Strona do zamówień grupowych z HK - opinie i sugestie

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

tomas1974
Posty: 102
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 13:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Strona do zamówień grupowych z HK - opinie i sugestie

Post autor: tomas1974 »

Witam,
A próbował ktoś korespondować z HK o danie jakiegoś rabatu na nasze forumowe zakupy.
Nie jest przecież tego mało, 37 paczek, a różnice można byłoby na coś przeznaczyć.
lukas280
Posty: 14
Rejestracja: sobota 06 cze 2015, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strona do zamówień grupowych z HK - opinie i sugestie

Post autor: lukas280 »

tomas1974 pisałem kiedyś do HK tak w celu zorientowania się czy nie udałoby się jeszcze taniej robić zakupy. Niestety konsultanci informują, że nie mogą udzielić żadnych rabatów poniżej cen dla Premium Member.
Zamówienia grupowe HobbyKing - www.zbiorowkahk.pl
gustaw
Posty: 177
Rejestracja: piątek 23 lis 2012, 14:02
Lokalizacja: Ełk i Poznań

Re: Strona do zamówień grupowych z HK - opinie i sugestie

Post autor: gustaw »

Cześć,

napiszę krótko... projekcik fajny... tylko brakuje funkcjonalności...
Fajnie by było gdybym mógł założyć sobie konto i w ramach swojego konta robić zbiorówki, zupełnie niezależnie od osoby zarządzającej projektem, bez specjalnego kombinowania i itp.

Sam czasem robię zamówienia, głównie dogaduję się w kilka osób i zamawiam, przy pierwszej paczce miałem luz, przy drugiej małe zamieszanie, przy trzeciej armageddon, przy czwartej przygotowałem sobie excela, który mi wszystko ładnie liczył.
Fakt, nie było w tym raportowania i itp... ale jedno jest pewne... nie wysłałem tylu PW i postów w związku z obsługą paczek co Ty ;-)

Żeby nie było, że się czepiam... chętnie pomogę co nieco dorobić w aplikacji, problemów z tym nie mam, można nawet zrobić z tego mały kombajn, wystawić na githubie i podzielić się nim szerzej ze społecznością modelarska w innych krajach...
DronNOOB

Re: Strona do zamówień grupowych z HK - opinie i sugestie

Post autor: DronNOOB »

Jakiś błąd na stronie złożyłem zamówienie na 1 baterie wyskozczylo 6 zamówień po jednej baterii :D Potrzebuje 1 szt :D
lukas280
Posty: 14
Rejestracja: sobota 06 cze 2015, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strona do zamówień grupowych z HK - opinie i sugestie

Post autor: lukas280 »

DronNOOB opisz jak przebiegał proces składania zamówienia (czy strona się zacięła, czy kilka razy klikałeś na przycisk wysłania zamówienia itp.), gdyż prawdę powiedziawszy to pierwsza taka sytuacja, a na stronie zostało już przetworzonych ponad 170 zamówień.
Zamówienia grupowe HobbyKing - www.zbiorowkahk.pl
ODPOWIEDZ