parrot disco FPV + google "vr" za 1275zł

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

ryjek201
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 08:02

Re: parrot disco FPV + google "vr" za 1275zł

Post autor: ryjek201 »

No ok, przyjrzę się temu rozwiązaniu. Czy w proponowanej przez Ciebie konfiguracji będę miał takie opcje jak auto powrót do miejsca startu po zgubieniu zasięgu, będę mógł zaplanować trasę przelotu, skrzydło będzie kołować po starcie nad punktem startu, będzie jakiś autopilot do lądowania, będę miał pogląd fpv i wyświetlane parametry lotu jak wysokość, prędkość, odległość od punktu startu, poziom bateri w procentach itd i wogóle będę miał takie wodotryski jak w parrot disco tzn ulepszoną stabilizację i kontrolę lotu w czasie rzeczywistym? Bo jak tak to po co się pchać w takie koszty....
lesz
Posty: 473
Rejestracja: wtorek 03 lut 2015, 20:29
Lokalizacja: wlkp

Re: parrot disco FPV + google "vr" za 1275zł

Post autor: lesz »

jesli by ktos nadal szukal w podobnej cenie gdzies 1300 z przesylka z Niemiec:
https://www.ebay.pl/itm/Parrot-Disco-FP ... 2681588518
z niemieckiego ebay.de - dobryr sprzedawca, nowy i gwarancja etc, ze skycontrolerem2
wyglada, ze parrrot wyprzedaje ten model
#czasami bez ogonkow
flota 75mm-250mm +Mini2 +XK X380 +dji fpv (ex: air1; air2)
RX:QX7, X-Lite, TX16S, T-lite +frsky +eleres +multi +expresslrs
Gogle:DJI FPV, Skyzone 04X
4x4:A979, reely core, remo, feiuye, abs ab1, trx merv, trx pede, tmaxx elekt.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: parrot disco FPV + google "vr" za 1275zł

Post autor: Adrián »

ryjek201 pisze:będę miał pogląd fpv
Tutaj to kolega już fantazjuje.. ;-)

Fpv a kontroler fc i gps to dwie różne bajki. Proponuję doczytać. Jeszcze jest link rc i "fpv"
Ale reszta oprócz lądowania (chociaż nie wiem do końca, jak to jest w skrzydle jest i inav, może się da), reszta jest do ustawienia.
Jest autostart, gps hold, czyli krążenie można włączyć jednym przełącznikiem, więc chyba nie wiele to zmienia.

Po co się pchać w takie koszty?
To jest gotowiec, to dla tych, co nie chcą, nie mają wiedzy, jak to zrobić samemu.
Jak ze wszystkim.
1.3k to i tak już całkiem dobra cena. Cena wyjściowa 5k to było Duże nieporozumienie.

Obejrzyj mój kanał yt, tam jest skrzydło z84, które ma wszystkie te "bzdety" co parot, ułamkiem kosztów.
Nie licząc aparatury i gogli. Tylko nie ma porównania do gogli a raczej pudełka na smartfon w parocie i tej aparaturki do taranisa 9 i fatshark

Tylko aparaturę i gogle/monitor możesz wykorzystać do innych celów, modeli, w parocie to już tak kolorowo nie będzie, oprócz pudełka na smartfon.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: parrot disco FPV + google "vr" za 1275zł

Post autor: Jagoda »

Adrián pisze: 1.3k to i tak już całkiem dobra cena. Cena wyjściowa 5k to było Duże nieporozumienie.

Obejrzyj mój kanał yt, tam jest skrzydło z84, które ma wszystkie te "bzdety" co parot, ułamkiem kosztów.
Cena wyjściowa 5k już nieaktualna.To nie było nieporozumienie tylko absurd.
Widziałem w MM za ca 2990.
Z drugiej strony to taki lot robi wrażenie:
https://www.youtube.com/watch?v=ZuukN4U7GYY - moje klimaty
https://www.youtube.com/watch?v=mmqT_ZlBUmw zmodyfikowany ale i tak :shock:
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: parrot disco FPV + google "vr" za 1275zł

Post autor: Adrián »

Moje tez, ale jeszcze się nie odważyłem latać w górach.
ryjek201
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 08:02

Re: parrot disco FPV + google "vr" za 1275zł

Post autor: ryjek201 »

lesz pisze:jesli by ktos nadal szukal w podobnej cenie gdzies 1300 z przesylka z Niemiec:
https://www.ebay.pl/itm/Parrot-Disco-FP ... 2681588518
z niemieckiego ebay.de - dobryr sprzedawca, nowy i gwarancja etc, ze skycontrolerem2
wyglada, ze parrrot wyprzedaje ten model

To jest napewno ebay.de? Mi wyświetla na ebay.pl. Czy jak kupie przez ebay.pl to naliczy mi jakieś podwójne przewalutowanie? Teraz jest kod rabatowy na ebay.pl także można trochę zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