Zbiórka na aparat słuchowy

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
czeczenflo
Posty: 43
Rejestracja: sobota 31 paź 2015, 10:03
Lokalizacja: Łódź/Brzeziny

Zbiórka na aparat słuchowy

Post autor: czeczenflo »

Witam panowie piszę w słusznej sprawie a mianowicie, mój kolega z czasów szkolnych potrzebuje naszego wsparcia, brakuje nam 2 tysięcy do aparatu słuchowego, dzięki któremu będzie mógł normalnie funkcjonować."Nim procedura dofinansowania aparatów słuchowych zostanie rozpatrzona i przyjęta, upłynie około 3 miesięcy oczekiwania z PCPR-u. Do dwóch aparatów słuchowych tego typu otrzymałem dofinansowanie z NFZ-u w wysokości 4000 złotych, lecz druga część kwoty pozostaje mi na własną rękę (aparaty+wkładki). W obecnej chwili mój dotychczasowy aparat słuchowy przestał funkcjonować jak należy (korzystałem z niego ponad 5 lat). Według lekarzy z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie, operacja nie jest konieczna, gdyż zachowane są szczątki słuchu i można podtrzymywać je aparatami słuchowymi a ponadto na operację trzeba czekać dość długi czas (około jednego do półtora roku ze względu na dużą ilość pacjentów). Obecnie jestem głuchy i nie słyszę nawet tego co sam mówię. Uczęszczam do szkoły policealnej i w niedługim czasie muszę stawić się na ważny egzamin semestralny. Aparaty już na mnie czekają, jednak wystarczy tylko, że złożę drugą kwotę do zapłaty. Każda złotówka wpłacona na zrzutka.pl przybliża mnie do zwykłego życia o jakim marzyłem, będąc jeszcze dzieckiem. Pozwólcie mi słyszeć i cieszyć się z tego co najważniejsze."
Link do zrzutki : https://zrzutka.pl/hvbnwf
Dziękuję z góry za okazałe wsparcie :)
Pozdrawiam Kuba
PS. w serwisie reprapy.pl widnieje jako użytkownik "Wioletowy" w razie podejrzeń o ewentualny scam.
Węgiel X4 Naza V2 -> Custom Tarot 650 -> Hexa u7 (in progress)
ODPOWIEDZ