Wygłupy Cichego

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 18 cze 2018, 14:29

Wygłupy Cichego

Post autor: Cichy »

Dlatego potrzebuje lopatologicznego wytlumaczenia jak to zrobic.Niestety oprocz wrozbity i tego co mam zrobic, nie pomogles mi nijak, bo nie podpowiedziales jak to zrobic.Nie chce sie czepiac, ale myslalem, ze forum jest po to, zeby poprosic o pomoc, albo pomóc samemu , komus, jesli sie umie.Przynajmniej ja tak robie na forach o tematyce, o ktorej mam pojecie.Ogarnalem sam i dzis sprawdzalem , lata jak powinno , oczywiscie wiatr dzisiaj spory wiec szarpało jak dmuchnelo, ale jak nie wialo to stala stabilnie i wracała do punktu lądując tam skąd wystartowała.Podpowiedzcie mi chociaz czy ten modul gps ze zdjecia jest kierunkowy czyli musze go przykleic w odpowiednia strone , bo mi sie dzis odkleil.
TomekEs
Posty: 35
Rejestracja: sobota 21 lip 2018, 13:30
Lokalizacja: 3miasto

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: TomekEs »

Sorry. Wróżbitę wrzuciłem bo oczekiwałeś pomocy nie udzielając informacji.
Forum jest o tematyce FPV RC a nie upload plików.
Forum jest jak wspomniałeś forum służy do pomocy a nie wyręczania. Czy nie podpowiedziałem?
-Pytałeś o trymery. Odpowiedziałem, że trymuje tylko przez soft zgodnie z instrukcją od quada. Na kontrolerze nie daje efektu
-Pytałeś o kompas. Odpowiedziałem CI, że jeżeli usytuowanie jest takie jakie opisujesz to masz obrócony kompas o 180 stopni więc trzeba skalibrować.

To Ty nie wykonałeś elementarnych rzeczy. Prośba o zdjęcie zmienionej lokalizacji kompasu. eee nie bo to rozbierać trzeba.
Prośba o wrzucenie linku do logów. Nie potrafię...

GPS w tej formie nie ma znaczenia orientacja. Orientacja ma znaczenie przy modułach GPS zintegrowanych z kompasem.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Verid »

Cichy pisze:Nie chce sie czepiac, ale myslalem
Nie, nie myślałeś tylko chciałeś sobie ponarzekać i strzelić foszkiem. Jakbyś myślał to byś zrobił dokładnie to co kolega napisał - dostarczył podstawy do diagnozy twojego problemu. Ale nie - lepiej wyskoczyć z bełkotem co to ci się nie wydaje do czego jest forum i jaki to jesteś fajny na innych tudzież nafochać się na koper i teatralnym żalem do nie wiadomo kogo "zakończyć temat dronów". Spróbuj iść do mechanika z tekstem że "samochód nie jedzie" a potem się rozżalić że ci auta nie naprawił, będzie ubaw po pachy tylko nie dla ciebie.
Cichy pisze:Podpowiedzcie mi chociaz czy ten modul gps ze zdjecia jest kierunkowy
Po tym mazgajstwie i bezpodstawnych żalach w kierunku Tomka post wyżej to powinieneś but między poślady dostać a nie podpowiedź ale niech tam - moduły GPS, o ile nie posiadają na sobie magnetometru (kompasu) nie są kierunkowe i można je montować w dowolnej orientacji, byle anteną do góry. Jakbyś się zastanawiał gdzie ta antena - jest to ten ceramiczny kwadracik z drugiej strony płytki - ma patrzeć w niebo.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 18 cze 2018, 14:29

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Cichy »

Dobra , podziekował, przyjał na klate , milej zabawy zycze.Fochaja sie dzieci a skoro nie potrafi nikt podpowiedziec jak wrzucic logi na to szanowne forum z gronem wszechwiedzacych , to serdecznie dziekuje za taka pomoc.Wiem wiem jestem tylko ciemnym oblatywaczem Overmaxa a tu same omnibusy ktorzy po kilku niepotrzebnych postach wreszcie potrafili napisac , ze logi nalezy wrzucic na zewnetrzny serwer .Mozna bylo zrobic to o wiele wczesniej. Ok trzymcie sie cieplo.A ty Verid faktycznie stopke masz adekwatna do charakteru.Nara.
TomekEs
Posty: 35
Rejestracja: sobota 21 lip 2018, 13:30
Lokalizacja: 3miasto

