Taranis QX7 pomoc w deklaracji celnej

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Taranis QX7 pomoc w deklaracji celnej

Post autor: maxiiii »

Głuś pisze:Chcesz to sobie kupuj nawet w kolumbijskich peso - kto bogatemu zabroni,
nie musisz być niegrzeczny
Zastanawia mnie ile polaków kupujących u chinoli ma konta w usd.
Głuś pisze:ale nie wmawiaj ludziom że się nie opłaca płacić mniej.
A gdzie to zrobiłem. Ja byłem na tyle wporządku, że dałem przykład przeliczenia jednego zakupu "moim sposobem" a może zrobisz to tak samo.
Może inaczej.
za ile kupiłbyś dolara w kantorze w dniu 21.11. Policzę te oszczędności.
ilu jest takich którzy dokonują zakupów u chińczyków systematycznie przez 5 lat?( jak podałeś taką wartość.)
Po co kombinować jak możesz kupić w bardzo prosty sposób na ali poprzez prosty przelew jakim jest "przelewy24".
Zaoszczędzenie złotówki na zakupie za 20 dolców mija się z celem jeżeli robisz to nawet bardzo często.
No ale kto bogatemu zabroni inwestować w dolary.

Zawsze najbardziej stabilną i bezpieczną walutą jest waluta danego kraju a w Polsce są to złotówki.
Takie jest moje zdanie ale każdy może mieć swoje.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Taranis QX7 pomoc w deklaracji celnej

Post autor: Verid »

maxiiii pisze:Zastanawia mnie ile polaków kupujących u chinoli ma konta w usd.
maxiiii pisze:ilu jest takich którzy dokonują zakupów u chińczyków systematycznie przez 5 lat?( jak podałeś taką wartość.)
Jaki jest sens zadawania pytania na które nie ma możliwości udzielenia weryfikowalnej odpowiedzi?
maxiiii pisze:Po co kombinować jak możesz kupić w bardzo prosty sposób na ali poprzez prosty przelew jakim jest "przelewy24"
Bo nie wszędzie są dostępne przelewy24 i nie wszystko jest na Ali.
maxiiii pisze:Zaoszczędzenie złotówki na zakupie za 20 dolców mija się z celem jeżeli robisz to nawet bardzo często.
No ale kto bogatemu zabroni
..trwonić te złotówki
maxiiii pisze:Takie jest moje zdanie ale każdy może mieć swoje.
No kurna kolejny z tym idiotycznym tekstem...jeszcze zabrakło pierdoletów o poszanowaniu tego drugiego :roll:
Ten wredny...
Awatar użytkownika
MorF
Posty: 570
Rejestracja: piątek 05 cze 2015, 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taranis QX7 pomoc w deklaracji celnej

Post autor: MorF »

Uff ale dyskusja się nawiązała :)
Może by to zamknąć skoro chyba I tak każdy ma swoje zdanie :)

Anyway. Taranis dotarł i działa. Jest różnica po przesiadce z flysky :)
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: Taranis QX7 pomoc w deklaracji celnej

Post autor: Głuś »

Dokładnie, dyskusja w takiej formie nie ma sensu, niech każdy robi jak chce. Ja (i nie tylko ja) mówię że się opłaca mieć kartę w USD tym bardziej że są darmowe i mega wygodne, ale jaki mam interes kogoś na siłę przekonywać i wyręczać w prostej matematyce. Każdy wie ile kupuje, jeden buduje model i lata nim dwa lata nic nie dokładając, a kto inny ma cały garaż modeli i kółko coś jest w budowie - przypatrz się stałym bywalcom forum to zobaczysz że tych drugich jest sporo, a może i sam nim jesteś :-) Poza tym niektórzy kupują u chińczyków wiele innych przedmiotów nie związanych z naszym hobby bo jak sie te sklepy przegląda to siłą rzeczy znajdzie się coś taniej. Można by tak wymieniać i wymieniać.

Jeszcze tylko odniosę się do tego:
maxiiii pisze:nie musisz być niegrzeczny
Nie wiem gdzie Ty tam widzisz niegrzeczność, ale ja już to Ty pierwszy wykazałeś się niegrzecznością cytując wyrwane z kontekstu pół zdania :-)
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Re: Taranis QX7 pomoc w deklaracji celnej

Post autor: miś »

maxiiii pisze:Zastanawia mnie ile polaków kupujących u chinoli ma konta w usd.
Np. ja :-) I nie konto tylko kantor z kartą.
maxiiii pisze:Zaoszczędzenie złotówki na zakupie za 20 dolców mija się z celem jeżeli robisz to nawet bardzo często.
No, po 6 zakupach mam darmowe piwo. Czemu mam go nie mieć ?
Głuś pisze:Dokładnie, dyskusja w takiej formie nie ma sensu, niech każdy robi jak chce. Ja (i nie tylko ja) mówię że się opłaca mieć kartę w USD tym bardziej że są darmowe i mega wygodne, ale jaki mam interes kogoś na siłę przekonywać i wyręczać w prostej matematyce.
Święte słowa.
Pzdr. -----MIŚ-----
ODPOWIEDZ