Reklamacja w banggood.com

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
maslak_serock
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 26 maja 2013, 20:30
Lokalizacja: serock/k.warszawy

Reklamacja w banggood.com

Post autor: maslak_serock »

Witam, dzis doszło do mnie strobo do samochodu niestet zamawiałem pomaranczowe a doszło niebieske....

czy ktos wie jak zrobic reklamacje u nich ewentualnie jak to wyglada?
Awatar użytkownika
Yazutsu
Posty: 668
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 01:18
Lokalizacja: Wawa

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Yazutsu »

Ja reklamowałem przez formularz na stronie, koniecznie załącz zdjęcia.
U mnie chodziło o GPS-a, zaproponowali że wyślą nową sztukę, nawet nie wspominali o odsyłaniu tej co mam.
Na odpowiedź czekałem ze 4 dni a teraz jeszcze u nich święta, to poczekasz pewnie do jakiegoś 25 lutego...
Andrzej
Lucfindal
Posty: 269
Rejestracja: środa 20 sie 2014, 23:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Lucfindal »

Miałem pecha, gdyż dostałem Cheersona nielota. Dawałem wajchę na zawis, a model po 1-2 sekundach dostawał 'odcięcia' i spadał, i tak w kółko. Napisałem do nich w takim ogólnym formularzu (http://www.banggood.com/Contact-Us_hi111) , do którego można załączać plik. Załączyłem 20 sekundowy film i po 48 godzinach dostałem link do śledzenia przesyłki. Inna sprawa, że przesyłka wg śledzenia wyszła ze Szwajcarii przez Singapur i dopiero do Polski, co trwało 33 dni od momentu zgłoszenia.
Assur92
Posty: 674
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 02:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Assur92 »

Ja również reklamowałem w BG silnik z paczki silnik+esc+smigla do coptera- wysłali nie z tym gwintem. Niby drobnostka, ale oni przyjeli to poważnie, zaproponowali równowartość samego silnika to poprosiłem ich by lepiej wysłali mi silnik zamiast oddawać kasę-będzie na zapas. Przez kilka dni brak odpowiedzi aż dostaję informację na paypala że zwrócili kasę za cały komplet zamiast za sam silnik więc jak najbardziej polecam ten sklep ze względu na świetną obsługę klienta.
RIP Bixler 1.1, quadro 15, QAV 250, Pioneer XL
Awatar użytkownika
aligator
Posty: 152
Rejestracja: sobota 20 gru 2014, 13:08
Lokalizacja: Poznań

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: aligator »

Mi wysłali Boscama bez anteny (ta zwykła,krótka). Napisałem, wkleiłem fotkę zawartości przesyłki. Zaproponowali, że w ramach rekompensaty wyślą mi koniczynkę. Dokupiłem drugą i za 1,5 tygodnia miałem 2 koniczyny. Super.
Pozdrawiam Maciej. F450, Naza+GPS, TGY9XR, LRSv1, Boscam 5,8G 200mW, RemZibi OSD, Quanum V2.
Awatar użytkownika
maslak_serock
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 26 maja 2013, 20:30
Lokalizacja: serock/k.warszawy

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: maslak_serock »

a jezeli zrobie reklamacje 25 to bedzie to przeszkadzało? bo i tak nie ruszy sie nic w temacie przez ten czas a lubie byc na bierzaco:)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Adrián »

Pisz od razu będziesz, miał z głowy i tak nie odpowiedzą w ten sam dzień. (25) Jak masz kopertę, to też jej zrób zdjęcie, ułatwia to sprawę, chociaż nie jest niezbędne.
Awatar użytkownika
tmrcx
Posty: 21
Rejestracja: czwartek 26 wrz 2013, 07:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: tmrcx »

Kiedyś kupiłem tv led kontroler, który dotarł mocno uszkodzony. Chyba ktoś na niego nadepnął po drodze. Po napisaniu reklamacji otrzymałem odpowiedź po kilku dniach z zapytaniem czy będę usatysfakcjonowany jak przyślą mi nową płytę. ;) Dwa tygodnie później paczka dotarła nienaruszona. Ogólnie rzecz ujmując banggood bardzo kiepsko zabezpiecza przesyłki. Za pierwszym razem płytka była wrzucona tylko do worka foliowego, za drugim razem było już pudełko z folią bombelkową, ale poprosiłem o to w reklamacji.
Tak czy inaczej złego słowa o realizacji reklamacji powiedzieć nie mogę. Jednak jak mam wybór to kupuję gdzie indziej... ;)
Skywalker X8 FPV, Drewniak III FPV
Awatar użytkownika
maslak_serock
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 26 maja 2013, 20:30
Lokalizacja: serock/k.warszawy

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: maslak_serock »

a macie jakis wzor tej rekamacji? bo powiem szczeze ze moj angieliski jeeest baaardzo na niskim poziomie bo patryjota jestem;)
kocel
Posty: 42
Rejestracja: wtorek 23 gru 2014, 14:05
Lokalizacja: Warszawa-Jędrzejów

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: kocel »

Ja reklamcje pisałem przez translator i nie było problemu ,leci do mnie nowy silnik.
Awatar użytkownika
Eman81krk
Posty: 782
Rejestracja: poniedziałek 03 lut 2014, 17:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Eman81krk »

Też reklamowałem kilka rzeczy i zawsze ładnie przeprasza ją. Tylko o zdjęciach a najlepiej filmach.
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: cebulator »

Odgrzeje trochę wątek.
W związku z popularnością diversity Misia postanowiłem zamówić sobie odbironiki RX5808 z BG.
Ale jak się okazało jeden wygląda jakby ktoś go wylutował, ma ślady topnika, pady są oblane cyną a co najgorsze jeden pad jest przegrzany i wylata. Spotkał się już ktoś z takim bublem?
Ciekawi mnie czy wymienią albo coś bo zawsze mogą powiedzieć, że zepsułem sam przy lutowaniu. A ja tylko na to popatrzył:/
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
michalk
Posty: 130
Rejestracja: wtorek 23 gru 2014, 10:49
Lokalizacja: Krakuszowice k. Gdowa

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: michalk »

Pisz do nich. Ja juz nie jeden raz dostalem albo zwrot kasy albo nowa sztuke.Czasami trzeba z nimi wymienic ze 20 maili, ale warto
skazi
Posty: 1430
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: skazi »

W kwestii reklamacji na banggood nie powiem złego słowa. Ostatnio zamówiłem koniczynki ze złączem prostym, przysłali z kątowym. Napisałem co i jak wysłałem fotki, przeprosili za pomyłkę i już do mnie idą takie jak zamówiłem :-)
Xeo
Posty: 355
Rejestracja: środa 13 lis 2013, 10:31
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Xeo »

Ja miałem podobnie z CX-10A. Po wymianie kilku maili ze zdjęciami i filmikiem dostałem nową sztukę

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk
ODPOWIEDZ