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: TomekEs »

Jap***, idiota... Normalnie idiota.... Będzie Ci się chciało siku, ktoś powie idź do kibla. Zlejesz się na korytarzu bo nie powiedział, że trzeba jeszcze otworzyć drzwi, żeby wejść do kibla? Masz wrzucić logi, nie potrafisz ich nawet ściągnąć ani znaleźć instrukcji jak pobrać logi, potem masz problem żeby je tutaj wrzucić... Nie wykazałeś się odrobiną inwencji.
Jedyną osobą fochującą się jesteś Ty
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 wrz 2018, 11:49 przez TomekEs, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 18 cze 2018, 14:29

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Cichy »

[Wymoderowano]Cos dziwnego jest w tym ze [Wymoderowano] nie potrafie? Ubylo by ci podpowiedziec jak to zrobic?Taki [Wymoderowano] genialny jestes?To [idź sobie] razem z tą twoją wiedza [Wymoderowano] jeden z drugim.Mam [wbite] na twoja opinie o mnie geniuszu, a skoro jestes taki zajebisty to po [co] jeczysz o pomoc?Zalozyles ten temat , a jedynym twoim plusem bylo to ze potrafiles te twoje [Wymoderowano] logi wrzucic.[Idź sobie] tak ci powiem.Ja tez tu zagladac zamiaru juz nie mam bo to jest forum dla genialnych Januszy a nie dla ludzi potrzebujacych pomocy ktorym czasem trzeba cos od podstaw wytlumaczyc.Mam nadzieje ze jest ci dobrze w tym twoim zajebistostwie.

[MOD - no, teraz to znośnie wygląda]
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Verid »

Cichy pisze:Wiem wiem jestem tylko ciemnym oblatywaczem Overmaxa
Nie tyle ciemnym co lekko rozhisteryzowanym oblatywaczem Overmax'a z problemem kontroli nad emocjami i roszczeniowym podejściem do życia. Co konkretnie wydawało ci się że osiągniesz tymi dziecinnymi tekścikami o wszystkowiedzących omnibusach i Wielkiej Teorii Do Czego Jest Forum? Serio bzdurzyłeś sobie że po takiej zagabuszce ktoś stwierdzi "nie, no nie chcemy uchodzić w oczach Cichego za zjadaczy rozumów wszelakich, przyłóżmy się do pomocy"? Czy tylko dałeś upust frustracji że nikt nie sięgnął po kryształową kulę? Dorośnij - i nie, nie mam na myśli zaliczenia kolejnych urodzin.
TomekEs pisze:Jap***, idiota... Normalnie idiota....
Nie, to tylko dziecko (nie odnoszę się do wieku). Fakt że gimnazja zlikwidowali nie spowodował że gimbaza nagle zniknęła tylko że nazwę trzeba będzie zmienić na tą "przypadłość".
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 18 cze 2018, 14:29

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Cichy »

Przypuszczam wredny pajacu ze raczej jestem starszy od ciebie i problemow z emocjami nie mam w przeciwienstwie do ciebie.Juz raz probowales mnie zbic z tropu w temacie symy x5 ale puscilem twoje uwagi mimo uszu.Nigdzie nie napisalem ze macie mi pomoc tylko najzwyczajniej w swiecie poprosilem o wytlumaczenie co i jak z tymi logami i jak je pobrac.Ale jak widac to bylo za ciezkie zadanie dla was i dlatego lepiej btylo wsiąść na mnie niz najzwyczajniej w swiecie napisac, ze logi pobiera sie tak i tak, a wstawia tu i tu.Wez czlowieku sie nie udzielaj bo jestes zalosny jak piosenki Dody.Ale czego spodziewac sie po kims kto zapewne na braki gotowki nie narzeka i moze soebie pozwolic na takiego typu hobby bez ograniczen.Nie chce mi sie z toba gadac.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Verid »

