Czy reklamował ktoś coś w Rctimerze?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

kamilkamien
Posty: 174
Rejestracja: środa 22 paź 2014, 19:21
Lokalizacja: Chojnice

Czy reklamował ktoś coś w Rctimerze?

Post autor: kamilkamien »

Witajcie!
Czy ktoś z grona miał przyjemność lub też nieprzyjemność reklamowania przedmiotu kupionego w serwisie Rctimer? Mam problem z wadliwymi regulatorami. Suport mailowy z ich strony milczy a telefonicznie się nie dogadam aby zadzwonić i zapytać o co chodzi.
Greg200
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 07:22
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy reklamował ktoś coś w Rctimerze?

Post autor: Greg200 »

Pisałem kiedyś do nich w sprawie wysyłki / zamówiłem dwie przesyłki za które zapłaciłem a oni i tak po swojemu zapakowali w jedną paczkę/, niestety żadnej odpowiedzi z ich strony się nigdy nie doczekałem.
Właśnie przymierzam się do nasmarowania reklamacji bo również mam problem z regulatorem.
Możesz powiedzieć jaki konkretnie model esc masz wadliwy i co się dzieje ?
Może ktoś faktycznie wie w jaki sposób skutecznie się z nimi skontaktować ?
Awatar użytkownika
false
Posty: 413
Rejestracja: czwartek 09 gru 2010, 12:01
Lokalizacja: Rzeszów/Nowy Sącz

Re: Czy reklamował ktoś coś w Rctimerze?

Post autor: false »

Niestety jeśli chodzi o RcTimer to suport jest u nich beznadziejny. Odpisują może na 10-20% wiadomości, więc na wiele bym nie liczył.
Bartek
kamilkamien
Posty: 174
Rejestracja: środa 22 paź 2014, 19:21
Lokalizacja: Chojnice

Re: Czy reklamował ktoś coś w Rctimerze?

Post autor: kamilkamien »

Greg200 pisze: Możesz powiedzieć jaki konkretnie model esc masz wadliwy i co się dzieje ?

Mówimy tutaj o regulatorze do F800. Silnik kręci, wszystko cacy ale dioda która powinna migać podczas pracy do zawisu i świecić na stałe po zawisie nie reaguje kompletnie. Ostatni ESC nie świeci w ogóle, innego razu dioda świeciła i przestała- praca regulatora bezproblemowa ale mimo wszystko jeśli brakuje Ci jednego światła mając pięć innych jest to irytujące...
ODPOWIEDZ