PayPal płatność w $

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

PayPal płatność w $

Post autor: hornet2 »

Mam tylko konto złotówkowe . Można jakoś tak zrobić by kupić w kantorze internetowym dolary przelać je na konto PP i zamiast zł zapłacić $ ?
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
morel
Posty: 44
Rejestracja: sobota 09 sty 2016, 13:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: PayPal płatność w $

Post autor: morel »

A konto PP masz w dolarach czy PLN?
acc
Posty: 399
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 18:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: PayPal płatność w $

Post autor: acc »

W Polsce nie zrobisz przelewu na konto paypala w USD - możesz wpłacić tylko złotówki. Jedynym rozwiązaniem jest podpięcie karty walutowej wydanej przez polski bank do paypal'a.
Pozdrawiam,
Adam
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: PayPal płatność w $

Post autor: hornet2 »

morel pisze:A konto PP masz w dolarach czy PLN?
Konto mam tylko w zł . Bg liczy sobie za przewalutowanie o,10zł za 1$ . A PP 0,17zł . To co chcę kupić w Bg by mnie kosztowało o 17zł mniej gdybym kupił dolary i nimi zapłacił . W sumie to i tak ten przedmiot jest dużo tańszy niż gdzie indziej . Ale jak by się dało ...
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
MorF
Posty: 570
Rejestracja: piątek 05 cze 2015, 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: PayPal płatność w $

Post autor: MorF »

Na przyszlosc mozesz sobei zalozyc konto walutowe darmowe z karta walutowa np w banku co ma zielono-czerwone logo (tak zeby nie robic reklamy ale maja calkiem spoko ten system zakupu walut).
Do zakupow bardzo czesto sie przydaje.
Jesli chcesz uzywac PP z karta walutowa to wazne zeby odpowiednio ustawic rozliczanie w walucie karty bo inaczej caly misterny plan wpi... :lol:

Druga opcja to korzystna oferta na kredytowke np master world tak zeby bank nie bral zadnego % za operacje i przewalutowanie. Wtedy lecisz po kursie mastercard (lepszy niz PP ale gorszy niz w jakis internetowym kantorze)
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PayPal płatność w $

Post autor: PiotrSz »

hornet2 pisze:Można jakoś tak zrobić by kupić w kantorze internetowym dolary przelać je na konto PP i zamiast zł zapłacić $ ?
Proponuję Ci założenie konta walutowego w kantorze Alior i zamówienie do niego kartę walutową jaką potrzebujesz a następnie podpiąć ją do PP a walutę pozyskiwać przez samodzielne jej kupienie w kantorze a w PP zapłacenie już w walucie docelowej celem uniknięcia drogiego przewalutowania które robi PP... Mam tam konto już dłuższy czas i jeszcze ani razu nie została mi naliczona opłata za użytkowanie konta i karty.
Jeśli zdecydujesz się na założenie konta kantorze Alior to odezwij się do mnie, podam CI mój kod afilacyjny, Ciebie to nic nie będzie kosztowało a ja będę miał bonus za polecenie ;-)
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Re: PayPal płatność w $

Post autor: zybyzy »

hornet2, w BG można płacić w zł PP, wychodzi trochę taniej niż w $.
PiotrSz pisze:odezwij się do mnie, podam CI mój kod afilacyjny, Ciebie to nic nie będzie kosztowało a ja będę miał bonus za polecenie
no popatrz, a reflinki są tu tępione ;)
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
ODPOWIEDZ