OSZUST

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: OSZUST

Post autor: Verid »

Ten wredny...
Awatar użytkownika
sogun
Posty: 279
Rejestracja: środa 02 kwie 2014, 12:03
Lokalizacja: Starachowice

Re: OSZUST

Post autor: sogun »

ARTUR :) Twoj poprzedni Avatar był spoko -juz sie przyzwyczailem,domyslam sie że .......wracaj do starej foty ;) pozdro
PS i zmień moze to info :P ja tez mam mydelniczke "one" i jestem z tego dumny hahaha, pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony sobota 20 lut 2016, 23:27 przez sogun, łącznie zmieniany 1 raz.
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Re: OSZUST

Post autor: Lee »

sogun pisze:ARTUR :) Twoj poprzedni Avatar był spoko -juz sie przyzwyczailem,domyslam sie że .......wracaj do starej foty ;) pozdro
Popieram.
sogun na rcclub pisze:w moich okolicach prawdopodobnie miałbyś juz problemy zdrowotne ale moze sie myle
Haha, dobre, polać temu panu! :D
Awatar użytkownika
sogun
Posty: 279
Rejestracja: środa 02 kwie 2014, 12:03
Lokalizacja: Starachowice

Re: OSZUST

Post autor: sogun »

ojatm ojtam Lee :) faceci bez jaj są jak samoloty bez silników :) spadają na mordę,każdemu czasem puszczają nerwy,milczałem,tak sie nie robi..... no ale o tym wiedzą tylko faceci z jajami widać,pozdrawiam wszystkich jajecznych
pkucaba
Posty: 141
Rejestracja: poniedziałek 06 paź 2014, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: OSZUST

Post autor: pkucaba »

Wszystko jest necie. Nic nie ginie....
Jeśli raz coś napiszesz zostaje na dłuuugi czas.
Współczuję p. Krzysztofowi, tak popsuł sobie opinię...
Pierwszy lepszy researcher sprawdzając osobę przyjmowaną do pracy te znajdzie brudy.
Wtedy nikt nie weźmie do robienia zdjęć, filmów, spawania czy czegokolwiek...
Może jednak bohater tego wątku się w porę opamięta i przestanie brnąć dalej.
Nie warto dla kilku groszy psuć sobie reputację.
Awatar użytkownika
sogun
Posty: 279
Rejestracja: środa 02 kwie 2014, 12:03
Lokalizacja: Starachowice

Re: OSZUST

Post autor: sogun »

tym bardziej że taki gimbal to 2-3 stówy :( jak kraść to miliony a nie takie duperele no a smród zostaje na długo,po mojemu wyrownać rachunki honorowo przeprosić wszystkich na forum i da sie żyć dalej,inaczej....wypad w nicość
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Re: OSZUST

Post autor: mkrawcz1 »

https://www.alexrc.pl/viewtopic.php?t=1 ... 87#p133562
Imie i nazwisko: Krzysztof Świętojański
Moj wiek: 29
Miasto w którym mieszkam: Tomaszów Lubelski

Parę zdań o sobie: Witam, obecnie pracuję jako spawacz kotłów centralnego ogrzewania, modelarstwem interesuję się od dzieciństwa ale dopiero teraz zaczynam spełniać swoje plany no i walczę obecnie z quadrocopterem

ZOBOWIAZANIE o przestrzeganiu zasad Klubu: Zobowiązuje się przestrzegać zasad Klubu

Zdanie o tym, co skłoniło Ciebie do dołączenia się do nas: dołączyłem do was ponieważ chcę rozwijać swoją wiedzę na temat modelarstwa jak również pomagać innym w miarę moich możliwości
https://web.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Hmmm
Obrazek
https://www.google.pl/search?q=Krzyszto ... 4ski+narol
Hmmm, w sumie blisko Tomaszowa.

