Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Czuję że chyba coś będzie ! Z Wer Warszawa poszła na Wer Wrocław . Teraz jest w UP Św. Katarzyna .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

No widzisz a tak się martwiłeś. :)
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

maxiiii pisze:No widzisz a tak się martwiłeś. :)
Sprawa jest tego typu że w historii śledzenia nie zawsze podają że przesyłka została zatrzymana przez Celny . Dzwonię do UP Św. Katarzyna , ale jak na razie bez skutku . Nikt tam nie odbiera telefonu . Tylko oni wiedzą czy na przesyłkę został nałożony podatek ?
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: skazi »

Nie, wiedzą jeszcze w Ministerstwie Finansów, dzwoń do nich...
Nie potrafisz po prostu poczekać jeszcze jednego dnia?
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

Jak trafi na cło to w jednym wer ma dwa razy wpis kontrola celna.
Ale teraz to ja mam pytanie . Czy z magazynu na Ukrainie płaci się cło?
sprzedawca pisze, że nie ale...?
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Dziadowska Poczta Polska ! Namieszali a teraz zwalają na Chińczyków ! Przesyłka zamiast trafić do mnie to jest w innym mieście prawie 100km ode mnie . Dzwoniłem na Wer Wrocław to powiedzieli mi że w systemie mają podany inny kod i inne miasto . Niemożliwe żeby Chińczyk aż tak się pomylił ! 59-400 Jawor a 55-011 Św. Katarzyna to chyba jest różnica ? Dziady cholerne nie odbierają telefonów w tej Św. Katarzynie na poczcie !
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Adrián »

Napij się Melisy i poczekaj aż dojdzie..
Jeszcze jej nie dostałeś, a już bluzgasz..
Opanuj się.
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Z.W15 »

hornet2 pisze:Dziadowska Poczta Polska ! Namieszali a teraz zwalają na Chińczyków ! Przesyłka zamiast trafić do mnie to jest w innym mieście prawie 100km ode mnie . Dzwoniłem na Wer Wrocław to powiedzieli mi że w systemie mają podany inny kod i inne miasto . Niemożliwe żeby Chińczyk aż tak się pomylił ! 59-400 Jawor a 55-011 Św. Katarzyna to chyba jest różnica ? Dziady cholerne nie odbierają telefonów w tej Św. Katarzynie na poczcie !
dostales tracking kogo innego,mialem kiedys taki przekret z ali.jak zamowilem heli w okazyjnej cenie.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: skazi »

Z.W15 pisze:
hornet2 pisze:Dziadowska Poczta Polska ! Namieszali a teraz zwalają na Chińczyków ! Przesyłka zamiast trafić do mnie to jest w innym mieście prawie 100km ode mnie . Dzwoniłem na Wer Wrocław to powiedzieli mi że w systemie mają podany inny kod i inne miasto . Niemożliwe żeby Chińczyk aż tak się pomylił ! 59-400 Jawor a 55-011 Św. Katarzyna to chyba jest różnica ? Dziady cholerne nie odbierają telefonów w tej Św. Katarzynie na poczcie !
dostales tracking kogo innego,mialem kiedys taki przekret z ali.jak zamowilem heli w okazyjnej cenie.
Dokładnie tak właśnie jest, to nie wina poczty. Ze dwa razy już tak miałem, okazało się ze chińczyk nie miał tego co chciałem na stanie i podał tracking kogoś innego. Za pierwszym razem, wysłał paczkę już normalnie, za drugim zwrócił kasę, bo się okazało że już tego co chciałem kupić nie będzie już miał.
Hornet2 skoro masz nr trackingowy, to sobie zobacz na wagę paczki, jak zamówiłeś coś ciężkiego a paczka w śledzeniu ma np. 200g to chyba oczywiste że nie twoja paczka.
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

No i znowu się zacznie :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Adrián »

To ja dorzucę coś ciekawszego :-D
Założyłem spór na PP, bo BG długo nie wysyłał mi przedmiotu, chociaż Teoretycznie był dostępny na sklepie.
W sporze prosili o cierpliwość i zaraz wyślą.

Minęło kilka dni i nadal nic, więc zmieniłem spór na roszczenie o zwrot pieniędzy i anulowanie zamówienia. BG nagle wysłało nr przesyłki, do PL, ale do kogoś innego, waga nawet się zgadzała (zanim się pojawił w trakingu, tez minęły chyba dwa tygodnie..)

Cierpliwie czekałem i okazało się, że to nie do mnie przesyłka i jak już doszła i została odebrana, to napisałem do PP i napisali, że już otrzymałem paczkę :!: :?: i zakończyli spór hehe, no myślałem, że wyjdę z siebie..

Napisałem odwołanie, udowodniłem, że wysyłka powinna być na inny adres, że to nie do mnie, to zwrócili mi pieniądze..

Już niechętnie kupuję na BG, przerzuciłem się na Ali, a nigdy nie miałem zastrzeżeń do BG.
Ostatnio zmieniony piątek 08 cze 2018, 16:02 przez Adrián, łącznie zmieniany 1 raz.
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: rika2017 »

Moja paczka z Ali idzie już 25dni +przygotowanie do wysyłki 10dni.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Adrián »

Moje niestety tez. Co ciekawe jedna doszła w 3 tyg, teoretycznie przed czasem, jaki został podany a reszta gdzieś sobie wisi.. no nic cierpliwie czekam, oby doszły w najbliższym czasie.
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Z.W15 »

[quote="Adrián"]To ja dorzucę coś ciekawszego :-D
Założyłem spór na PP, bo BG długo nie wysyłał mi przedmiotu, chociaż Teoretycznie był dostępny na sklepie.
W sporze prosili o cierpliwość i zaraz wyślą.


Cierpliwie czekałem i okazało się, że to nie do mnie przesyłka i jak już doszła i została odebrana, to napisałem do PP i napisali, że już otrzymałem paczkę :!: :?: i zakończyli spór hehe, no myślałem, że wyjdę z siebie..

hehe,ja w moim przypadku zrozumialem ze chinczyk chce mnie zrobic w jajo ,jak zobaczylem (na stronie poczty) podpis osoby ktora odebrala przesylke 2000km od mojego zamieszkania
niby z moim trackingiem :-D
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Adrián »

Wiedziałem, że będą jakieś jaja, jak nie przeszło przez Zabrze, tylko do Wawy i w doręczeniu heh, to myślałem, że padnę i napisałem @ do PP, w między czasie przesyłka została dostarczona.
Oby pierwszy i ostatni przypadek ;-)
ODPOWIEDZ