Wygłupy Cichego

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 18 cze 2018, 14:29

Re: Wygłupy Cichego

Post autor: Cichy »

mkrawcz1 pisze:
Cichy pisze:Tytuł: Wygłupy Cichego
A ty ze stolycy czego sie wpierdalasz?Masz cos do powiedzenia to idz do spowiedzi.
Odpowiem Ci na Twoją PW tutaj, i będzie to moja ostatnia wypowiedź:
Miałeś okazję siedzieć cicho i tylko wyglądać na idiotę, ale Ty postanowiłeś się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Po sposobie wysławiania się oceniam, że dostałeś zabawkę na komunię i nie bardzo ją ogarniasz. Ale jeżeli rzeczywiście jesteś starszy od nas - to jesteś kolejnym potwierdzeniem faktu, że niektórym z wiekiem przybywa tylko lat.
Jesteś zbyt wielkim prymitywem, żeby kogokolwiek tu obrazić, bo mniej się przejmiemy Tobą niż muchą na przedniej szybie. Zatem zabierz zabawki i idź być głupim gdzie indziej. Może koledzy spod budki z piwem Cię pocieszą.
Podtrzymuję wniosek.
[Wymoderowano zachętę do seksu oralnego]
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Wygłupy Cichego

Post autor: Verid »

mkrawcz1 pisze:Podtrzymuję wniosek.
Dobrze, już dobrze tylko...naboje teraz takie drogie, może by go utopić? Choć nie, bo skażenie murowane. No i masz babo placek. Stryczek odpada bo smogu narobi więcej jak elektrociepłownia. Skarmić dzikim zwierzętom - potrują się biedne. Chyba zostaje tylko ołowiana beczka i składowisko odpadów radioaktywnych....
Ten wredny...
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Re: Wygłupy Cichego

Post autor: mkrawcz1 »

Obrazek
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
TomekEs
Posty: 35
Rejestracja: sobota 21 lip 2018, 13:30
Lokalizacja: 3miasto

Re: PosHold orbitowanie

Post autor: TomekEs »

Cichy pisze:[Wymoderowano]Cos dziwnego jest w tym ze [Wymoderowano] nie potrafie? Ubylo by ci podpowiedziec jak to zrobic?Taki [Wymoderowano] genialny jestes?To [idź sobie] razem z tą twoją wiedza [Wymoderowano] jeden z drugim.Mam [wbite] na twoja opinie o mnie geniuszu, a skoro jestes taki zajebisty to po [co] jeczysz o pomoc?Zalozyles ten temat , a jedynym twoim plusem bylo to ze potrafiles te twoje [Wymoderowano] logi wrzucic.[Idź sobie] tak ci powiem.Ja tez tu zagladac zamiaru juz nie mam bo to jest forum dla genialnych Januszy a nie dla ludzi potrzebujacych pomocy ktorym czasem trzeba cos od podstaw wytlumaczyc.Mam nadzieje ze jest ci dobrze w tym twoim zajebistostwie.

[MOD - no, teraz to znośnie wygląda]
Skoro jedyną wartością z całego postu było info że wiem jak wrzucić logi.
To wróć do piaskownicy bawić się łopatką. Każda poważniejsza zabawka jest dla Ciebie i otoczenia zagrożeniem.

Zoopa q evo 550 jest w cenie zabawki, jednak zabawką zdecydowanie nie jest. Parametry ma niemal identyczne jak pierwsze DJI.
Osobiście przed pierwszym włożeniem baterii przeanalizowałem dokładnie instrukcję.
Gdybyś sam to zrobił wiedział byś, że trymowanie jest zbędne, przy lotach ze wspomaganiem. Niezbędne jest tylko ustalenie pozycji neutralnych co robisz z poziomu Mission Planera.
Czytając instrukcję zorientował byś się, że w środku siedzi klon APM więc przestudiował byś instrukcję kontrolera APM.

Czytając mój temat wiedział byś, że w tym miejscu gdzie jest zamocowany kompas są silne interferencje pod obciążeniem. Opisałem nawet jak to zweryfikowałem.
Chcąc naprawić coś u siebie powtórzył byś mój "experyment" i prawdopodobnie znalazł byś przyczynę.

Czytając Twoje wypowiedzi oceniam Ciebie na max 15 lat. Roszczeniowy dzieciak, który oczekuje, że wszystko dostanie na tacy.
Niestety (z całym szacunkiem dla tych grup zawodowych) w życiu nadasz się max do roznoszenia ulotek albo zamiatania ulic. Nawet na kasie czy kopiąc rów czasem trzeba pomyśleć i wykazać się inwencją.
Określasz kolegę Verid jako wrednego chama. Spójrz na temat gdzie chwalisz się przeróbką swojej symy. Verid pochwalił Twoją robotę i dał wskazówki na dalsze kroki.
Więc to może z Tobą jest coś nie tak?
ODPOWIEDZ