Zamawianie w Aliexpress

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: skazi »

hornet2 pisze:Nie wiem co on tam ma ? Szukałem sprzedawcy który nie wysyła tego "drona " kurierem . Bg , TomTop , Gear , Geekb i inni . Wszyscy wysyłali tylko kurierem . Jedynie na Ali była możliwość zwykłej wysyłki . Stąd taka a nie inna decyzja . Kurierem na 100% byłby podatek . Zwykłą 50 na 50 % .
50 na 50? Chyba jeśli rozpatrujesz to pod takim kątem że bedzie vat lub nie będzie.
Przy takich gabarytach paczki to czy miałbyś tą przesyłkę bez vatu stawiałbym raczej na 1% szans :-)
Generalnie spójrz na plusy tego że nie dostałeś tej przesyłki, nie będziesz miał kolejnego wynalazku o którym nikt na forum nie słyszał. W przypadku gdyby się okazało że ten też nie lata tak jak sobie to wyobrażałeś lub okazałoby się że są z nim jakieś problemy i tak nie miałbyś kogo tutaj zapytać w czym problem :-)
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: hornet2 »

skazi pisze:
hornet2 pisze:Nie wiem co on tam ma ? Szukałem sprzedawcy który nie wysyła tego "drona " kurierem . Bg , TomTop , Gear , Geekb i inni . Wszyscy wysyłali tylko kurierem . Jedynie na Ali była możliwość zwykłej wysyłki . Stąd taka a nie inna decyzja . Kurierem na 100% byłby podatek . Zwykłą 50 na 50 % .
50 na 50? Chyba jeśli rozpatrujesz to pod takim kątem że bedzie vat lub nie będzie.
Przy takich gabarytach paczki to czy miałbyś tą przesyłkę bez vatu stawiałbym raczej na 1% szans :-)
Generalnie spójrz na plusy tego że nie dostałeś tej przesyłki, nie będziesz miał kolejnego wynalazku o którym nikt na forum nie słyszał. W przypadku gdyby się okazało że ten też nie lata tak jak sobie to wyobrażałeś lub okazałoby się że są z nim jakieś problemy i tak nie miałbyś kogo tutaj zapytać w czym problem :-)

No nie do końca z tym nie kupiłeś . :mrgreen: Kupiłeś u kogo innego i o stówkę taniej .

Obrazek
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: Adrián »

Hehe chyba nigdy nie nauczysz się na Swoich błędach :-)
Tylko nie przychodz z "płaczem" tylko leć od razu na rcg, będzie szybciej i mniej nerwów.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: hornet2 »

Adrián pisze:Hehe chyba nigdy nie nauczysz się na Swoich błędach :-)
Tylko nie przychodz z "płaczem" tylko leć od razu na rcg, będzie szybciej i mniej nerwów.
A co ? Niby CX20 jest lepszy ? W sumie to na rcg już ponad 120 stron o tym kopterze napisali . ;-) Każdy kopter ma swoje zalety i wady .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: Adrián »

Żaden z nich. Ale to pewnie wiesz.
To dobrze, bo u nas ani jednej, będzie co czytać :-)
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: hornet2 »

Adrián pisze:Żaden z nich. Ale to pewnie wiesz.
To dobrze, bo u nas ani jednej, będzie co czytać :-)
Aż tak tragicznie nie będzie ! Na RC Groups pomogą . Cały świat lata tym "dronem " oprócz Polski . ;-) Za pewne w Polsce też latają tylko z wiadomych powodów nikt na polskich forach tym się nie afiszuje .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: Z.W15 »

[quote="hornet2"]
. Cały świat lata tym "dronem " oprócz Polski . ;-)




Nie rob z siebie komika :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 15 cze 2018, 14:54 przez Z.W15, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: Adrián »

Golfem też jeździ i co z tego?
W życiu bym tego nie kupił, bo znam lepsze auta.

Więc, słaby argument znalazłeś.
Jak chciałeś go podeprzeć wyzwiskiem, to słabo to wygląda.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: hornet2 »

Podobna sytuacja jak na Ep Heli a później Heli Team . Wszyscy tam latają T-Rexami . Bo czym innym to wstyd .

Wstyd to nie umieć edytować postów
Z.W15 pisze:
hornet2 pisze: . Cały świat lata tym "dronem " oprócz Polski . ;-)




Nie rob z siebie komika :lol:
Bo taka jest prawda ! Zajrzyj sobie na forum RF Groups . Po drugie kupiłem to co uważałem . Czy wszyscy muszą latać Phantomami ? Bo głównie przy tym kopterze kręci się temat .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: Z.W15 »

hornet2 pisze:Podobna sytuacja jak na Ep Heli a później Heli Team . Wszyscy tam latają T-Rexami . Bo czym innym to wstyd .
tu nie o wstyd biega ,polataj rexem a innym gownem to zmienisz zdanie.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: hornet2 »

Z.W15 pisze:
hornet2 pisze:Podobna sytuacja jak na Ep Heli a później Heli Team . Wszyscy tam latają T-Rexami . Bo czym innym to wstyd .
tu nie o wstyd biega ,polataj rexem a innym gownem to zmienisz zdanie.
A no widzisz bo to tak jest . Oficjalnie wszyscy latają Rexami . A tak po cichu gównem ! Nie każdy się przyznaje na forum czym tak na prawdę lata ? Każdy mówił że mikrus to zabawka ! Dopiero po czasie wyszło iluż to lata V977 . A ilu wcześniej latało V911 ?
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: Adrián »

Słuchaj, kupuj i Lataj czym Ci się podoba.
Mi tam wisi, na co wydajesz pieniądze :-)
Tylko znowu nie lamentuj, że nikt nie pomaga, jak będziesz miał jakiś problem z tymi kopterami. Bo to już robi się nudne.

Tyle ot ode mnie, bo nie o tym jest wątek.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: hornet2 »

Nie lamentowałem tylko grzecznie prosiłem o pomoc . Jeżeli nie chcieliście mi pomóc bądź nie mogliście bo jesteście fachowcami tylko od określonych marek" dronów " to trudno . Rozumiem to . Tylko po co od razu mówić że kupiłeś sobie gówno . Powiedz sorki nie pomogę ci bo tylko znam się na Phantomach czy tam Symach i będzie o.k. A nie od razu sadzić takie teksty .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Lucfindal
Posty: 269
Rejestracja: środa 20 sie 2014, 23:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: Lucfindal »

To dorzucę do offa, bo dodałem cegiełkę w Twoich bojach z Aosenmą i to była próba pomocy, podobnie jak innych użytkowników RC-FPV, którzy się w temacie udzielili. A że problem który chciałeś rozwiązać był niemożliwy do rozwiązania, gdyż 'ten typ tak ma' to nie problem forum tylko konstruktorów tego wynalazku. Co by nie było, powodzenia w bojach z najnowszym nabytkiem. Byle z fartem ;)
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zamawianie w Aliexpress

Post autor: hornet2 »

Lucfindal pisze:To dorzucę do offa, bo dodałem cegiełkę w Twoich bojach z Aosenmą i to była próba pomocy, podobnie jak innych użytkowników RC-FPV, którzy się w temacie udzielili. A że problem który chciałeś rozwiązać był niemożliwy do rozwiązania, gdyż 'ten typ tak ma' to nie problem forum tylko konstruktorów tego wynalazku. Co by nie było, powodzenia w bojach z najnowszym nabytkiem. Byle z fartem ;)

I dzięki !
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODPOWIEDZ