ale do anteny posiadam jeszcze przedłużkę z gęsia szyją, tak by można było ją łatwo zamocować. Naturalnie jest ona w zestawie.

11. Akumulator Tattu 3S 5100mAh 10C ze złaczem XT60 - 100 złotych
Obrazek Obrazek Obrazek

Akumulator nie był dużo używany, zazwyczaj przechowywany w trybie Storage, nigdy nie rozładowany poniżej 3.7V. Wykonałem na nim max 15 lotów, ładowany zawsze był prądem nie większym niż 2A. Ma lekkie wybrzuszenie co widać na ostatnim zdjęciu, aczkolwiek parametry jego pracy w żaden sposób nie są pogorszone. Na pierwszym zdjęciu widać zaklejone logo, ale to akurat kwestia przyklejonego rzepu, którym dodatkowo był mocowany do drona.

Ceny wszystkich elementów są raczej ostateczne, chyba że kupionych będzie kilka produktów na raz - wtedy finalna cena do negocjacji. Preferuję płatność przelewem, aczkolwiek dogadamy się również za pobraniem. Możliwość wysyłki kurierem i paczkomatem - do ustalenia. Każdy z produktów w momencie wysyłki jest dobrze zapakowany i zabezpieczony.

W razie jakichkolwiek pytań, prośmy o dodatkowe zdjęcia, opisy itd. proszę o kontakt w prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam serdecznie
Adnotacja #1: najnowsza

Pozycje nr 1, 2, 7, 8 (kabelek z otworami montażowymi) i 10 są już nieaktualne

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.