Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

lgojniczek
Posty: 382
Rejestracja: wtorek 03 sty 2017, 13:48
Lokalizacja: Ustroń

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: lgojniczek »

lgojniczek pisze:
jaciomp pisze:No właśnie, ja pożałowałem kilku złotych i od 25.04 status śledzenia nie aktualizuje się. Mam nadzieję że nikt sobie nie przywłaszczył przesyłki.
Mam dokładnie to samo tylko mój ostatni status został dodany 24.04 i od tamtej pory ślad po przesyłce zaginął :D nie wiem czy tak ma być czy nie - pierwszy raz zamawiałem z darmową wysyłką (BG) bo innej opcji nie było prócz drogich jak diabli przesyłek kurierskich, w paczce jest S800 Sky Shadow
Mój s800 sky shadow dotarł dzisiaj, równo 30 dni wysyłka darmowa
lgojniczek
Posty: 382
Rejestracja: wtorek 03 sty 2017, 13:48
Lokalizacja: Ustroń

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: lgojniczek »

Głuś pisze:jaciomp, nie masz czego żałować, zamówienie wysłane 27 kwietnia Priority Direct Mail ostatni status 5 maja:

Kod: Zaznacz cały

AMSTERDAM INTERNATIONAL MAIL CENTRE, Package sent
i dalej cisza, a mało tego w polskim śledzeniu pokazuje się jako ekonomiczny więc pewnie jak już się łaskawie dowlecze to tydzień na WER i 4-5 dni z Warszawy będzie się wlokło. Kasa wywalona w błoto...
Czy przesyłka dotarła w twoim przypadku?

Mam podobną sytuację też priority direct mail, wysłane 05.05.2017 ostatni status jest z 11.05.2017, że wysłano z NL do kraju przeznaczenia i cisza. Banggood proponuje mi refund.
jaciomp
Posty: 166
Rejestracja: piątek 04 maja 2012, 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: jaciomp »

Uzbrój się w cierpliwość, jeszcze miesiąc nie minął. Ja wczoraj otrzymałem :-D
lgojniczek
Posty: 382
Rejestracja: wtorek 03 sty 2017, 13:48
Lokalizacja: Ustroń

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: lgojniczek »

jaciomp pisze:Uzbrój się w cierpliwość, jeszcze miesiąc nie minął. Ja wczoraj otrzymałem :-D
Miałeś też Priority Direct Mail czy zwykła darmowa? Bo darmowa to wiem, że może iść nawet ponad miesiąc ale Priority Direct Mail jak w moim ostatnim przypadku nigdy mi nie szło więcej jak 15 dni zresztą znajomym też. U mnie w tym momencie mija 24 dzień...
jaciomp
Posty: 166
Rejestracja: piątek 04 maja 2012, 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: jaciomp »

Poczytaj powyższy artykuł o WER (kilka postów wstecz) i sprawa będzie jasna.
Awatar użytkownika
Japim
Posty: 342
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 09:19
Lokalizacja: Warszawa/ Zachod
Kontakt:

Re: Nowości/ciekawostki na Banggood

Post autor: Japim »

Szybkie pytanie odnośnie banggoda i taranisa. Czy ktoś zamawial i przyszło bezproblemowo? Zamawiam wiele razy na banggoodzie ale w większości to były małe gabaryty i zawsze przechodziło pod radarem. Ale co z pudlem z radiem? Przejdzie czy trafi na cło?
Pozdrawiam,
Przemek
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Nowości/ciekawostki na Banggood

Post autor: Adrián »

Trafi.
Często przychodziły uszkodzone patrząc po komentarzach, ale nie wiem od czego to zależy.
Możesz zamówić z hk eu jak cena dużo wyższa, to warto wynegocjować niższą cenę. Podsyłasz link z BG i czekasz aż się odezwa. Kilka razy mi się udało i obniżają już dla Wszystkich kupujących.
Nie musi być z eu, ale ze sklepu i musi być dostępne w sprzedaży.
Tak obniżyli cenę min. Za fatsharki
Zairon
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2017, 14:47

Re: Nowości/ciekawostki na Banggood

Post autor: Zairon »

Ja zamawiałem chwilę temu Hubsana 107D i osobno telefon. Standardowa wysyłka.
Oba przedmioty doszły w deklarowanym czasie. Hubsan szedł przez SwedenPost i tam tracking zamarł aż do WER Warszawa.

Oba przedmioty bez cła. Z tym, że telefon był na kontroli celnej ale został zwolniony.
Tanner
Posty: 793
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 20:08
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków

Re: Nowości/ciekawostki na Banggood

Post autor: Tanner »

Raz z BG wzialem paczkę za $60 ale było sporo drobnicy, z 10 pozycji i trafiła na urzad celny, ale przyszła bez opłat, dlatego obstawiam, że duża paczka też trafi i już znajdą w niej wartość.
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Nowości/ciekawostki na Banggood

Post autor: skazi »

Japim pisze:Szybkie pytanie odnośnie banggoda i taranisa. Czy ktoś zamawial i przyszło bezproblemowo? Zamawiam wiele razy na banggoodzie ale w większości to były małe gabaryty i zawsze przechodziło pod radarem. Ale co z pudlem z radiem? Przejdzie czy trafi na cło?
Ja brałem taranisa, przesyłką Direct Piority Line przeszło bez problemów bez opłat. Darmowej przy takich gabarytach nie polecam, bo VAT raczej pewny.
Lech55
Posty: 223
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 18:30

Re: Nowości/ciekawostki na Banggood

Post autor: Lech55 »

skazi pisze: Darmowej przy takich gabarytach nie polecam,
A co ma przesyłka do opłaty celnej, jak priorytet to bez opłaty, a zwykły to tak? Mi przyszło z Ali bez opłat, a byłem pewny że zapłacę za taką pakę, W-wa i Zabrze było w cle.
Greg200
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 07:22
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nowości/ciekawostki na Banggood

Post autor: Greg200 »

Mój Taranis dotarł bezproblemowo zwykłą przesyłką z europejskiego oddziału BG /było trochę drożej ale bez obawy o cło /.
Awatar użytkownika
Japim
Posty: 342
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 09:19
Lokalizacja: Warszawa/ Zachod
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Japim »

Ok. Zamówiłem priority mail. Dam znać jak poszło.
Pozdrawiam,
Przemek
ramzi87
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 21 lut 2017, 16:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: ramzi87 »

Ja zamówiłem za 200 dolców okulary fpv i wizzard 220. Dwa wielkie pudła przeszły bez cła i doszło mega szybko z bg. Natomiast lipo wysłanego tego samego dnia osobną paczką idą i nie wiem czy dotrą. quad i fpv czekają już ponad tydzień, może to znak żebym symulator odpalił :)
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4540
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Kowal »

Ile może trwać wysyłanie zamówienia z GearBest :roll: Zakup 02-06-2017 opłacony natychmiast, i nadal jest "Processing" :evil:
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
ODPOWIEDZ