Cichy pisze: raczej jestem starszy od ciebie
Napisałem że nie odnoszę się do wieku tylko stany psychicznego...
Cichy pisze:Juz raz probowales mnie zbic z tropu
A, czyli już raz próbowałeś się wydurniać? No patrz.... :mrgreen: czyli to stała przypadłość a nie chwilowy kaprys...
Cichy pisze:Nie chce mi sie z toba gadac.
Tak, już to pisałeś....tylko jak każdy tak piszący nie dotrzymałeś bo żyłka puściła dziecięciu.
Cichy pisze:Ja tez tu zagladac zamiaru juz nie mam
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 18 cze 2018, 14:29

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Cichy »

Verid pisze:
Cichy pisze: raczej jestem starszy od ciebie
Napisałem że nie odnoszę się do wieku tylko stany psychicznego...
Cichy pisze:Juz raz probowales mnie zbic z tropu
A, czyli już raz próbowałeś się wydurniać? No patrz.... :mrgreen: czyli to stała przypadłość a nie chwilowy kaprys...
Cichy pisze:Nie chce mi sie z toba gadac.
Tak, już to pisałeś....tylko jak każdy tak piszący nie dotrzymałeś bo żyłka puściła dziecięciu.
Cichy pisze:Ja tez tu zagladac zamiaru juz nie mam
Nie zylka.Probuje ci tylko uzmyslowic kto tu jest wymadrzajacym sie idiota.Ale jak widac najwidoczniej do ciebie to nie dociera bo twoj stan umyslu jest lichy jak kobyła Pilsudskiego.Po za tym Twoje iq jak widze wystarcza ci na zawiazanie buta ,a to juz cos.Moze z biegiem czasu nauczysz sie zapinac rozporek.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Verid »

Cichy pisze:Probuje ci tylko uzmyslowic kto tu jest wymadrzajacym sie idiota
Ależ udało ci się to bezbłędnie już kilka postów temu, zanim cokolwiek w tym wątku napisałem. Kolejne tylko potwierdzają twoją kompromitację...
Cichy pisze:jak widze wystarcza ci na zawiazanie buta
To się nazywa halucynacje. :mrgreen:
Cichy pisze:Moze z biegiem czasu nauczysz sie zapinac rozporek.
Sądząc po jakości wypowiedzi takie przypuszczenie wobec twojej osoby byłoby daleko posuniętym optymizmem.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: mkrawcz1 »

Wnioskuję o odstrzał sanitarny.
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 18 cze 2018, 14:29

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: Cichy »

Szkoda na ciebie czasu idioto.Narka.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Wygłupy Cichego

Post autor: Verid »

mkrawcz1 pisze:Wnioskuję o odstrzał sanitarny.
No co ty? Całkiem nowego gimbusa chcesz na śmietnik wyrzucić? Czy ty w ogóle masz pojęcie ile jego rodzinę kosztowało wyhodowanie takiego okazu? Sumienia nie masz, wstydź się!
Cichy pisze:Szkoda na ciebie czasu idioto
Tak już to pisałeś. Dwukrotnie. Zacytować ci jeszcze raz skoro nie ogarniasz tego co sam napisałeś dosłownie post wyżej??
Ten wredny...
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Re: Wygłupy Cichego

Post autor: mkrawcz1 »

Cichy pisze:Tytuł: Wygłupy Cichego
A ty ze stolycy czego sie wpierdalasz?Masz cos do powiedzenia to idz do spowiedzi.
Odpowiem Ci na Twoją PW tutaj, i będzie to moja ostatnia wypowiedź:
Miałeś okazję siedzieć cicho i tylko wyglądać na idiotę, ale Ty postanowiłeś się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Po sposobie wysławiania się oceniam, że dostałeś zabawkę na komunię i nie bardzo ją ogarniasz. Ale jeżeli rzeczywiście jesteś starszy od nas - to jesteś kolejnym potwierdzeniem faktu, że niektórym z wiekiem przybywa tylko lat.
Jesteś zbyt wielkim prymitywem, żeby kogokolwiek tu obrazić, bo mniej się przejmiemy Tobą niż muchą na przedniej szybie. Zatem zabierz zabawki i idź być głupim gdzie indziej. Może koledzy spod budki z piwem Cię pocieszą.
Podtrzymuję wniosek.
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
ODPOWIEDZ