Gdzie kupić FC MATEK WING?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

d2f
Posty: 109
Rejestracja: czwartek 29 maja 2014, 20:07
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Gdzie kupić FC MATEK WING?

Post autor: d2f »

Koledzy, jak w temacie. Szukam po polskich sklepach, szukam, szukam... i nie mogę znaleźć dostępnego.
Obawiam się, że w poniedziałek zamówię w Chinach.. Ale tam też cena podskoczyła w ciągu 3 dni z ~160zł na ~240-260 za F722, czy mi się wydaje? (banggood)

A może wiecie skąd i jak najlepiej zamówić?
Oczywiście najlepiej F7.
Awatar użytkownika
marekj
Posty: 791
Rejestracja: środa 07 sie 2013, 20:31
Lokalizacja: Bestwinka

Re: Gdzie kupić FC MATEK WING?

Post autor: marekj »

Ja tam widzę nadal cenę poniżej 200 zł dla F722 wing.
Pozdrawiam
Marek
d2f
Posty: 109
Rejestracja: czwartek 29 maja 2014, 20:07
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Gdzie kupić FC MATEK WING?

Post autor: d2f »

https://www.banggood.com/Matek-Systems- ... rehouse=CN

tak, sprawdziłem przed chwilą i jest poniżej 200.

Ale serio nie ma u nas w kraju - nikt nie poratuje jakąś cudowną namierzalnością? :D

Avifly oczekuje na dostawę F4... Ale na innych F4 mam same problemy dla airplane/inav, które skutecznie mnie denerwują (zrywanie gps >1.9.1, zrywanie mag 1.9.1, nie-takie-jak-wymarzone mixery w 1.9.1, itp itp)
Awatar użytkownika
marekj
Posty: 791
Rejestracja: środa 07 sie 2013, 20:31
Lokalizacja: Bestwinka

Re: Gdzie kupić FC MATEK WING?

Post autor: marekj »

Matek F411 wing nie ma takich problemów (przynajmniej u mnie). Poza tym aktualna wersja INAV to 2.1. Miksery możesz sobie sam zaprogramować, nie ma obowiązku korzystania z gotowców ;-).
Pozdrawiam
Marek
d2f
Posty: 109
Rejestracja: czwartek 29 maja 2014, 20:07
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Gdzie kupić FC MATEK WING?

Post autor: d2f »

Tak, gdzieś mi lata w głowie pomysł ustawienia tych mikserów od nowa, ale nie mogę pozbyć się problemu ze znikającym gps na f405mini.. Jeśli do tego odepnę odbiornik (fport) to mam więcej timeoutów niż poprawnych messages z gps..
Testowałem NZGPS (który działa mi super na anyf7) na 9600/nmea, OPGPS (który średnio łapie fixa), neo6, neo7 9k-57k i mam te objawy w inav powyżej 1.9.1 (2.1.0 też).
Niestety na 1.9.1 timeouty też się pojawiają co ok 200 komunikatów.

Nie bardzo chce mi się z tym walczyć, bo trochę czas mi nie pozwala. Wiem, że chcę mieć f722-wing - choć do do dużego skywalkera.
Do małego rozważam jakiś mniejszy f7 mateka.

AnyF7 niestety, moim zdaniem, odpada przez małą ilość wyjść na silniki/serwa (tylko 4).

;-----edit

Priority Direct Mail vs EU Priority Line w Banggood? Ktoś coś może doradzić? Ostatnie zakupy robiłem tam z rok temu chyba, albo dwa :D

;-----edit

Po poczytaniu https://www.czajna.pl/poradnik/rodzaje- ... ek-z-chin/ wybór rodzaju przesyłki przesunął się do PDM.
Aczkolwiek dalej szukam w PL.
ODPOWIEDZ