Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
techfreak
Posty: 222
Rejestracja: poniedziałek 24 lut 2014, 09:05
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: techfreak »

No ta tylko paczka zamówiona 3 a wysłana 25 marca. Chyba że jak przyjdzie to złożę reklamacje na wysyłkę. O ile się da.
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

PayPala raczej nie interesuje ile trwała wysyłka masz termin więc jeśli chcesz skorzystać z ich opcji musisz się w nim zmieścić. Musisz sam zdecydować. Ja bym się nie pierniczył, ale to jest tylko moje zdanie.
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
wrzech
Posty: 275
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: wrzech »

Pewnie, jest ubezpieczenie dla kupujących to się z niego korzysta. Fakt, HK potwierdzenie ma, ale ja przesyłki nie otrzymałem. 45 dni to nie jest termin wyssany z palca.

Wracając do sedna tematu - dwie paczki zamówione z GLB przyszły równo po 2 tyg nierejestrowaną wysyłką, tą za free ;)
Marek
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

Mi dziś doszła z GLB (ta o której pisałem że od czwartku do do soboty leżała w Wawce) wysłana 4go kwietnia więc 10 dni równiutko tylko że 3 czy 4 dni wysyłali więc w sumie od zamówienia tak jak mówisz 2 tygodnie. Szła tą opcją ze śledzenie za 2,5 USD.
Natomiast kolejne zamówienie w GLB jest 4go złożone i do tej pory nie wysłane, pisze do nich co 3 dni i mówią że wyślą za 3 dni, a dziś wieczorem się dowiedziałem w końcu że nie mają na stanie i czekają na dostawę, no spoko tylko wypadało by o tym poinformować, ale takie to sklepy kupujesz tanio, ale musisz się o wszytko prosić bo jak nie Ty to przyjdzie inny i kupi.
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

Szkoda że nie można edytować.
Po jakim czasie puszczają paczkę z celnego od wysłania dokumentów e-mailem? Tak z Waszego doświadczenia :-)
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Fic
Posty: 214
Rejestracja: środa 09 kwie 2014, 17:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fic »

Mnie na 2 dzień paczkę wypuścili.
DiReCtX
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 14 cze 2012, 13:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: DiReCtX »

Jeśli przeszło bez VAT'u to na następny dzień wychodzi, jeśli doliczą to tak jak poprzednik pisze ja miałem dwa dni i kwitek do zapłaty u listonosza za odprawę i VAT
Awatar użytkownika
zeman0
Posty: 684
Rejestracja: poniedziałek 17 gru 2012, 22:07
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: zeman0 »

Moja ostatnia z bevrc od momentu wpłaty do dostarczenia pod drzwi to 8 dni.. istny rekord :mrgreen:
Taranis 9XD, eLeRes, GS, OSD i AP by Zbig & Pitlab, FOX 800 1,2GHz, Talon.
Awatar użytkownika
mknet
Posty: 1223
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 20:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: mknet »

Doszła paczka z HK, zamówiona 27 marca, szła pocztą z Malezji ;-)
Paczka z "tanim monitorem 7cali" idzie od 3 marca (Chin post), dziś minęło 44dni od zamówienia, dogadałem się z sprzedawcą że poczekamy 19dni na sporze paypal, jak nie dojedzie będzie roszczenie. ;-)
Użytkowane: Bixler 2 1500m, SkySurfer 2000mm, Transporter Q7.6, Mini-Hrejser slim 280mm, Delta120min.
Składają się: SU31 ElectriFly, FarFlyer długolot fpv.
Zakurzone: T-rex 500ESP, Ofna ultra lx comp, Hpi Sprint 2
KYK
Posty: 158
Rejestracja: niedziela 06 maja 2012, 13:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: KYK »

zeman0 pisze:Moja ostatnia z bevrc od momentu wpłaty do dostarczenia pod drzwi to 8 dni.. istny rekord :mrgreen:
Moja z banggooda właśnie przyszła wczoraj (15 kwiecień) a zamówienie złożone było 7 kwietnia :mrgreen: Akurat bardzo na nią czekałem.
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

DiReCtX pisze:Jeśli przeszło bez VAT'u to na następny dzień wychodzi, jeśli doliczą to tak jak poprzednik pisze ja miałem dwa dni i kwitek do zapłaty u listonosza za odprawę i VAT
10.04 rano (czwartek) pojawiła się na WER WAW i weszła na "Zatrzymanie przesyłki w cle" o 10 rano

14.04 rano (poniedziałek) wysłałem wszystkie "papiery" e-mailem - wszytko co chcieli + szczegółowy opis co jest w paczce i przeznaczenie.

15.04 (wczoraj) cisza

16.04 (dziś) cisza, dzwoniłem na numery podane w liście od nich (do celnego) ze 20 razy o różnych porach (między godz. 11-14) i albo nikt nie odbiera, albo odrzuca połączenia i to jest Urząd Państwowy...

Zresztą na magazyn poczty tez nikt nie odbiera, oni zawsze święta zaczynają tydzień wcześniej jak normalni ludzie...

Myślałem że na święta pobawię się nowym sprzętem, ale chyba nic z tego nie będzie i zamiast spędzić czas aktywnie na łonie natury trzeba będzie zrobić jakiś flakon przy świątecznym stole :/
Status jest dalej "Zatrzymanie przesyłki w cle" z 10.04 godz. 10 rano.
Assur92
Posty: 674
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 02:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Assur92 »

Głuś, ja pomęczyłem wczoraj support HK to podali mi prawidłowy numer przesyłki. Zamówione 4 kwietnia, a od 14 leżakuje w wer Warszawa bez żadnego dopisku to może mi się upiecze vat, ale nie pouczę się latać w święta :(
RIP Bixler 1.1, quadro 15, QAV 250, Pioneer XL
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

To nie narzekaj, ja zamówiłem z HK 19 marca...
10 dni i masz już paczkę w wawie to super wynik jak na singpost, chyba że innym szło?
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Assur92
Posty: 674
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 02:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Assur92 »

Od supportu dowiedziałem się tylko International (Registered) Air Mail i szło przez Malezje.
Z resztą sam zobacz: http://www.17track.net/en/sim-post.shtm ... Y&pt=16081
Teraz ciekaw jestem ile będzie czekać w Wawie na decyzje czy idzie do mnie czy do oclenia.
Awatar użytkownika
JR65
Posty: 1690
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: JR65 »

Mnie teraz szła 3 tygodnie

raz mi się udało przyszła w 7dni :-)
Pozdrawiam, Andrzej http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC
ODPOWIEDZ