Lista wszystkich FPV Sklepy

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Phoboss
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 24 lut 2015, 15:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lista wszystkich FPV Sklepy

Post autor: Phoboss »

Ze swojej strony moge polecic:
flyduino.net (GER)
Sprzedaja dobrze znane za granica, najlepsze do tej pory ESC zwane KISS ESC 12/18a. Ostatnio mialem dziwna sytuacje w ktorej jeden z kontrolerow sie spalil po podlaczeniu, po wyslaniu zdjec i dokumentacji polaczen (wszystko bylo podlaczone poprawnie) otrzymalem nowy kontroler za free.
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: Lista wszystkich FPV Sklepy

Post autor: kamilborkowski »

Phoboss, własnie też miałem taką akcję. Kupiłem od nich 5x KISS 18A i jeden się spalił po pierwszym podłączeniu (wraz z silnikiem Cobra 1960kv :/) więc wymieniłem go na zapasowy, ale ten zapasowy daje tak mało mocy silnikowi, więc quad nie chce latać i ciągle opada w kierunku ramienia na którym zainstalowany jest ten pechowy ESC (zmieniałem ramię i silnk żeby to udowodnić). Napisałem do nich, zobaczymy jak zareagują.
sz4dy
Posty: 97
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 14:04
Lokalizacja: Gdynia

Re: Lista wszystkich FPV Sklepy

Post autor: sz4dy »

kamilborkowski pisze:Phoboss, własnie też miałem taką akcję. Kupiłem od nich 5x KISS 18A i jeden się spalił po pierwszym podłączeniu (wraz z silnikiem Cobra 1960kv :/) więc wymieniłem go na zapasowy, ale ten zapasowy daje tak mało mocy silnikowi, więc quad nie chce latać i ciągle opada w kierunku ramienia na którym zainstalowany jest ten pechowy ESC (zmieniałem ramię i silnk żeby to udowodnić). Napisałem do nich, zobaczymy jak zareagują.
Proponuje kupic dla powyzszego zestawu esc sn20a. Po wgraniu najnowszego eksperymentalnego firmwaru simonk z oneshotem, ewentualnie eksperymentalnego blheli 14 uzyskujemy dokladnie taka sama wydajnosc jak kissy (ewentualnie 2% mniejsza), ale nie mamy tzw. "special feature" znanego wszystkim czyli palenia ;) ja spalilem 3 kissy bez powodu, kolega chyba 2. Wystarczy poczytac na forach, kissy pala sie na potege bez powodu. ESC sn20a maja dokladnie takie same wymiary i wage jak kissy, kosztuja po 9-10$ za sztuke. Warto kupic wersje z simonk (z bootloaderem simonk, najlepiej z rctimer.com lub readytoflyquads.com) - wtedy mozemy uzywac turnigy usb linker lub afro usb linker do flashowania simonk i blheli na przemian. Za cene 1 kissa mozna kupic 2,5 sn20a ;), a po odpowiednim przeflashowaniu dzialaja tak samo.
W hangarze:
2x DemonRC Fury - KISS CompactCTRL CC All-in-One, Frsky XSR, Emax RS2205S 2300kv, Tramp 5.8GHz, Runcam Swift 2

FatShark Dominator v3
Taranis X7
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: Lista wszystkich FPV Sklepy

Post autor: kamilborkowski »

Właśnie dostałem krótką odpowiedź z flyduino.net:
flyduino.net pisze:I just send you 2 replacment ESCs.
:shock:
ODPOWIEDZ