Problem z HobbyKing EU

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

lgojniczek
Posty: 382
Rejestracja: wtorek 03 sty 2017, 13:48
Lokalizacja: Ustroń

Problem z HobbyKing EU

Post autor: lgojniczek »

Witajcie

Czy ktoś z was ma ten sam problem z HK EU co Ja? Kupiłem parę pierdół z EU magazynu po tygodniu jak paczka nadal nie wysłana napisałem do nich co jest odpowiedzieli że jeden z itemów zamówienia nie jest na stanie EU(chodź w chwili zamówienia i po tygodniu w chwili pisania tego zgłoszenia ten item na EU był jako In stock) dobra wycofałem ten item i kazałem wysłać resztę a za wycofany charge back na paypal. Minął następny tydzień i paczka nadal nie wysłana... W dodarku kasy na paypalu też niema.

O co chodzi?
Awatar użytkownika
analogowy
Posty: 414
Rejestracja: sobota 14 cze 2014, 19:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z HobbyKing EU

Post autor: analogowy »

Zrobili maga wyprzedaż i nie ogarniają tej kuwety.
Dwa razy skarżyłem się na chacie online, że moja przesyłka nie została jeszcze wysłana. Za każdym razem zostałem poproszony o chwilę cierpliwości. Aż tu nagle dostaję maila, że przesyłka została wysłana. Sprawdzam na śledzeniu przesyłek GLS, a przesyłka leży już jeden dzień w parcel shopie. Chyba za dużo mają zamówień do przerobienia.
lgojniczek
Posty: 382
Rejestracja: wtorek 03 sty 2017, 13:48
Lokalizacja: Ustroń

Re: Problem z HobbyKing EU

Post autor: lgojniczek »

Ja niemam już 14 dni od wycofania tego towaru nie dostępnego nic na mailu, zamówienia wiszą i forsy niema. Ponad 1000zł poszło się paść
Awatar użytkownika
moriq
Posty: 8
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 22:17
Lokalizacja: Oława

Re: Problem z HobbyKing EU

Post autor: moriq »

Miałem podobną przygodę z bangood, wysyłka kurierem z magazynu w europie - max do 14dni. Po 20 dniach zacząłem się niecierpliwić bo status, że gls dostał nr zlecenia ale nie sprzedawca nie przekazał przesyłki. Email z pytaniem i zwrotne coś w rodzaju "cierpliwości". Po kolejnych iluś dniach ciągle brak informacji o wysyłce i znowu podobna ich gadka z supportu. Koniec końców przesyłka dotarła po prawie 60 dniach.
Podejrzewam, że mimo stocków mogą robić to na zasadzie, klient zamówi w EU a potem i tak transport idzie z chin, tyle że przez jakiś europejski magazyn.
Awatar użytkownika
Japim
Posty: 342
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 09:19
Lokalizacja: Warszawa/ Zachod
Kontakt:

Re: Problem z HobbyKing EU

Post autor: Japim »

Hehe. Identyczna sytuacja na BG. Jak kolega wyżej. Miało iść szybko z EU. Wysyłka GLS przez Belgie. Po 30 dniach pytam o co kaman a oni ze mam gwarantowane 60 dni a potem coś zaproponują. Paczka szła dokładnie 59 dni przez Belgie. Wiem ze się robi offtop ale czasami zdarza się jakieś zatwardzenie. Thrzeba czekać. Zawsze masz jeszcze opcje sporu na PP.
Pozdrawiam,
Przemek
Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem z HobbyKing EU

Post autor: Zacharius »

no nie wiem nie wiem,
klepnąłem zamówienie właśnie z EU 22go, według trackingu już opuściła Neuenstein w Niemczech. GLS.
Biegnący po grabiach
ODPOWIEDZ