Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Z.W15 pisze:
Adrián pisze:To ja dorzucę coś ciekawszego :-D
Założyłem spór na PP, bo BG długo nie wysyłał mi przedmiotu, chociaż Teoretycznie był dostępny na sklepie.
W sporze prosili o cierpliwość i zaraz wyślą.


Cierpliwie czekałem i okazało się, że to nie do mnie przesyłka i jak już doszła i została odebrana, to napisałem do PP i napisali, że już otrzymałem paczkę :!: :?: i zakończyli spór hehe, no myślałem, że wyjdę z siebie..

hehe,ja w moim przypadku zrozumialem ze chinczyk chce mnie zrobic w jajo ,jak zobaczylem (na stronie poczty) podpis osoby ktora odebrala przesylke 2000km od mojego zamieszkania
niby z moim trackingiem :-D
Po raz pierwszy i ostatni zakupy na Aliexpress ! Niby gościu wysłał przesyłkę . Nawet podał mi numer śledzenia przesyłki . W trackingu dzisiaj została wysłana z Wer Warszawa do Wer Wrocław a następnie do UP Święta Katarzyna . Trochę mnie to zdziwiło dlaczego tam a nie do Jawora ? Niby "tylko" 100km ode mnie . Udało mi się dodzwonić do Wer Wrocław . Wyjaśnili mi że na przesyłce jest całkiem inny adres niż do mnie . Dzisiaj po południu została dostarczona do adresata . Ale nie do mnie ! Napisałem do sprzedawcy żądając wyjaśnienia sprawy . Tak że uważajcie na te Alie . Niby kasę oddadzą . Ale te czekanie .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

Czasami nie oddają to nie PP :( Przesyłka została dostarczona i im to wystarczy. Dużo kasy straciłeś?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Adrián »

Teraz to Ty musisz udowodnić, że pod zły adres została wysłana paczka, lub to nie był Twój numer paczki.

E tam, otworzyłem spór na Ali, że zapłaciłem dodatkowe opłaty w PL, Vat i opłaty celne i sprzedawca oddał mi całą kwotę :-)
Ale miał na aukcjach zaznaczone, że Wszystkie opłaty zostały już uiszczone przez sprzedawcę i kupujący jest zwolniony z dodatkowych płatności.
Może miał wysłać z EU, a wysłał z Chin? Nie wiem, to nie był już mój problem.
Więc Wielki Szacun dla tego sprzedawcy, z Ali :-)

Więc może jest to tylko pomyłka sprzedawcy, lub co gorsze, faktycznie zostałeś wkręcony.
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: piwko »

Na AliExpress jest taka zakładka: Shipping Address. Jeśli dane są prawdziwe i inne paczki "szły" na ten adres to nie ma co za bardzo udowadniać. Albo łatwo to zrobić. Chyba że kupujący majstruje przy adresach podczas zakupów...
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Z.W15 »

hornet2 pisze:
Z.W15 pisze:
Adrián pisze:To ja dorzucę coś ciekawszego :-D
Założyłem spór na PP, bo BG długo nie wysyłał mi przedmiotu, chociaż Teoretycznie był dostępny na sklepie.
W sporze prosili o cierpliwość i zaraz wyślą.


Cierpliwie czekałem i okazało się, że to nie do mnie przesyłka i jak już doszła i została odebrana, to napisałem do PP i napisali, że już otrzymałem paczkę :!: :?: i zakończyli spór hehe, no myślałem, że wyjdę z siebie..

hehe,ja w moim przypadku zrozumialem ze chinczyk chce mnie zrobic w jajo ,jak zobaczylem (na stronie poczty) podpis osoby ktora odebrala przesylke 2000km od mojego zamieszkania
niby z moim trackingiem :-D
Po raz pierwszy i ostatni zakupy na Aliexpress ! Niby gościu wysłał przesyłkę .. Niby kasę oddadzą . Ale te czekanie .

zeby oddali to musisz zalozyc spor i udowodnic ze to nie ty otrzymales paczke ,jezeli sprzedawca jeszcze istnieje :cry:
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

Jak już sprzedawca nie istnieje to odebrać kasę jest łatwo. Gorzej jak jest i napisze, że przesyłkę wysłał prawidłowo (da nawet zdjęcie adresu na przesyłce:( i to poczta zawaliła. A wtedy będzie po kasie:(
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Z.W15 »

maxiiii pisze:J. A wtedy będzie po kasie:(
znajac jakiego pecha ma nasz kolega Hornet to by i tak niewiele zmienilo , pewnie by dostal zepsute albo uszkodzone :cry:
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: rika2017 »

Ja też jestem pewien że Ali uzna rację sprzedawcy, hornet przynosi tylko pecha. Przeczytałem tylko jego post dzisiaj I przeszło gradobicie uszkadzając najpiękniejszy samochód na dzielnicy który należał do mnie

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Ten numer śledzenia przesyłki który podał mi gościu nie był wymyślonym numerem . Rzeczywiście taka przesyłka istniała . Kasę będzie musiał mi oddać . Chyba że przesyłkę wysłał pod innym numerem trackingu . Ali dał mu 24h na wyjaśnienie sprawy .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: skazi »

hornet2 pisze:Ten numer śledzenia przesyłki który podał mi gościu nie był wymyślonym numerem .
Serio? A wszyscy myśleli że był zmyślony...
Przecież to było wiadome że numer był prawdziwy skoro tracking działał :roll:
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: rika2017 »

On podał ci tracking kogoś innego, to jest standard w przypadku gdy nie wysłali przesyłki.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

hornet2 pisze:Ali dał mu 24h na wyjaśnienie sprawy .
Bzdury piszesz a 5 dni to nie łaska?
hornet2 pisze:Kasę będzie musiał mi oddać .
kasę oddaje ali jak udowodnisz że sprzedawca kłamie z przesyłką.
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: rika2017 »

Dokładnie jak nie przetłumaczy tego idealnie, to każdy wie co się stanie xD

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Dostałem info od sprzedawcy . Wie że przesyłka zaginęła i nie dotarła do mnie .Bardzo mnie przeprasza i chce zwrócić kasę na konto PP . Tak że nie taki diabeł jak żeście mnie straszyli ! ;-)
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

A potem zgłosi nieautoryzowaną wypłatę z karty i po ptokach.
A jak nawet nie zgłosi to dostaniesz "po promilach" i wypłatach na PP Całkiem dobry interes:)

Edit

No i oczywiście dostaniesz zwrot na PP po zakończeniu sporu. Tak?
ODPOWIEDZ