Koleżko, wiem, że to czytasz. Jeżeli Rast nie napisze do końca lutego, że sprawa została załatwiona i jest W 100 PROCENTACH usatysfakcjonowany - wydarzy się taki dziwny cud: jestem w TL na święta, i zapewne przy świątecznej wódce porozmawiam z kimś, kto po świętach porozmawia z funkcjonariuszami KPP, a może i pojedzie do Narola w interesach i tam też z kilkoma ludźmi porozmawia.
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
Awatar użytkownika
Majk99
Posty: 685
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2014, 16:42
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: OSZUST

Post autor: Majk99 »

No to kolega zientkowski wfanzolił się w niezłe gówno :-P. W sumie to dobrze bo jak ktoś będzie chciał go naśladować to wie co go czeka :-)
Hangar: De Stik x2.5
ZOHD Dart na sterydach vmax 200km/h
Fristajlo (w bliskich planach)
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: OSZUST

Post autor: RW »

Np po prostu roz..bał mnie jego pierwszy wpis: http://rcclub.eu/viewtopic.php?f=87&t=9 ... 876a3561c5

sprzedawca... słuch o nim zaginą...
No to żoneczka chyba nie wiedziała na co się pisze :lol:
Rafał Wojtyniak
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: OSZUST

Post autor: kamilborkowski »

Panowie, nie rozpędzajcie się w tym linczu publicznym...
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Re: OSZUST

Post autor: mkrawcz1 »

Oczywiście należy pamiętać, że tak samo, jak nie jest to "zientkowski", tak samo może to nie być "Krzysztof Świętojański".
Oszukuje w necie - może równie dobrze kraść tożsamości.
Niemniej ta druga tożsamość zostanie sprawdzona "fizycznie".
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
Awatar użytkownika
sogun
Posty: 279
Rejestracja: środa 02 kwie 2014, 12:03
Lokalizacja: Starachowice

Re: OSZUST

Post autor: sogun »

zaczekajmy co Rast odpisze jak odzyska gimbal i wtedy bedzie już pozamiatane....ja tam mam mieszane "uczucia" - czy żeczywiście gimbal nie był przypadkiem uwalony wcześniej ? ale....jesli był uwalony to trzeba było go odesłać od razu jako uszkodzony a nie...."przysmażać" go samemu,mam taki sam i zastanawiam sie jak trzeba go podlączyć bedąc kompletnym laikiem żeby......były takie problemy,ehhhh ,takie problemy w zyciu to duperele po co sobie robić tyle kwasu o byle g...
PS kupuje ,czasem sprzedaje mnostwo rzeczy na forum,kontakt jest perfekcyjny,opis super,fajne opisy,czas na wyprobowanie,i finalizacja bez zastrzezen,nie dobre- odsyłam,po co kombinować,ludziska jest tyle gorszych problemow w zyciu,po co sobie zatruwać o takie duperele
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Re: OSZUST

Post autor: mkrawcz1 »

"Błądzenie jest rzeczą ludzką, ale dobrowolne trwanie w błędzie jest rzeczą diabelską."
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Re: OSZUST

Post autor: Lee »

Hehe, mkrawcz1 z grubej rury ciśnie w podejrzanego, chyba żeście się coś na PW pozagryzali?
rast
Posty: 105
Rejestracja: piątek 27 wrz 2013, 17:01
Lokalizacja: Cieszyn

Re: OSZUST

Post autor: rast »

Sogun, u mnie gimbal miał tylko jeden problem był bardzo wrażliwy na wyważenie, ale to z tego względu że dedykowany był pod gopro a ja miałem sjcama. Dużo zabawy trzeba było poświęcić na dokładne ustawienia i nie było z tym problemu więcej.

Kolega zientkowski miał możliwość odesłania, jeśli mu nie pasowało i nie umiał sobie poradzić, ale przez prawie 3 tygodnie nie było z nim kontaktu, odczytywał wszystkie wiadomości, podszywał się pod innych ludzi próbując mi wmówić, że nie będę w stanie już tego odzyskać. To było bezprawne przywłaszczenie sobie czyjegoś mienia...
Teraz chodzi o to, by inni wyciągnęli z tego wnioski i uważali na takich krętaczy.
Sam kupowałem i sprzedawałem różne rzeczy, nigdy z tym problemu nie miałem.

Tak na przyszłość. W gimbalu zamontowany był sterownik 3 osiowy, który ma możliwości zmiany wyjścia sygnału. Wystarczyło użyć nieużywane wyjście osi YAW, wprowadzić nowe ustawienia i po problemie.

Gdyby poprosił o pomoc... A nie uciekał od kontaktu nie było by całej sprawy...
ODPOWIEDZ