Opinie o Geekbuying

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Opinie o Geekbuying

Post autor: hornet2 »

Po raz pierwszy robiłem zakupy w Geekbuying . Czytając opinie na temat tego sklepu to nie za bardzo są one pochlebne . Przynajmniej u nas w Polsce . Zaryzykowałem robiąc zakupy w tym sklepie i chyba źle zrobiłem ? Potwierdza się to co inni piszą o tym sklepie .

Dopłaciłem extra by przesyłka była rejestrowana . Niestety ! Od samego początku nie było możliwości jej śledzenia . Pisałem do nich w tej sprawie , lecz nie odpowiadali . Niedługo miną dwa miesiące od zamówienia . Założyłem im spór na PP . W końcu mi odpisali przesyłając linka do śledzenia swojej przesyłki z całkiem innym numerem .

Zresztą ten numer też nigdzie nie istnieje . Napisali że przesyłka rejestrowana może być widoczna dopiero po miesiącu od chwili wysyłki . :shock: A Wy jakie macie opinie o tym sklepie ?
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Opinie o Geekbuying

Post autor: maxiiii »

Sklep robi cię w bambuko. Ciekawe dlaczego:)

Najpierw kupujesz a potem pytasz się czy dobrze zrobiłeś. A może tak odwrotnie?
Coraz mniej odpowiadających na twoje posty - forum ( i to nie jedno )schodzi na psy!Też ciekawe dlaczego?
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Opinie o Geekbuying

Post autor: hornet2 »

Co do forum . Odnoszę wrażenie że sprawa jest podobna jak kiedyś na helikowym forum Waldorf - Team Heli RC . Jak nie latałeś T- Rexem to nikt ciebie z tego forum poważnie nie traktował . EP Heli to inna sprawa . Za pewne wiesz jak teraz wyglądają te fora ?

Co do jak to ująłeś coraz mniej odpowiadających na moje posty . Nie tylko na moje posty nie ma tych odpowiedzi .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODPOWIEDZ